Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

12 minutes ago, Don Dusko said:

Imam i ja oci i mozak pa mogu da zakljucim da tatises i da fazon oni imaju skuplju petorku kao Zvezdina jeste provokacija.

 

Kao sto kaze @Guru ne mozemo znati tacno. Al sve u svemu na oba tima su bacene ogromne pare i ovo ti je tuzna istina. Al eto ti bi da tatise gde mu mesto nije.

Na Zvezdinoj temi provociram Partizanove navijace? Meni uopste nije bio cilj da provociram, tatisem ili omalovazavam uspeh Partizana, samo ne dozvoljavam da se moj klub poredi sa necim sto je neuporedivo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Na Zvezdinoj temi provociram Partizanove navijace? Meni uopste nije bio cilj da provociram, tatisem ili omalovazavam uspeh Partizana, samo ne dozvoljavam da se moj klub poredi sa necim sto je neuporedivo.

 

Ja ti verujem da ne provociraš, znam da si korektan lik, samo to što pišeš veze nema sa realnošću. Imamo pare kao i oni, pa čak i da je razlika u ceni rostera minimalna, to ne predstavlja nikakvu prepreku niti je alibi za ovo kako smo mi skrojili tim.

 

Prema tome, manimo se ćorava posla. Imali smo i novac i vreme, nemamo struku.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ja ti verujem da ne provociraš, znam da si korektan lik, samo to što pišeš veze nema sa realnošću. Imamo pare kao i oni, pa čak i da je razlika u ceni rostera minimalna, to ne predstavlja nikakvu prepreku niti je alibi za ovo kako smo mi skrojili tim.

 

Prema tome, manimo se ćorava posla. Imali smo i novac i vreme, nemamo struku.

Garantovan visegodisnji budzet nikada nismo imali. Visegodisnje ugovore igracima sa F4 nismo nikada mogli da dajemo, pogotovo ne kada smo igrali EC. Da smo dobili vise novca ove sezone, jesmo, nakon sto nam je otislo 80% tima sa sve 3 od 4 najbolja igraca iz prosle sezone. Sto naravno ne opravdava na kraju kako je sklopljen tim, ali mi je i dalje neuporedivo sa komsijama.

 

Slazem se da se manemo corava posla. I ti si korektan lik, pozdrav.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto je forumaš @krzna kažnjen za korišćenje termina "Brojiloga"?

 

U pitanju je, ako neko ne zna mada sumnjam, posprdni nadimak Dejana Bodiroge zbog njegove umešanosti i taljenja sa raznim sumnjivim likovima zaduženim za proizvodnju i distribuciju digitalnih brojila u Srbiji?

 

Ne vidim kako je to kršenje pravila foruma.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Zašto je forumaš @krzna kažnjen za korišćenje termina "Brojiloga"?

 

U pitanju je, ako neko ne zna mada sumnjam, posprdni nadimak Dejana Bodiroge zbog njegove umešanosti i taljenja sa raznim sumnjivim likovima zaduženim za proizvodnju i distribuciju digitalnih brojila u Srbiji?

 

Ne vidim kako je to kršenje pravila foruma.

image.thumb.png.6018fa1ae9ea74e757518e9a5731abcd.png

 

Zbog ovoga. Drugaciji kontekst bukvalno daje ovaj nadimak.

 

Tatisanje 1/1 i ima istoriju ovakvih sl postova.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

image.png.673519740fab14ccf504ab5b8b51109d.png

 

Ali koji su ovo da ne kazem sta...Steta sto Partizana u Evropi nema ni na mapi pa ne mogu da napisu nista o njemu.

Neka, mozda napravis kolaz iz 2 slike pa dobijes ban.

 

Inace cestitke za uredjivanje pdf, niko nigde ne poredi kkp i kkcz.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Inace cestitke za uredjivanje pdf, niko nigde ne poredi kkp i kkcz.

 

Ovo je forum i za navijace Zvezde i za navijace Partizana. Normalno je da i jedni i drugi pisu na obe teme, a po meni je podjednako normalno da se porede Zvezda i Partizan na bilo kojoj temi na ovakvom forumu. Jedino sto mi prelazi ukus je kad se pise o drugom klubu bez prizme sa poredjenjem sa svojim. Ovako kako se poredi je potpuno legitimno, sustina je da se ne pretera i da se ne ispise sad 3 stranice o tome. Pretpostavljam i da u privatnom zivotu navijaci Olimpijakosa i Panatinaikosa najvise uporedjuju svoj tim sa rivalskim ili Virtusa i Armanija ili Barselone i Reala itd. Isto tako pretpostavljam i da navijaci Partizana/Zvezde tim koji najvise gledaju u El nakon svog je rivalski klub. Svaka cast onima koji prate samo svoj klub ali takvih je jako malo da se ne lazemo.

 

Dakle ako je tako u privatnom zivotu, ne vidim zbog cega to ne bi preneli i na forum i komentarisali sa navijacima svog kluba rivalski klub odnosno uporedjivali ga sa svojim. Pritom ne radi se tu samo i vecitom rivalstvu vec i da maltene znas unapred da ce ti to biti finalista u 3 trofeja i s kim ces odigrati 10+ derbija i ni sa kim drugim ni blizu neces odigrati toliko utakmica u sezoni.

 

Dakle sve to je potpumo normalno a ovo sto pises se kosi sa koncepcijom ovog foruma. Pises kao da bi voleo da je Zvezda na jednom pdf a Partizan na drugom i da uopste ne treba da komentarisu jedni druge. Ako gresim i ako nije tako, nema smisla na nekoliko nivoa to sto si napisao.

