Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 minutes ago, Drug Crni said:

Sme li se igde išta napisati? :default_sofa:

Zezam se..očito da mora ovako. Jbg.

Jebiga, moramo da uspostavimo kriterijum za naredni period(znas i sam sta sledi) a prve kazne su uvek najace i najgore sto se toga tice.

 

Tako da ste videli sta se nece tolerisati i nadamo se da cete se drzati toga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako vec sečete ovako, omda uspostavite nova pravila.

1. Zabranite bilo kakvo komentarisanje suđenja, jer bilo kalve sudijske odluke ce se kada je rec o cz i kkp uvek biti posmatrane kroz prizmu tendencija, a ne obicnih gresaka. Kruze recimo klipovi sudijskih gresaka u ligi sampiona u korist Reala. Ono nisu greške, vec tendencija. Ne znam zašto u slucaju kkp i cz je smrrni greh reci da je nekad sudjenje tendenciozno.

2. Zabranite bilo kakvo pisanje navijacima kkp ma vz temi i obrnuto. Kao utakmica bez gostujucih navijača. Zivci su otanjeni i cesto se najbenigniji komentar protumaci kao provokacija.

Treba naci neku sredinu. Obuzdavatibteske provokacije, ali ne praviti od foruma neko čisrilište i bezgresnu oazu. 

Ok, nastavite ovako ako zelite, vasa stvar.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

2. Zabranite bilo kakvo pisanje navijacima kkp ma vz temi i obrnuto. Kao utakmica bez gostujucih navijača. Zivci su otanjeni i cesto se najbenigniji komentar protumaci kao provokacija.

Ovo ti je baš bzvz. Forum je mesto koje je dostupno svima. Pisaću gde god hoću a ako prekršim pravila zna se kakve su konsekvence. Nije baš toliko teško shvatiti šta je provokacija a šta je pokušaj normalne konverzacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Ovo ti je baš bzvz. Forum je mesto koje je dostupno svima. Pisaću gde god hoću a ako prekršim pravila zna se kakve su konsekvence. Nije baš toliko teško shvatiti šta je provokacija a šta je pokušaj normalne konverzacije. 

Bio sam ironičan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Lele izginusmo na zadovoljštini

 

Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči, čaša žuči ište čašu meda, smiješane najlakše se piju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nele said:

Da li smem da promenim nik u atmosfera linca ? 🙂

Bolje promeni u Prizivanje Pionira 😅

 

Šalu na stranu, hvala moderaciji za ovu sablju danas, u oba dvorišta.

 

Jedino je imho mogla i nešto blaža kazna za StelaRosu, ali ajde da ne kvarim.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTime said:

 

Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči, čaša žuči ište čašu meda, smiješane najlakše se piju.

1:22

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Jbt,da li je REALNO da je @Kurc Emuchelo zapravo nekadašnji moderator,jedan od onih dvadesetak ljudi koji su podigli ovaj forum, originalni Zumbul, Zoltan Gera Tera Kera itd?
:Hail::roflmao::Hail::roflmao::Hail:

Jače bi bilo Kurt Zemuchelo. Zvuči kao pravo ime nekog dirigenta

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Jbt,da li je REALNO da je @Kurc Emuchelo zapravo nekadašnji moderator,jedan od onih dvadesetak ljudi koji su podigli ovaj forum, originalni Zumbul, Zoltan Gera Tera Kera itd?
:Hail::roflmao::Hail::roflmao::Hail:

 

Po nickname-u, rekao bih da ga i dalje muce ljubavni jadi... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam nameravao da se osvrćem na zasluženi ban ali pošto se forumska raja upitala par stvari, da bacim par redova i time s moje strane zaključim ovu priču.

