Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Samo bez nervoze.
Što bi rekao Željko, vera u svoj rad, mirna glava i koncentracija.

A do tada, provedite vreme sa svojim porodicama, recite im koliko ih volite, nazovite drage prijatelje i činite dobro drugima.

Za ovo loptanje ima ko da misli i priprema...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Nije se on bacio po loptu, nego svom težinom na nogu igrača i napravio po ko zna koji ekces/nesportski potez/povredu od kada je u Partizanu.

 

Srecom, pa smo i mi gledali situaciju. I 100% se ne slazem sa tvojim viđenjem iste, te mislim da si video stvari koje se nisu desile

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:

Jel to radi od kada je u Partizanu ili kroz celu karijeru?

Imaš li te podatke, pošto vidim da ga pomno pratite?

 

Nisam ga pratio pre Partizana.

 

Dok sam pisao post, išao je usporeni snimak. Sumnjam da je toliki bolesnik da ide da namerno povredi nekoga, ali se ne libi da pravi jako rizične poteze po telo protivnika. 

Edited by medobrundo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na papiru, ako ne budu igrali Poarije, Deck i posto svakako nema vepra, nismo bez sansi. Zavisimo samo od toga koliko ce da nas kradu, sto je uzasno, ali ajde sad. 

 

Sad ce biti najteze naci koncentraciju i odraditi treninge i pripreme za naredni mec. 5 dana Exumu da se nekako vrati u zivot i da se nadamo da ce Punter resavati ove zone. 

 

S verom u Boga i Zeljka, idemo po pobedu u G5! 

Edited by greenenvy
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"Gore glava! Necu da vidim dole glavu! Gore glava!"

 

Mnogo teska utakmica. I situacija van terena, i stanje u vasoj spoljnoj liniji bez Pantera i Alekse, a vi morate da meljete spolja. Ovaj Real se moze dobiti u Madridu, pokazali ste to dva puta. Igrali ste hrabro, na jednu loptu.

 

Nije Zoc nadigran, na losu adresu saljete hejt. Mnogo je tesko igrati bez oba beka kojima je osnivni skil da kreiraju za sebe, uloge ostatka ekipe se totalno poremete. Igracki, sa Panterom sakrivanje Tavareza u zoni ce ici mnogo teze. Doci cete do nekih ludih poena koje mogu da okrenu momentum. Naneli ce biti vise od lopte, gde je u ovoj fazi karijere opasniji. Madar i Eksum ce imati povoljnije match-upove, a Ledej ce i dalje imati oooozbiljnu prednost u odnosu na direktnog protivnika, samo da ne kenja. Jedna trojka, pa druga trojka, pa krenuce i ispomeracete ih! Pokazali ste da mozete usporiti igru na Tavareza, da presingom mozete otezati zivot njihovim dedama spolja.

 

Verujem u vas (al ABA ligu uzeti necete 😉 )

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Evo, sad sam vraćao i ne vidim da je Ledej imao trunke namere da ide na nogu Deku nego se bacio u paradu po loptu koju nije stigao.

I ja sam video snimak.Jbg mora to malo pazljivije da gleda koga ima oko sebe.Ovako je napravio sranje iako ga nije hteo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:


Naravno da nije, sramota je što bilo ko ovde mora da ispravlja ljude koji biraju da to vide drugačije. 
 

Realno, ko ih jebe, cele sezone imamo najbolje suđenje, najviše se kreveljimo, najviše nesportskih poteza imamo. Zadatak za moderaciju je da formira pristup prema zamagljenim naočarima kada se gleda Partizan. 

 

Siguran sam da bi proporcionalni komentari ovde bili da se Deck bacio u Exuma i odvalio mu koleno.

 

Jedina sramota je njegov potez.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Žoc nadigran, ova neznalica ne može da ga nadigra sve da se igra još 5 utakmica. Ni ove dve pobede ne nose Mateov potpis već Tavaresa i još par situacija u kojima su iskočili igrači da spase jedni drugima kožu. Ali mene stvarno zanima šta je mislio da će postići sa Lessortom kao starterom protiv Tavaresa. Pošto on ima više znanja od mene sigurno je imao gameplan. 

