Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, uvrnuto said:

Na kakvo skandiranje se odnosi? Pretpostavljam nešto za Čovića? 

 

Vucica pre svega (jer je rekao da na drugim mestima treba da iskazu svoje stavove dakle izbori, protesti itd. sigurno nije mislio na Covica tu konkretno mada izmedju ostalog mozda i na njega) i ovo cini mi se 4. put ove sezone da se Zeljko oglasava na ovu temu kad je bilo malo pojacanije vredjanje prema av a Covic se obrni okreni vredja svaku utakmicu u Aba podjednako manje ili vise a Zeljko se nije oglasavio svaki put.

 

4 hours ago, uvrnuto said:

Nadam se da će uroditi plodom Željkove molbe. 

 

Nece sigurno, cak je i besmisleno da ih ponavlja.

 

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Zeljkova molba je Zeljkova molba i to je koreknta izjava.
Ali ona izjava da "to nije njegov Partizan" kad se nekome skandira. E to vec nije korektna izjava.

 

Dovodis me u situaciju da branim Zeljka al ja se samo trudim da pisem objektivno na ovoj temi. Jel razumes sta znaci kad kaze da nije njegov? Ne da to nije Partizan, vec nije onakav kakvim ga on vidi i kakav bi on zeleo da bude, a to je kako on naglasava x puta da se sve svede na kosarku i da treba na drugim mestima da navijaci iskazu svoje stavove.

 

Da nije njegov Partizan ne bi se vratio u njega u sigurno.

 

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Moze svako od nas da kaze i da to nije nas Partizan sa toliko stranaca.

 

Ne moze to da kaze niko od vas jer je to isti Partizan oduvek imao 12 stranaca ili 12 domacih. Moze samo da prestane da navija za isti ko to kaze.

 

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Gde je bio kad se u Zvezdu upumpavao novac i oprastao dug od 16 miliona evra sa koje kakvim promenama imena.

 

Spoiler

Kao prvo Zvezdi niko nije oprostio dug od 16 miliona zamolicu te da se ne blamiras na tu temu i da ne nastavljamo pricu o tome ovde jer se vidi iz aviona da ne znas bukvalno nista o tome.

 

Ne samo da se nije vratio tad i da nije pomogao Partizanu nego je cak i Zvezdi doneo 2 250 000 miliona od Gudurica i Kalinica u tom periodu. Kako je samo mogao, sram ga bilo...

 

Da vam se nije Zeljko vratio sada bi ste igrali Evrokup sa Sasom Filipovskim ili Vladom Jovanovicem na primer (onim vasim ne nasim :D). Dakle ne bi ste igrali Evroligu i prihodovali od iste(mada niste ni ovako zbog vajld karda al nema veze igracete je sledece bez vajld karda kako god), imali bi ste manje sponzora, upola manje budzeta, 4 puta manje sezonskih kao sto se imali sa Trinkijerijem (a pre njega i vise od 11 puta manje nego sad), samim tim i upali u jos vece probleme oko dugova jer bi ste prihodovali jako mali novac da ne kazem mizeran.

 

Kako gde je bio, radio u Fenerbahceu kako gde je bio? Sta je trebao da daje svoj novac u Partizan? Ili da se vrati u Partizan koji je u dve najteze sezone odvajao novca za plate koliko je samo Panterova plata za jednu sezonu a potpisao je na dve. I ovako je dosta rizikovao reputaciju da bukvalno prvi put u karijeri radi sa velikom vecinom neevroligaskih igraca prosle sezone a zatim i osrednjim budzetom u El (prema mojim informacijama 9. budzetom u Ek ove sezone) a poslednjih 20 godina je imao top3 budzeta odnosno najjace rostere. Naravno ne moze Zeljko sebi da smanji reputaciju sve i ove sezone ne uradio nista jer je covek najtrofejniji evroligaski trener ikada ali recimo da nije morao to sebi da uradi i mogao je da se lisi zivaca ode mirno u penziju kao goat takmicenja i trosi zaradjene milione, ali on je izabrao da se vrati u Partizan koji je zavrsio na 7. mestu u Aba ligi i ni sam ne znam u kojoj fazi Evrokupa ispali te sezone. Dobio je svakako vise nego respektabilan budzet za Evrokup tim, da ne kazem drugi najveci posle Virtusa i sve je to ok kao i da radi u klubu gde voli za nemali novac ali je on par godina unazad imao maltene najjaci tim u El i osvojii Evroligu a onda dosao da trenira pola tima koji ni Evrokup nikad nije igrao. Bukvalno se vratio sa fakulteta u srednju skolu a nije morao.

