Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Nije se Mur proslavio u ulozi Diksona, pa smo zbog toga doveli Meliha Đusu.

 

Jako malo ovi evro insajderi pominju KKP, osim ovog demanta za Dorsija gde mu Rašković diže cenu.

 

Ovo za Petruševa je zanimljivo, ali sumnjam da bilo ko zna šta će biti sa njim pre završetka letnje lige za 2 nedelje.

 

Sa druge strane sam iznenađen što Zagorac još nije produžen.

Link to comment
Share on other sites

Prošlo leto se mnogo toga poklopilo.

Broj potrebnih igrača i nekih seča u ostalim timovima.

 

Npr. Ledej je imao ugovor i za ovu godinu i da mu nije isplatio Armani pitanje da li bi došao. Plus je Raškovićev igrač.

 

Npr. ove godine dosta EL ekipa je dovelo po par igrača na pozicijama gde je gužva. Biće čistke i tu treba vrebati.

 

Sad već za ova 3 igrača koja se traže tačno znaš šta ti treba i to ide znatno sporije nego kad ti treba 9 igrača.

Link to comment
Share on other sites

Jedino pitanje je da li Vanja ili Anđušič.

Zagorac je celu poziciju iznad Vanje.

A mislim da ni Vanji nije najpametnije da se vraća, njemu treba malo više garantovanih minuta u ovom periodu karijere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu je Evroliga da očisti prašinu. 😄

 

Raspored za EL je prošle godine izašao krajem jula, sezonske su i prošle godine početkom avgusta. Naši imena kriju kao zmija noge. Čak se ni Tegeltija nešto ne svađa previše po instagramu.
Dajte kolektivni da uzmemo, da se ne mučimo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

IMG-20220706-092458.jpg

 

Stranica Dnevna doza Miška Ražnatovića imala "intervju" sa njim, pa se jedno pitanje ticalo Radeta. 😄

 

Nekako mi ovaj odgovor pre zvuči kao da će ići negde, a ne ostati.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Quote

U domu Murovih čuju se grobarske pesme: Vratiću se jednom u Beograd, Partizan osvaja sve naredne sezone

 

"Rastali smo se na najbolji mogući način. Odradio sam ugovor, klub me je ispoštovao. Imam samo reči hvale za Srbiju, Beograd i naravno Partizan. Neverovatna sezona, neverovatan tim... za pamćenje", priča Dalas Mur za Mozzart Sport

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/u-domu-murovih-cuju-se-grobarske-pesme-vraticu-se-jednom-u-beograd-partizan-osvaja-sve-naredne-sezone/424444

  • Like 5
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uvrnuto said:

IMG-20220706-092458.jpg

 

Stranica Dnevna doza Miška Ražnatovića imala "intervju" sa njim, pa se jedno pitanje ticalo Radeta. 😄

 

Nekako mi ovaj odgovor pre zvuči kao da će ići negde, a ne ostati.

 

Taj intervju je star 5 godina 

Edited by Nenad010
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alex_Serbia said:

@Dallas

 

Tuga koliko ga Zeljko (od svih trenera) nije iskoristio na pravi nacin. Tj sta je ucinilo nedovodjenje pravog pleja. Opasno napadacko oruzje smo protracili.

 

Do njega sam bio uveren da ne postoji šansa da ne ispadne dobro bek sa 40+% šuta za tri, pa još i sasvim solidnim flouterom kada probije.

Strašno mi je žao što to nije dobro ispalo, na kraju je on po meni bio najveća žrtva te slabe selekcije od prošlog leta. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...