Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

E, da, stalno zaboravljam da pomenem jedan detalj koji me je nasmejao od muke pre dva dana. Nekoliko minuta pre kraja, mi u stalnoj borbi da uhvatimo priključak i u jednom trenutku Makabi izvodi loptu ispod našeg koša, valjda je bio aut. Elem, mi tražimo tajm, reko' taman da se pritisne još malo odbrana i da se izbegne glupost u napadu. Kad ono lik odmah ostaje sam, prima loptu i pljas, trojka. Jebote... kao da smo uzeli tajm da osmislimo kako da najlakše primimo koš. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, realno *w said:

Moja firma postala sponzor KKPa ☺️

 

Tako da ja sada praktično od usta odvajam za ovu ekipu i time stičem pravo da još jače kritikujem. O nekom članstvu u UO ćemo naknadno raspravljati :default_coffee:

 

Na sve to ide sitnica da sam dobio karte za večeras, a biće toga i u budućnosti.

Imaš li informacija kako je do toga došlo?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, realno *w said:

Moja firma postala sponzor KKPa ☺️

 

Tako da ja sada praktično od usta odvajam za ovu ekipu i time stičem pravo da još jače kritikujem. O nekom članstvu u UO ćemo naknadno raspravljati :default_coffee:

 

Na sve to ide sitnica da sam dobio karte za večeras, a biće toga i u budućnosti.

 

Znaci tebi da se obratim kad ne stignem da kupim na vreme, cekajuci da mi se raspored na poslu iskristalise? Dogovoreno 😁

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, realno *w said:

Moja firma postala sponzor KKPa ☺️

 

Tako da ja sada praktično od usta odvajam za ovu ekipu i time stičem pravo da još jače kritikujem. O nekom članstvu u UO ćemo naknadno raspravljati :default_coffee:

 

Na sve to ide sitnica da sam dobio karte za večeras, a biće toga i u budućnosti.

 

Taman da se isprsis za nekog elitnog pleja na leto, da se ne mucis vise sa Madarom. Za pocetak da uletimo Celafutu u Monekea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, realno *w said:

Moja firma postala sponzor KKPa ☺️

 

Tako da ja sada praktično od usta odvajam za ovu ekipu i time stičem pravo da još jače kritikujem. O nekom članstvu u UO ćemo naknadno raspravljati :default_coffee:

 

Na sve to ide sitnica da sam dobio karte za večeras, a biće toga i u budućnosti.


Valjda ti je  jasno da si sada naj…. kada dodje prelazni rok? :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Shonewizard said:

Sve u svemu, nema opravdanja za bilo šta sem pobjede sjutra. "Dužni" smo im, igramo pred domaćom publikom, dolaze bez najboljeg igrača. I kad se sve ovako napiše, jasno je da će biti muke. 🙂 

 

Moramo zaista maksimalno i skoncentrisano od prvog do posljednjeg minuta.

 

A ja sam od kolega dobio jednu finu uvertiru za meč. 🙂

 

c6JRXnEqlM3R.png?o=1

 

Napred Partizan! 🖤

 

 

 

@realno *w Šonetova firma podigla letvicu. 😄

Link to comment
Share on other sites

Znači realni scenario je sledeći:

 

1. Danas sedi medju pozerima u Areni

2. Sledeća tekma Skybox sa direktorima

3. Pored Gerija, ali bliže zapisničkom stolu da može da gleda šta sudije odlučuju dok bulje u ekran

4. Na gostovanjima iza klupe kluba

5. Na čarter letu daje odgovor na čuveno Tegijevo pitanje - Frstimprešns?

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Moja firma postala sponzor KKPa ☺️

 

Tako da ja sada praktično od usta odvajam za ovu ekipu i time stičem pravo da još jače kritikujem. O nekom članstvu u UO ćemo naknadno raspravljati :default_coffee:

 

Na sve to ide sitnica da sam dobio karte za večeras, a biće toga i u budućnosti.

 

E, sada ga ne*ebasmo k`o nikad do sad - ti i kada si bio mod, po isteku tvog bana nije moglo da se uloguje jos nedelju dana.

