Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Xpert said:

Sledeci mec je neverovatno bitan. Gostovanje Valensiji. Necu reci da je must-win, al je vrlo blizu tome. Naravno, ako su nam ambicije Top 8.

 

Poslali smo mene iza neprijateljskih linija, šanse nam jačaju, ali koliko smo nestabilni, nisam siguran da ću baš toliko moći da pomognem... 

 

Uroš ❤️ uzeće ga Baskonia ako ga ne produžimo, oni obožavaju ovakve, mlade trojkaše, koji mogu da igraju dobru odbranu.

 

Ostalo manje bitno, sve standardno, klasika, da nisam gledao utakmicu mogao bih da pogodim 70% stvari. 

 

Ajmo ajmo ajmooooooo jedna pobeda na gostovanju aman i da dođemo na tih 50%

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bitna pobeda. Mnogo bi nas koštao poraz, srećom nismo dozvolili Baskoniji ni promil šanse da odnese bodove večeras. Sad ako ikako može, zamolio bih za pobedu u Valensiji, nekako, pola koša - pola koša. 

Trifunović zaslužuje svaki minut koji dobija odnosom prema igri, i dresu. Papapetru baš igrač po mom ukusu. 

 

Bravo bre!! 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2022 at 4:02 PM, pendulum said:

BAJERN
MONAKO
Makabi
BASKONIJA
Valensija
Zvezda
ASVEL
Žalgiris
Bajern
FENER
ALBA

 


 

 

39 minutes ago, Barkley#34 said:

Zaslužili smo malo i osmeha. :bravo:

 

Dobre su ove visoke pobede ne samo zbog međusobnog skora nego i zbog mogućeg kruga tri i više ekipa.

 

@pendulumna onom tvom spisku još pet nam treba, je l' tako? Od koliko?


Evo iznad. Malo mi zeznuto sa telefona sad da bojim i precrtavam 🙂

Uglavnom 3 od 4 u prva 4 kola od ovih 11 u ovoj “mojoj” prvoj fazi. Računao sam da idemo na 8. 3 domaće su a must i treba nam još 2/4 na gostovanjima Valensiji, Zvezdi, Bajernu i Žalgirisu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shikamaru said:

Glavi utisak onaj jebeni car na poluvremenu

Dođe na pola, poljubi grb i ladno je ubaci, onda ga dokusurio sa onim pentranjem i PARTIZAAAANN 

Tu sam znao da dobijamo 

Crno beli bravo bravoo 🖤🤍

ubuduce da dostavis i video prilog, nemoj da se ovo ponavja 🙂

 

  • Like 3
  • Love 4
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam pljuvao Trifu za seljacko ponasanje vise puta, red je i da pohvalim za utakmicu sinoc. Izborio se sam, za veliku minutazu. Bio je dobar, pogadjao za tri, igrao odbranu. Nisam optimista da moze konstantno da odigra kao sinoc, ali neka vreme pokaze. 

Mislim da bi otisli u neizvesnu zavrsnicu da su im igrala dva ponajbolja igraca. Dobili smo ih na njihovu tanku klupu, i na nas dobar sut za tri poena. 

Pisao sam, da ako imamo ambicije za top8, sinoc moramo da pobedimo. Ok pobedili smo, ali mora nesto i na gostovanju da se dobije. Valensija je idealna prilika. 

Madar mora da pocne da igra i van Arene. Nije dovoljno samo lepo otvoriti utakmicu,dat deset poena, i onda u Izraelu ne pojaviti se. Ima najlepsu poludistancu u celoj Evroligi. Kad nadribla tu blizu kosa, pa se onako lepo podigne, siguran sam da ulazi. 

Mnoge stvari ce biti jasnije nakon Valensije. Ako tu ne pobedimo, nemamo mi cemu da se nadamo. Ako smo mogli onako lako da izgubimo u Areni, izvolite gospodo pobedite u Spaniji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo great, malo terrible.

 

Trebalo bi napraviti kompilaciju naših kontri sinoć pa puštati u trenerskim školama i na seminarima i klinikama. Ja prosto ne verujem šta mi radimo, nijednu osim 1 na 0 ne umemo da realizujemo.

 

Odbrana je korektna ali uvek fali poneka "sitnica". Udvojimo igrača, udvajanje bude ok što se tiče tajminga ali nekako mlako, fali još malo intenziteta da se igraču onemogući ili oteža pas, kao da je udvajanje samo sebi cilj, kao eto prišao sam i podigao ruke, to je to od mene, a fali još samo malo napora da bi se protivnik naterao na grešku, što je inače cilj koji se izgleda zaboravlja. Ili ničije lopte, sve smo kao tu negde ali u velikoj većini slučajeva završe u protivničkim rukama. Za skok da ne pričam. Dakle to je taj ekstra napor koji donosi mnogo, a koji očekujem da vidim u situaciji kada imamo punu rotaciju i kada niko nije spržen igranjem 35+ minuta. To nam treba, a ne rizična bacanja u reklame kada je utakmica rešena.

 

Napad standardno od sjaja do očaja. Kada uspeš da spojiš 10 minuta potpunog rasula protiv ovakvog protivnika, treba da si svestan da takvih 10 minuta protiv većine drugih protivnika rešava utakmicu. Gledam i ne verujem da je to ista ekipa koja je odigrala prvih 15 minuta.

 

Nekako imam utisak da smo tačno tamo gde bi po prikazanom i trebali da budemo, oko 10. mesta. I da ćemo sa ovakvom igrom tu negde i da završimo, između 10. i 12. Da bismo uradili više moramo da podignemo nivo igre i da dobijamo neizvesne završnice. Aj' kao verujem da je to moguće.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...