Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Prvo ja čoveka izuzetno poštujem i cenim, i nije mi uopšte palo na pamet, a kamoli da sam to reko, da nema pojma o košarci, talo da si izneo totalnu neistinu i laž, a kao drugo nemoj da izvrćeš i da mi "stavljaš reči u usta", jer je to blago rečeno bezobrazno i nevaspitano.

 

Tebi i ostalima kojima smetam sada, i prvi i poslednji put (ne pretim nego samo ljudski i normalno kažem, da me ne shvatite pogrešno), kažem da me zaobilazite u širokom luku i da postoji opcija ignore. Dosta je bilo, čak i previše.

 

I da kažem još da ja niti trolujem niti širim defetizam, kako su mi pojedini rekli i potenciraju ovde, već samo pišem realno i objektivno, svoje mišljenje i stav, kako je stvarno stanje i situacija (što se svega tiče) i u KK i u FK, i baš je tako realno, pogotovu u KK, ali i u FK do skoro (do dolaska Bahara i njegovog stručnog štaba) - amaterski, očajno, nedopustivo, bruka i sramota, katastrofalno, teror, kriminal i kasapljenje, doslovno je tako, i bez ikakvog preterivanja, hteli vi to da priznate ili ne - tako je.
 

Pozdrav i svako dobro.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, John Terry said:

Ne smem da ga pomenem u diskusiji, iz momenta sam najebo. A ovde je bila prica za nove emotikone pa da napisem zasto nam trebaju. Neko bi rekao da je bezveze i pisati eseje koje niko ne cita a kad ih procita cisto iz dobre volje pozeli da ih nije procitao.

 

nije okej da se lik sve vreme podjebav, siguran sam da u pravilima ima elemenata za neki stalking x online bullying.

piše dugačke postove, jaka stvar, skroluješ, nismo na tviteru.

 

pri čemu je valjda report dovoljan ako je sadržaj u nekom smislu problematičan, ova kampanja i na temi i ovde je degute a kao što rekoh, nije samo stvar manira, već valjda i pravila

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, John Terry said:

Slobodno targetiraj. A kad si vec kod toga, probaj da razmislis i o tome koliko drugi ucesnici pate od tvojih konstantnih dampingovanja kofe govana na bukvalno svakog igraca Zvezde i na sve vezano za KK, a kao si navijac i ljubitelj istog. Na kraju si cak "uspeo" da napises liku kao sto je Princeton da malte ne nema pojma o kosarci. Kolika je to tek kolicina bezobrazluka? 

 

Dakle, nisi samo ti taj koji pati, a ljudi koji ti na to skrecu paznju, svaka im cast na tome, to rade na birani i uglavnom duhovit nacin. 

 

A ti sad slobodno trazi misljenje moderacije na bilo koji moj upis, nemam problem sa time.

 

Ne interesuje me da ulazim u diskusiju, trazio sam emotikon facepalm i to je sve.

 

Pa svi bi trebalo da razmislimo o tome šta pišemo i kako to izgleda drugima, ne samo Šuter iz bloka. Slažem se da bi onda ovo bilo (još) lepše virtuelno mesto za obitovanje.


Stvarno nema smisla više ovo targetiranje forumaša jer piše "dugačke postove koji smetaju", isto ste radili Kornetu svojevremeno i čak ga terali sa Zvezdine teme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ne sam Safete said:

Nekada je bila sramota pisati kratke postove ... ne zauzimam stranu, samo konstatujem. One lineri su bili kritikovani za razliku od carsafa.

Vremena se menjaju sto bi se reklo.

 

Iskreno ja nemam problema sa dugim postovima. Veliki + je ako neko razume meteriju i ima znanje. Pa onda citas sa uzivanjem. :))

Link to comment
Share on other sites

Nije toliki problem duzina upisa, koliko preterana kolicina pesimizma i vrlo smelo iznosenje (ne)istina o kombinacijama i talovima unutar KKCZ, a bez ikakvog pokrica. Ajde razumem za Raduljicu jer je to u startu svima bilo jasno o cemu se radi, ali da ti optuzujes igrace i velicine poput Teodosica i Bjelice, pa i Nedovica, da dolaze u klub da se tale sa Covicem, to ne razumem. I tako se napise bez da se potkrepi nekim cinjenicama ili da se navede izvor te informacije.

 

Najgore od svega je sto je ocigledno rec o forumasu koji prati kosarku i potencijalnobi  mogao kvalitetno da pise, a on je te svoje mogucnosti kanalisao u potpuno pogresnom pravcu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kenozoik said:

Pa, da. Vremena se menjaju. Sada nema niko volje i strpljenja da čita. A svi bi da nešto kažu.

Pa to nije do mene, već do tih ljudi jbg, nije moj problem već njihov.


A kao što rekoh već, ako im smeta, postoji opcija ignore i toliko, kraj priče, prosto i jednostavno, druge nema, ja pišem kako i koliko ja hoću i želim i to je to.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Шутер из блока said:

Pa to nije do mene, već do tih ljudi jbg, nije moj problem već njihov.


A kao što rekoh već, ako im smeta, postoji opcija ignore i toliko, kraj priče, prosto i jednostavno, druge nema, ja pišem kako i koliko ja hoću i želim i to je to.