Ono što takođe može da bude prednost Partizana, jeste hemija u ekipi. Večeras u nemalom broju situacija je bilo miskomunikacije između igrača Reala (mahom Muse sa ostalima, koji je statirao u napadima ili tražio loptu kao na basketu). Ako im uđe nervoza u G5, a hoće, i ta hemija u ekipi može prevagnuti. Jer iako su izgubili ove dve utakmice kući igrači KKP deluju kao prilično kohezivna skupina. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, djole said:
31 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nije veceras uopste trebalo da se igra. Kako smo odlucili, tako smo i prosli. Prilicno bedno.

Da li mislis da smo imali opciju da ne igramo? Ja mislim jedino da predamo 20:0. 
 

Sa cisto kosarkaske strane, nama bi skroz odgovaralo da smo odlozili ovo. Verujem da zbog rasporeda, pre svega Realovog nije to moglo da se uradi i da nam je vrlo jasno sugerisano da utakmicu igramo. Sta je moglo da kazemo mi necemo, Real hoce i sta onda? Posle onakvih tenzija nakon sruge utakmice i svih peglanja toga, nastaje ogroman problem na koji mogu da zamislim kako bi se reagovalo u javnosti. Od EL sledece sezone sigurno ne bi bilo nista, a pitanje i ovo kako bi se zavrsilo. Jebiga, mozda je iz necije vizure trebalo muski poginuti ali ne znam. Pogotovo sto drzava ne bi stala iza nas ocigledno. 

 

Moze da Real kaze sta hoce, moze i Euroleague da kaze sta hoce, ali pre svega se pita drzava. Dobro, ajde, jedan (ne)covek. A taj jedan (ne)covek je sef ovom drugom liku sto je opet sef svima u KKP... 

 

Bodiroga je izjavio da su KKP i Vlada Srbija rekli da hoce da se odrzi utakmica. Da je Vlada Srbije (ili taj svi-znamo-ko) rekla da nema sportskih aktivnosti, utakmica bi bila odlozena, nasao bi se termin. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tuča u Madridu im je donela ove dve pobede. Izbacili su Pantera na dve utakmice, a može se reći i da su izbacili Egzuma, vidi se da momak nije u potpunosti spreman. Njemu će najviše prijati ova pauza od 6 dana. S druge strane, naravno i da se španski klubovi nikad ne potcenjuju. Bez obzira što će biti i bez Deka, oni su sada u prednosti i imaju veće samopouzdanje. Ja vam želim da odete na F4, na kraju kad se sve sabere i oduzme to bi bilo pravedno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Siguran sam da bi proporcionalni komentari ovde bili da se Deck bacio u Exuma i odvalio mu koleno.

 

Jedina sramota je njegov potez.

Deck se već bacio na Exuma, al to je bilo prošle nedelje, pa se zaboravilo

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

I ja sam video snimak.Jbg mora to malo pazljivije da gleda koga ima oko sebe.Ovako je napravio sranje iako ga nije hteo.

Ma da, išao je glavom da ga povredi. Milion puta se igrači u kontaktu bacaju za loptu i ništa. Ovde je sam skočio, zakasnio, Dek se malo okrenuo i Ledej mu je pao na nogu. Imao je Zek loših, nesportskih poteza prema protivnicima u ranijim utakmicama ali daj da ne bude dežurni krivac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bilo namere Lideja, ali jeste nesmotren potez. Steta sto je povredio drugog igraca. Sa druge strane, ne osećam mnogo empatije prema Deku, koji je prvi počeo sa pesnicama u Madridu, a pre toga bio gotov da izazove neko sranje, kao što je neko na live temi i napisao taj dan. Da je dobio kaznu kakvu zaslužuje ne bi mu se ovo desilo. Opet, treba sačekati sa procenama povrede, možda čovek nije gotov za sezonu. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ma da, išao je glavom da ga povredi. Milion puta se igrači u kontaktu bacaju za loptu i ništa. Ovde je sam skočio, zakasnio, Dek se malo okrenuo i Ledej mu je pao na nogu. Imao je Zek loših, nesportskih poteza prema protivnicima u ranijim utakmicama ali daj da ne bude dežurni krivac.