 

2 hours ago, Cooper said:

Neka, mozda napravis kolaz iz 2 slike pa dobijes ban.

 

Kolaz sa 2 slike koji si okacio nije samo kolaz sa bilo koje 2 slike, vec su slike spinovanje i trolovanje.

 

Ko je gledao ne samo ta 2 nego bilo koje Aba meceve i Zvezde i Partizana, mogao je da vidi da Zvezdine publike mahom ima vise na gornjem nivou a Partizanove na donjem. Cak na tom mecu na kom je slika Partizana cini mi se protiv Borca jasno je 90% publike bilo dole sto nije bio slucaj ni na jednom Zvezdinom mecu i varira od vecina je gore do 50-50 u najboljem slucaju.

 

Ne znam da li je Partizanova publika bogatija od Zvezdine pa su kupili sve sezonske za donji prsten ili redari pustaju dole publiku na Aba ligi zato sto je poluprazno. Ali ono sto znam je da je ona slika lose spinovanje jer prikazuje samo donji prsten jasno a arena ima 2 prstena koja primaju bukvalno podjednak broj gledalaca. Ne znam da li je to za ban ali svakako nije ni za tatu.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Brat od Korneta said:

Ko je gledao ne samo ta 2 nego bilo koje Aba meceve i Zvezde i Partizana, mogao je da vidi da Zvezdine publike mahom ima vise na gornjem nivou a Partizanove na donjem.

To jasno ukazuje da smo mi sirotiLja a oni trula buržoazija, ali zato, što bi rekao Radovan III uz pravilnu gestikulaciju "Mi od gore, vama dole"... :s_d:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Realno nikakav argument.

To bi isto bilo kao kad bih ja vadio medije koj stavljaju naslov o gazenju Pantera na pesackom uz komentar da li treba neko da gazi nekog iz Zvezde.

Ili post drugog moderatora o poređenju Čovića i Duleta.

Ili postove o platama koju serviraju ti isti mediji koji se prozivaju, a nalaze se na neogrovarajucim topicima posle svake nase EL utakmice.

O sudijama  da ne pisem.

 

Poenta je ono da se izgubilo osećaj o tome šta je patkometrija (87% topika KKCZ, ABA i EL ), šta je kažnjivo, šta targetira koju grupu i šta prijavljuju većinom forumaši.

Tako i ispada da je slika o broju navijača, sa kojom su se i složili večinom, za ban, a nešto drugo nije, ili je za 30ak plusića.

 

Sve u svemu, pozivam moje saborce sa TATA topika, Duška i NMX, i Manu sa drugog tata topika na drugom forumu, da još jednom duboko udahnu i razmisle da li se ono za šta kažnjavaju druge prolazi i sa njihove strane. 

 

Imam slučaj da u prethodnih 10 meseci imam manje tata postova od 98% foruma i pojedinih moderatora, ali ne želim da ulazim u detalje.

 

Sve u svemu ne bi bilo lose da se ukljuci jos crno belih modova i da se forumasi ne banuju zbog broja reportova, vec sadrazaja i konteksta.

Jer kakav je to odgovor žale se xy i nerviras xy ljudi.

Pa da navijam za Zvezdu imao bih 5 puta manje banova i 4 puta vise plusica.

 

Zbog odnos Zvezdaša i Partizanovaca na forumu idete linijom manjeg otpora i to nije dobro.

Čisto prijateljski savet.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Realno nikakav argument.

To bi isto bilo kao kad bih ja vadio medije koj stavljaju naslov o gazenju Pantera na pesackom uz komentar da li treba neko da gazi nekog iz Zvezde.

Ili post drugog moderatora o poređenju Čovića i Duleta.

Ili postove o platama koju serviraju ti isti mediji koji se prozivaju, a nalaze se na neogrovarajucim topicima posle svake nase EL utakmice.

O sudijama  da ne pisem.

 

Poenta je ono da se izgubilo osećaj o tome šta je patkometrija (87% topika KKCZ, ABA i EL ), šta je kažnjivo, šta targetira koju grupu i šta prijavljuju većinom forumaši.

Tako i ispada da je slika o broju navijača, sa kojom su se i složili večinom, za ban, a nešto drugo nije, ili je za 30ak plusića.

 

Sve u svemu, pozivam moje saborce sa TATA topika, Duška i NMX, i Manu sa drugog tata topika na drugom forumu, da još jednom duboko udahnu i razmisle da li se ono za šta kažnjavaju druge prolazi i sa njihove strane. 

 

Imam slučaj da u prethodnih 10 meseci imam manje tata postova od 98% foruma i pojedinih moderatora, ali ne želim da ulazim u detalje.

 

Sve u svemu ne bi bilo lose da se ukljuci jos crno belih modova i da se forumasi ne banuju zbog broja reportova, vec sadrazaja i konteksta.

Jer kakav je to odgovor žale se xy i nerviras xy ljudi.

Pa da navijam za Zvezdu imao bih 5 puta manje banova i 4 puta vise plusica.

 

Zbog odnos Zvezdaša i Partizanovaca na forumu idete linijom manjeg otpora i to nije dobro.

Čisto prijateljski savet.

 

Samo obrati pažnju na ono šta i kako pišeš i postavljaš i nemaš frkice. Evo ja sam odlučio da više nikad ne popijem ban i super mi je. Uloži malo želje, veruj mi, super je priča. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...