Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

49 minutes ago, MilošVB said:

Lidej će igrati 5, Mirota ne ili jako jako retko.

 

Upravo je Ledej igrac cije ces sve benefite izgubiti ako ga stavis na 5. Nizak za poziciju, nije eksplozivan, prespor izbacaj, san snova da se nadobija rampi i drasticno opadne u % zavrsavanja na obrucu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dovodite sigurno centra. Moguće da to bude neko jeftinije rešenje jer ste na produžetak saradnje sa nekim igračima i najavljeni dolazak Mirotića spizdili ogromnu lovu. Mada, za lovu ne treba brinuti niti misliti o tome, ima je i kod Zvezde i kod Partizana izgleda u izobilju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MilošVB said:

Lidej će igrati 5, Mirota ne ili jako jako retko.

 

Savic je najavio pleja, cetvorku i peticu.

 

Ledej na 5, novi centar, Smajlagic, Koprivca nije mi to realno.

 

Jedino da Smajlagic bude bek ap na 4 a Ledej i novi centar da dele minutazu na 5. Sto mi opet nije realno u kontinuitetu da Ledej igra iskljucivo na 5, iz vise razloga.

 

Mislim da ce jednostavno Mirotic i Ledej da igraju u proseku recimo 22-18min na 4 da dele minutazu. Startni centar svojih recimo 25min i ostatak Smajlagic. To mi zvuci najrealnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam sta je smesno, covek uzima svojih 11 po sezoni, jedan deo placa Partizan, a ostatak Barsa. Koliko sam razumeo to je dogovor.

 

Dobro, naravno, sigurno neće Mirota da oprosti Barsi, nije human u tom smislu. Samo je pitanje koliko su uspeli da navale Barsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam sta je smesno, covek uzima svojih 11 po sezoni, jedan deo placa Partizan, a ostatak Barsa. Koliko sam razumeo to je dogovor.

 

Znam da iz sveg srca zelis da je to pola pola, ali u sebi duboko znas da ipak veliku vecinu placa Barca.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

 

Znam da iz sveg srca zelis da je to pola pola, ali u sebi duboko znas da ipak veliku vecinu placa Barca.

Ja u mom srcu uopste ne razmisljam o vama. Ne mislim da je pola pola, ali cifra koja se pominje od 3.2 do 3.5 miliona, koliko palaca Partizan  mi deluje verovatna Opet vi verovatno mislite da je dosao iz ljubavi za 500 hiljada. U svakom slucaju cemo cim EL uvede transparentost u platama, a cini mi se da ce to biti uskoro, videti i tu platu i cini mi se da ce se mnogi navijaci Partizana razocarati. U svakom slucaju, cestitke na Miroticu, ja licno mislim da ste te pare mogli pametnije da ulupate.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Piće na Barsin račun...

"Barça will pay Mirotic almost everything that was left of his contract
16/JUL/23

Despite the fact that the percentage is not yet clear -and what his salary will be at Partizan-, Barça will take care of almost all of the 22 million that the Montenegrin has to receive"

https://www.eurohoops.net/es/euroleague-es/1530165/el-barca-pagara-a-mirotic-casi-todo-lo-que-le-quedaba-de-contrato/

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Piće na Barsin račun...

"Barça will pay Mirotic almost everything that was left of his contract
16/JUL/23

Despite the fact that the percentage is not yet clear -and what his salary will be at Partizan-, Barça will take care of almost all of the 22 million that the Montenegrin has to receive"

https://www.eurohoops.net/es/euroleague-es/1530165/el-barca-pagara-a-mirotic-casi-todo-lo-que-le-quedaba-de-contrato/

Znaci Barsa mu plati sve i pusti ga da igra u konkurentu? Nije ovo NBA, pa da imaju seleri, onda bih i razumeo. Zasto ga, ako mu sve vec plate, ne stave da igra u Barsi B? Uradili su to vec jednom sa Rajsom. Ne znam odakle vam ta potreba da budete jadni i siromasi? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...