Nesretan slucaj jbg. Nazalost.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Evo, sad sam vraćao i ne vidim da je Ledej imao trunke namere da ide na nogu Deku nego se bacio u paradu po loptu koju nije stigao.

 

5 minutes ago, Don Dusko said:

I ja sam video snimak.Jbg mora to malo pazljivije da gleda koga ima oko sebe.Ovako je napravio sranje iako ga nije hteo.

 

3 minutes ago, Alek The Great said:

Ja sam bio u hali i samo sam jednom video snimak duela i nikakvu nameru nisam video. Treba se puno stvari pogoditi da se igrac onako namerno povredi ma koliko to Ledej "zeleo".

 

 

Stvarno nije bilo namere (ovog puta). Video sam odmah ali sam jos jednom vratio da pogledam. 

 

Ledej se bacio za loptu da presece pas, a Deck je prilazio lopti. Ledej nije ni pogledao gde je Deck. Moze se reci da je bio nespretan i da mu se cesto desavaju takve situacije (sa namerom ili bez) ali u ovoj stvarno ne vidim nameru. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cooper said:

Samo bez nervoze.
Što bi rekao Željko, vera u svoj rad, mirna glava i koncentracija.

A do tada, provedite vreme sa svojim porodicama, recite im koliko ih volite, nazovite drage prijatelje i činite dobro drugima.

Za ovo loptanje ima ko da misli i priprema...


upravo to…

 

mnogo se ovo ovde olako shvata… meni od juce ujutru nije dobro bre… imam 3 dece, razmisljam, scaki dan idu u skolu… 

 

pa i ti igraci su ljudi… videlo se da su stegnuti… aleksa se povredio, Panter koji je svima “uzor” suspendovan i opet su se momci borili… igramo protiv jebenog Reala, osakaceni povredama, suspenzijama i jucerasnjom tragedijom…

 

koliko god se iznervirao, pomislim na ljude cija su deca nastradala… ne treba nikom nistw…

 

od igraca koji izadju na teren samo trazim da se bore i daju svoj maximum, mi ocigledno smo se borili i u ovakvoj situaciji ne mozemo bolje..

 

stisnes ruku, ides dalje, za 5 dana majstorica i ako ispadnemo… i to je zivot… idemo dalje…

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Siguran sam da bi proporcionalni komentari ovde bili da se Deck bacio u Exuma i odvalio mu koleno.

 

Jedina sramota je njegov potez.

 
Izvini ali, Deck ne igra za klub koji ljudi ovde simpatišu, pa da vam pripišemo iracionalost prilikom reakcija, kakvu bismo mi imali u ovom tvom primeru. 
 

To što bi neko okrivio Decka da je faul na Exumu (zašto baš njega uze za primer? :)) je kurčev argument. Ti, kao i mnogi drugi, pamtiš LeDay-u neke prethodne situacije, pa ih koristiš za usual suspect zaključak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svega je bilo. Bas luda utakmica za nas neutralne. Bice svega u G5, ne vidim favorita. Ne znam zasto ste skepticni. Pa vec ste ih oducili od kosarke tamo + imaju dva-tri vazna igraca out. Vama se vraca Punter. 

U Madridu da se posibate muski (hehe posibate) pa sta bude.

 

Elem.. Zasto Leday nosi za jedan broj manji dres?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, medobrundo said:

Nije se on bacio po loptu, nego svom težinom na nogu igrača i napravio po ko zna koji ekces/nesportski potez/povredu od kada je u Partizanu.

 

Ja sam mišljenja da je LeDay prljav igrač, ali u ovoj situaciji mislim da je došlo do nesrečnog spleta okolnosti kod neuspelog pokušaja da se preseče taj pas. Kad pomisliš, ovo se dešava dosta često kada je loose ball u pitanju recimo, pa se igrači bacaju po parketu, a neko bude okrenjen ledjima i ne vidi šta se dešava.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...