Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

13 minutes ago, Kooineeperk said:

@uini Meni ces onako potpuno iskreno, s ljubavlju. BraCki. 

 

 

@Kenozoik jedna stvar koju si napisao mi odzvanja i hteo bih da je dopunim - rekao si "Nije ok kaznjavati ostro za loše formulisan ili pogresan stav samo zato sto se nekome cini da je po sredi nesto sto nije. Mnogo je teška kvalifikacija optužiti nekog za rasizam itd.. " i apsolutno se slazem, a tako nekih teskih ucitavanja ima sirom foruma. Da ne poverujes. Ja nisam mogao da verujem. Do te mere da jednu prostoprosirenu recenicu ne samo da istrgnu iz konteksta, vec je skrate na prostu, pa jos ubace rec koja nije upotrebljena. 


E za takve stvari treba kaznjavati. 

 

znas kako, ova tvrdnja da sam te optuzio za rasizam, vec treci put, je ono bas.

..

inace citirao sam tvoj post u celosti

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

znas kako, ova tvrdnja da sam te optuzio za rasizam, vec treci put, je ono bas.

A ne, nego si me reportovao zato sto sve pisem malim slovima... 

 

3 hours ago, uini said:

..

inace citirao sam tvoj post u celosti

Jasno ti je, valjda (s obzirom da si i u toj hajci ucestvovao), da ovo u mom odgovoru Kenozoik-u to secenje i prekrajanje se ne odnosi na ovaj slucaj, vec na jedan drugi. 

 

Vidi, ne vodi ovo nicemu. Odjavljujem se iz ove diskusije. Svako je rekao sta ima, moderacija rekla svoje, za mene je ovo zavrseno. 

 

 

 

BTW: In a galaxy far, far away...

  

On 5/22/2023 at 12:42 PM, Kooineeperk said:
On 5/22/2023 at 11:51 AM, Dragan Mićić said:

Podlo pacovsko govno 3 dana

cigani iz madrida 10 dana

 

no coment

Ti i dalje ne kapiras zasto "cigan" nije prihvatljivo? 

 

Nije to "cigan" kao navijac Crvene zvezde vec "cigan" u negativnoj konotaciji prema toj manjinskoj pripadnosti...

 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Ala se nagazilo po reklamama... @MetalHead kapiram da opet nešto testirate, forum mora da se finansira (nemate Vučića) i da ja takoreći jedem hleb od Ad-ova na netu. Ali me to ne sprečava da bacim hejt, jer kliknem na jbn topic i nudite mi Wellness keks.

 

Takođe ću iskoristiti priliku da bacim s/o za @uini-ja tj. njegov post na temu Roma i situacije na Kafani. Nije poenta u banu, čak ni u warn-u, više je do toga da mi ovde prodiskutujemo i shvatimo šta je problem sa takvim formulacijama, čak iako ne nastanu iz loše namere.

Edited by DameTime
typo
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ala se nagazilo po reklamama... @MetalHead kapiram da opet nešto testirate, forum mora da se finansira (nemate Vučića) i da ja takoreći jedem hleb od Ad-ova na netu. Ali me to ne sprečava da bacim hejt jer kliknem na jbn topic i nudite mi Welness keks.

Primetio sam. Google je na autopilotu pa povremeno podivlja, sad cu da ga sredim. Ove interstitial ads ubijaju i to cu gledati da ne prolazi. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

@MetalHead daj povecaj selekciju smajlija, bez zajebancije. Daj makar facepalm i angry.

 

Thumbs up, thanx i heart je potpuno jasno kad lupis, ali wow i laugh ima vise znacenja. Od posprdnog do "good one".

 

 

Zasto bi to radio?

 

U toku svog boravka na forumu ne znam da li sam vise od 2-3 puta kliknuo na smajli "haha" u kontekstu "koliko ovaj lik lupa, ovo nije normalno". Zato je za neke to samo sredstvo da se obracunavaju sa drugacijim stavovima tako sto ce konstantno provocirati forumase koji iznose te drugacije stavove.

 

Evo, uvede se reakcija koja se lupa po celu i sad dodje 10 forumasa i krene da se konstatno lupa po celu kada neko napise da je KKP pokraden protiv KKCZ ili tako nekakav nepopularan post. Pa ne, nego udji u raspravu ili prijavi post moderaciji, na sta ce da lici taj progon neistomisljenika sa tim reakcijama ne sme ni da zamislim. Sigurno ne na jedno mesto gde moze normalno da se diskutuje.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

 

Zasto bi to radio?

 

U toku svog boravka na forumu ne znam da li sam vise od 2-3 puta kliknuo na smajli "haha" u kontekstu "koliko ovaj lik lupa, ovo nije normalno". Zato je za neke to samo sredstvo da se obracunavaju sa drugacijim stavovima tako sto ce konstantno provocirati forumase koji iznose te drugacije stavove.

 

Evo, uvede se reakcija koja se lupa po celu i sad dodje 10 forumasa i krene da se konstatno lupa po celu kada neko napise da je KKP pokraden protiv KKCZ ili tako nekakav nepopularan post. Pa ne, nego udji u raspravu ili prijavi post moderaciji, na sta ce da lici taj progon neistomisljenika sa tim reakcijama ne sme ni da zamislim. Sigurno ne na jedno mesto gde moze normalno da se diskutuje.

 

 

:ajme:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

A ne, nego si me reportovao zato sto sve pisem malim slovima... 

 

Jasno ti je, valjda (s obzirom da si i u toj hajci ucestvovao), da ovo u mom odgovoru Kenozoik-u to secenje i prekrajanje se ne odnosi na ovaj slucaj, vec na jedan drugi. 

 

Vidi, ne vodi ovo nicemu. Odjavljujem se iz ove diskusije. Svako je rekao sta ima, moderacija rekla svoje, za mene je ovo zavrseno. 

 

 

 

BTW: In a galaxy far, far away...

  

 

 

tako vucicu kazu, daj batali rijalitije a on vice hoce da me ubiju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...