 

Tehnikalija radi, post za ban nije ostavljen na NBA temi nego na ovoj. Nisam prsao zbog NBA, niti sam uopšte prsao, koliko god to zvučalo čudno. Jednostavno, bio sam optužen za laži i izmišljotine, jednom, pa drugi, treći i ko zna koji put, na šta sam odgovarao malo sarkastično a malo bezobrazno. Kako se ta priča produžila i ne mojom voljom prenela na ovu temu, da bih presekao rasprave koje bi usledile i na koje bi se u budućnosti sigurno pozivalo (da li je to za ban ili nije, je l' se sećate šta je meni rečeno onomad itd.) i prekratio mozganje moderacije oko toga šta da se učini sa nama, promišljeno sam bio direktan i dao modovima nešto čvrsto za šta mogu da se uhvate i reše stvar (sram ga bilo ko zlo pomisli :classic_biggrin:).

 

Nije to normalna niti poželjna komunikacija na forumu ali nekad moraš i takvim sredstvima da postigneš da neke stvari budu jasne kad pređemo na lični nivo.

 

A što se tiče dela mog posta kojim je krenula rasprava:

Quote

A je l' ti palo na pamet da je to posledica kurčenja i hottejkovanja cele sezone i to ne samo ove? Te videćete kad su LBJ i AD zdravi, te prošle godine je bio kratak period između utakmica, te ovo, te ono. Uostalom, vasceli internet se sprda sa fazama navijača Lejkersa tokom sezone od loženja i pretnji do nestajanja, ne odskače forum sa tim. 

ako laže Barkli, ne laže srč, ako ikoga uopšte zanima (mene ne bi)

Spoiler


On 12/10/2023 at 11:31 PM, alpaka Bereta Sida said:

Kad je ovakav copium zbog kupa sta ce tek biti kad u junu uzmemo 18. titulu…

 

On 3/6/2024 at 8:10 AM, Miki28 Teoljub said:

Finale Zapada minimum.

 

On 3/6/2024 at 12:35 PM, Miki28 Teoljub said:

Lagano, prosle godine WCF i na svaka 2 dana utakmice. Ne bih se ja zajebavao sa Lebronom u 1 rundi kada je na maximumu.

Prosle godine tezak mec u play-inu sa Minesotom pa onda Memphis i onda ludilo sa GS prije tih duela sa Denverom i sa samo 1 danom pauze sto se odrazilo itekako na Lebrona.

 

On 4/13/2024 at 9:08 PM, Miki28 Teoljub said:

Treba ih razumjeti, veci im uspjeh metla protiv Lakersa nego titula. I zato bi bilo dobro da se sastanemo u 1 rundi, dok je Lebron odmoran a ne da ih ukenja ko prosle godine da igramo na svaka 2 dana u finalu zapada. Ipak dedi treba malo odmora.

 

On 4/15/2024 at 12:12 AM, Miki28 Teoljub said:

Sta si se prepao Denvera jbt? 

 

Prosle sezone posle playina i serija sa Memphisom i GS igrali sa Denverom na svaka 2 dana i to nakon sto smo jurili mjesecima da se uguramo u playin. Nakupilo se umora tada.

 

Ove sezone odmorni Lebron je druga prica.

 

On 4/17/2024 at 11:08 AM, Dracarys said:

Možda nećemo da dobijemo seriju, ali ćemo ih dovoljno oštetiti i umoriti da ih Sansi izbace. Ide u 6 ili 7 gejmova.

 

Bron će odgovoriti jako i u mnogo boljoj je formi, nego prošlog plej ofa.

 

On 4/17/2024 at 12:07 PM, Miki28 Teoljub said:

@Dracarys vratio si se?😀

 

@cabke jeste spremni? Zao mi je ali mecete biti prvi defending champions koji ispadaju u 1 rundi

Ima toga verovatno još u ovoj sezoni, pre je bilo znatno više, valjda jer su Lejkersi bili bolji.

 

U vezi toga da sam napisao da nestaju nakon poraza za šta su se i alpaka i Miki uhvatili naznačeno je da je to zezanje šrom neta i ponovio to u još jednom postu, ali nije vredelo.

 

Nijedan od navedenih postova nije problematičan, ponekad su simpatično peckanje ili fleksovanje, navodim ih samo kao potvrdu svojih reči.

 

Toliko od mene na ovu temu. Idemo dalje.

 

  • Like 10
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...