Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, Patriota iz kauca said:

Ovo je možda prva utakmica od kad pratim EL da apsolutno ne verujem u pobedu.
Hteo bih da pomislim da možda možemo da se dignemo ali razum kaže da će nas rutinirati od starta.

 

Moguca je pobeda, samo da Efes odigra u tako cestom tank modu u EL - taj mode pogadja skoro sve ekipe, a nikad ne znas kada ce da usledi.

 

Ako Efes odigra sa zeljom da pobedi, onda da, ne vidim kako KKP tu moze do pobede. Dakle, pre verujem u neko razbijanje nego u pobedu od 1-5 razlike.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Luchifer89 said:

Nuđen i nama Facundo, al je Želimir rekao da nam plej ne treba - kvari nam svemirski koncept koji furamo

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

 

+ Želimir ne želi da kvari timsku hemiju. 

 

Kako god, odoh večeras da spalim glasne žice, jer ljubav.

 

 

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Moj ćale je optimista u nikad težoj situaciji, e sad sam sve video. Čovek je rođeni mračnjak, ne sećam se kad je oko bilo čega u životu bio optimista (što i nije naročito teško ako si živeo u Srbiji u poslednjih 65 godina).

 

Pobeda, nema druge!!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KockoOblo said:

Kako god, odoh večeras da spalim glasne žice, jer ljubav.

 

 

 

Pa naravno, posle sinocnjih vesti i ne moze drugacije, i ovako opet nista necemo osvojiti, ali makar mozemo pokazati da i kad je lose trenutno i kad nema nade za buducnost podrzavamo KKP.

Link to comment
Share on other sites

Ovo bi u stvari mogla da bude i dobra stvar za nas, ako se dobro predstavi igračima - ne vidim nas više čak ni kao na papiru jači tim, da ne govorim o igri, ako se pravilno motivišu u smislu da su sad u poziciji underdoga i ako krenu da grizu, možda se nešto i promeni. 

 

On a serious note, sve što želim je malo smisla i logike u igri, htedoh reći i bolju odbranu, ali mislim da je previše da tražim čudo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Patriota iz kauca said:


Mi nismo odigrali “dobro” samo protiv Olimpijakosa, Zvezde u Aba ligi i protiv Albe. I ja sam ubeđen da ćemo odigrati “dobro”.

 

Baš tako, veliki broj utakmica ste izgubili zbog amaterskih odluka pojedinaca u finišima utakmica. I da ste bili u odličnoj formi to ništa ne bi garantovalo da biste recimo dobili Valensiju i Asvel jer te ekipe su dobile u gostima Efes i Barselonu što govori i o njihovom kvalitetu. Čudna je malo Evroliga ove sezone. Fener izgubi 30 razlike, Olimpijakos sinoć je prokockao 20 razlike protiv Asvela koj ije vezao 3 pobede, dva ozbiljna skalpa Barselona i Olimpijakos. Vama u korist nije išao ni raspored, imali ste zajeban period što se toga tiče koji će se nastaviti. Imate Efes, Fener, Bajern, Monako, Makabi...I tri pobede iz ovih utakmica bi bile lep uspeh.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dzep said:

Kad je Kec uzeo loptu na tribini je bilo ne ne ne bravo majstore 😂

 

Fenomenalne godine, biće opet

 

Panteru je neko pokazao ovaj šut i koš kao tinejdzeru, a ovaj rekao " to je to, ovo ce biti moja igra". Steta sto je video samo taj momenat, a ne ostatak Kecmanovog repertoara.

Link to comment
Share on other sites

Prošle su me za kratko vreme sve moguće emocije - i malo radosti i razočaranje i bes i tuga i ravnodušnost...obrnuo sam sve i sad sam OK.

 

Sad mi je u glavi samo da idem u Arenu, gledam Partizan i to je to. Ako mogu da pobede, bilo bi lepo. Ako ne mogu, drugi put onda.

 

Imam utisak da je dosta ljudi došlo do ove zen faze i da će se sad sa manje opterećenja gledati tekme bar od strane onih koji će nastaviti da dolaze nakon onog ultra hajpa s početka i šokantnih poraza polse toga.

Edited by pendulum
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...