36 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Znaci tebi da se obratim kad ne stignem da kupim na vreme, cekajuci da mi se raspored na poslu iskristalise? Dogovoreno 😁

Ti da se drzis uvrnutog i od njega kupujes karte.

 

:s_d:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Puna Arena nas ocito motivise da krenemo jako prakticno svaki mec i rivalima (skoro pa) radimo ono sto je nama Makabi prekjuce. 
 
Zasto nakon toga sledi ogroman pad i UVEK preokret u vodjstvu je nesto za sta je odgovoran i kriv samo i jedino Zeljko.

Imamo neizbalansiranu ekipu gde nemamo adekvatnu zamenu na 4 i 5.

I pad se desi jer Lesor i Lidej crknu. Uđu Smajli, Tristan i Trifa i kreće kolaps gde je Smajli najmanje zlo.
Link to comment
Share on other sites

Jedno vreme je islo da Smajli pocinje kako bi Lesor bio odmoran za finis. Ponekad i Trifa. Dok je rezultat bio na nasoj strani. Mislim da je to vreme od prekjuce zavrseno. Msm nema sta, potrajalo je duze nego sto sam ocekivao.

 

P.s. Mi smo takodje domacica ekipa u EL. Problem je sto nismo Makabi level domacica. To ce 99% da nas kosta plejofa, ne toliko L mentalitet u gostima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

Pobede u Kaunasu i Pioniru su naučna fantastika.
Ne zbog toga sto su to extra kvalitetne ekipe, već sto uopšte ne odgovaraju našem mekanom, talentovanom i napadački orijentisanom timu.

 

Ovo je paradox.

Ne može se u isto vreme biti talentovan i napadački, a mekan.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da je Smajli los, a los je, treba da dobija sansu. Jer to je jedini nacin da imas Lesora, koliko tolko odmornog. 

Nadam se pobedi veceras. Nastavku nade za bilo kakav opstanak u borbi za plej of. Jeste da je pretesko, ali treba se nadati. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

 

Taman da se isprsis za nekog elitnog pleja na leto, da se ne mucis vise sa Madarom. Za pocetak da uletimo Celafutu u Monekea.

 

Pa po mojoj proceni ima za 3 plate nekog nekog 4/5 tezgaroša 😄

 

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

branko *w

 

:lol_2:  Al me nasmeja jbt :Hail:

 

 

33 minutes ago, Luchifer89 said:

Znači realni scenario je sledeći:

 

1. Danas sedi medju pozerima u Areni

2. Sledeća tekma Skybox sa direktorima

3. Pored Gerija, ali bliže zapisničkom stolu da može da gleda šta sudije odlučuju dok bulje u ekran

4. Na gostovanjima iza klupe kluba

5. Na čarter letu daje odgovor na čuveno Tegijevo pitanje - Frstimprešns?

 

 

 

E, videćemo danas koje su karte, prvi put je. Samo da ne bude i zadnji, pošto je interesovanje bilo ogromno.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Trebali su da razmišljaju kad su dovodili 4 i 5.

 

Ja pretpostavljam da se racunalo da Smajlagic-Tristan-Koprivica mogu zajedno da isporuce nekih 20-tak minuta dobre kosarka na pozicijama 4-5, sto bi ovoj dvojici smanjilo minutazu na nekih 30 min sto je prihvatljivo

Takodje ja sam recimo ocekivao vise Papapetra na 4 

Edited by djurava
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Angola said:

Koliko god da je Smajli los, a los je, treba da dobija sansu. Jer to je jedini nacin da imas Lesora, koliko tolko odmornog. 

 

Upravo. Uostalom, Partizan bi imao visestruke koristi ako isklese igraca iz Smailagica.

 

Mada moram da priznam, izgleda mi mekse nego prosle sezone...

Link to comment
Share on other sites

Nzm zašto se Trifa podcenjuje,on će danas igrati 20 min sigurno i defanzivno će peglati lepo u to sam ubedjen,svaki poen od njega u el tekmi je bonus za sada.Smajli vcrs ako ne bude mogao protiv Kotsara onda da se ne ljubimo što se el tiče...Tristan je dosta mladji od njih i fali čvrstine ali on ima nerealan suterski potencijal za tu visinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...