Ali to je onda pisanje koje bi pre bilo adekvatno za neki blog ili lični dnevnik.

 

Ako ti pišeš na forumu, gde je cilj, između ostalog, interakcija sa drugim ljudima i razmena mišljenja, onda se valjda treba truditi da se svoje misli formulišu tako da se ta interakcija omogući i da te drugi čuju i razumeju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СтелаРоса said:

 ali da ti optuzujes igrace i velicine poput Teodosica i Bjelice, pa i Nedovica, da dolaze u klub da se tale sa Covicem, to ne razumem. I tako se napise bez da se potkrepi nekim cinjenicama ili da se navede izvor te informacije.

 

u ovakvoj ili sličnoj iteraciji piše baš puno ljudi o igračima koji im se ne dopadaju; nije to neka njegova ekskluziva.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Smrtokapa said:

Ali to je onda pisanje koje bi pre bilo adekvatno za neki blog ili lični dnevnik.

 

Ako ti pišeš na forumu, gde je cilj, između ostalog, interakcija sa drugim ljudima i razmena mišljenja, onda se valjda treba truditi da se svoje misli formulišu tako da se ta interakcija omogući i da te drugi čuju i razumeju.

Kao što se može videti, ja sam košarkaški fanatik i detaljista/perfekcionista, pa tako i pišem, i zbog toga ovako pišem, jbg, košarkaški sam zaluđenik i to ti je. Volim da napišem duži/dugačak post, objasnim i razjasnim sve detaljno i u sitna crevca, po mogućnsoti da koristim košarkaške i stručne izraze (koliko god to mogu i znam), i da se potrudim i dam svoj maksimum kad pišem (iako znam da je ovo običan forum, ali jbg, takav sam, uvek i svuda gledam da se potrudim maksimalno, dam sve od sebe, i dam svoj maksimum i da se zalažem maksimalno, i kad god i gde god, takav sam karakter i čovek - rođeni pobednik i fajter, uporan sam i ne odustajem nikad), ali isto tako me zanima i volim da pročitam iste takve kvalitetne i ozbiljne postove od nekih (kojih ovde ima nemali broj) cenjenih i poštovanij forumaša, koji su mnogo stručniji i u materiji od mene, i u tome uživam prosto jer bukvalno živim košarku jbg i to skoro ceo dan i tako svaki dan. Košarkaški entuzijasta.

 

Tako da se nadam da je sad jasnije i da ćete imate (barem malo) više razumevanja za mene i moje pisanje. 🙂

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Smrtokapa said:

Ali to je onda pisanje koje bi pre bilo adekvatno za neki blog ili lični dnevnik.

 

Ako ti pišeš na forumu, gde je cilj, između ostalog, interakcija sa drugim ljudima i razmena mišljenja, onda se valjda treba truditi da se svoje misli formulišu tako da se ta interakcija omogući i da te drugi čuju i razumeju.

 

Ovo bi formalno trebalo da bude cilj foruma, ali njega čine forumaši i na kraju cilj ispadne ono za šta ga svi koristimo. Mislim ne vidim razliku između Šutera i bilo kog forumaša (uključujući mene) koji vergla svoje u nedogled kako bi istakao poentu, samo eto u kraćoj formi.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo bi formalno trebalo da bude cilj foruma, ali njega čine forumaši i na kraju cilj ispadne ono za šta ga svi koristimo. Mislim ne vidim razliku između Šutera i bilo kog forumaša (uključujući mene) koji vergla svoje u nedogled kako bi istakao poentu, samo eto u kraćoj formi.

Ovo ti je poprilično crno-belo viđenje situacije (grobari stop).

 

Moj utisak je da većina forumaša ipak ovde koristi adaptivno verglanje.

 

Nemam ja ništa protiv Šuterovog pisanja, samo sam dao sugestiju kako bi se povećala udobnost.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Smrtokapa said:

Ovo ti je poprilično crno-belo viđenje situacije (grobari stop).

 

Moj utisak je da većina forumaša ipak ovde koristi adaptivno verglanje.

 

Nemam ja ništa protiv Šuterovog pisanja, samo sam dao sugestiju kako bi se povećala udobnost.

 

Samo konstatujem da ovde ima diskusija koje traju i po 3 dana jer svako insistira na svojoj poenti. DakleM, ne smeta toliko Šuterov stil pisanja, koliko se (imaginarnoj većini, pošto se to potegne kao argument) ne sviđa ono što piše. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Jes vala, takvo je vreme gde dugački postovi izazivaju dosadu. Zavisi i ko piše i da li je vredno čitanja. S druge strane postoje i teme za koje nije potrebno samo nekoliko reči. Šuter meni ne smeta jer ga i ne čitam, jednom sam imao razmenu mišljenja sa njim i video u kom pravcu to ide. Stvar je kod mene jednostavna, za koga mislim da je vredan čitanja i razmene mišljenja, čitam i stajem na crtu, ko ne, uopšte ne želim da gubim vreme. Ne prijavljujem nikog, pičkaranja sa virtuelnim likovima, zatucotinama i davežima me ne zanimaju, imam poverenja u moderatore na ovom delu foruma i sve prepuštam njima. Meni je super. :smiley53: (Jedino me Uini malo živcira jer misli da sam džiber zato što sam slušam Sinana Sakića :87: :smiley34:).

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...