 

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Zeljko mora da shvati da nije veci od kluba, ni on ni taj njegov ego koliko god dobar bio u svom poslu.

 

Svakom navijacu nijedna osoba nije veca od kluba i to je potpuno prirodno ali sustinski Zeljko ima 9 Evroliga a Partizan jednu. Zeljko bez Partizana 8 ima Evroliga a Partizan nijednu? Sta hocu da kazem da slucajno neko povrsno ne razume ovo pitanje mada obrni okreni znam da ce ga povrsno gledati i eventualno pokusati opovrgnuti na sta sam navikao... A to je da, pricam cisto formalno ili knjigovodstveno kako god a ne sta je u srcima navijaca, da je Zeljko bez Partizana isti a da Partizan bez Zeljka osim sto bi imao duplo manji budzet i tesko da bi igrao Evroligu a i manju reputaciju, izmedju ostalog i sudjenje. Nadam se da cemo se sloziti da Partizan sa Zeljkom ima u najmanju ruku korektno sudjenje u Evroligi a da Partizan sa Duletom u ono vreme je imao losije sudjenje. Nista Srbe na zapadu manje vole onda ili sada kao i Zvezdu i Partizan da prave neku ogromnu razliku ali jednostavno Zeljko u Evroligi ima toliko reputaciju da mora biti postovan od svakoga.

 

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Brzo su izgleda Duleta zaboravili,a covek je zdravlje izgubio boreci se za Partizan.

 

Na osnovu cega ovo govoris? Dule je sam rekao u jednom od poslednjih intervjua da je pogorsao zdravstveno stanje jer nije ozbiljno shvatio na vreme i nije vodio racuna a jos tad je znao da ima odredjenih zdravstvenih problema, tim recima. Ne znam samo dokle ce se ponavljati ova izmisljena mantra, valjda dok be postane istina, iako je sam Dule rekao zasto mu se pogorsalo zdravstveno stanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Krece u 21h.

 

Sad vidim da su naši objavili. Na EL sajtu stoji staro vreme. A i ja našao u koga da se uzdam. 😄

 

Sranje... 😄 (pardon ljudima sa strane) 

 

Taman sam se ponadao da ću moći jednom na EL tekmu vozom i tamo i nazad. Bez saobraćajnog stresa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Bog te, izgleda kao osnovac na ovoj slici. I to tipa kraj sestog, pocetak sedmog razreda 🙂

Ta slika i jeste stara jedno 3-4 godine. 

 

S obzirom da sada ima 16 godina cini mi se, pa je na toj fotki imao mozda 13, to mu i dodje tako nesto kao sto predvidjas 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Hahah, vidim nesto mi cudno jer nisam gledao utakmicu da ga vidim uzivo.

Eno imas malo iznad sliku pored Brus Lija (Mikica), to je sa KRK-a, vec lici na juniora. 

 

 

Gledao sam par klipova, deluje mi bas fin potencijal, samo da ga ne ujebe ovaj prelaz u seniorsku kosarku. 

Eh da, zaboravih, mali deluje da bas ima kohones, respekt!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uvrnuto said:

 

Sad vidim da su naši objavili. Na EL sajtu stoji staro vreme. A i ja našao u koga da se uzdam. 😄

 

Sranje... 😄 (pardon ljudima sa strane) 

 

Taman sam se ponadao da ću moći jednom na EL tekmu vozom i tamo i nazad. Bez saobraćajnog stresa. 

Ne dolazis?

Sanse za pobedu skacu.....

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pridružujem se željama da sve prođe bez povreda (na obe strane) i na koliko toliko sportskom nivou (u šta nemam baš mnogo vere).

 

Iskreno mislim da su komšije blagi favoriti zbog faktora Kampaco i sve što želim je poštena borba uz što manje neinteligentnih poteza, uz standardnu želju da ne krenemo iz dvocifrenog minusa. 

 

Kapitenu, tebe gledam večeras...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...