Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Odlična igra i prebitna pobjeda. Imao sam utisak da su se, u odnosu na igre tokom sezone, uloge zamijenile. Mi smo držali ritam, peglali odbranu, bili dosta smireniji a oni su životarili na minijaturama Nedovića i Vildoze.

Posebna pobjeda za mene, zovnu me komšije cigani da gledam s njima, pun stan cigana leptenejebo, nauživao sam se za sljedećih godinu dana. [emoji16]

Nešto sumnjam da će me opet zvati. [emoji23]

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

lepa i bitna pobeda ali da se ne lažemo opet u odlučujućim momentima bezidejne izolacije, samo što još gore lopta ide Exumu koji izgleda kao priučeni basketaš u takvim situacijama, i onda nas Leday dva tri puta izvuče na čistu inspiraciju i kvalitet

 

hoću da kažem da je ovo vrlo lako moglo da ode na drugu stranu kao i većina ovakvih završnica ove sezone

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eto, čim nema na gostovanjima onih iz naših redova, da ih ne imenujem sad, rastu šanse za pobedu. 

 

Bogami, stisli su odbranu u 3/4, srećan sam što smo uspeli da je preživimo, makar porađali svaki poen. Žao mi je što nismo bolje branili poslednjih nekoliko napada, prelako je prolazio Vildoza, kockali smo se.

 

@pendulum je l' vidiš kako možemo da izgledamo kao tim na gostovanju? :wink2: Samo to hoću da vidim, a rezultat će doći.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ona opklada od prošle nedelje kad sam najavio 2/2 za naredna 2 EL gostovanja ne izgleda tako ludo, a?

 

Šteta što u dubini duše svi vi verujete u Žocov 3y proces i niste smeli da mi izađete na crtu.

 

Bilo bi to najlakše dobijenih 50 dindži još od selling breast milk.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Odlična igra i prebitna pobjeda. Imao sam utisak da su se, u odnosu na igre tokom sezone, uloge zamijenile. Mi smo držali ritam, peglali odbranu, bili dosta smireniji a oni su životarili na minijaturama Nedovića i Vildoze.

Posebna pobjeda za mene, zovnu me komšije cigani da gledam s njima, pun stan cigana leptenejebo, nauživao sam se za sljedećih godinu dana. emoji16.png

Nešto sumnjam da će me opet zvati. emoji23.png

Ma zvaće te, Samo moraš doneti neku dobru domaću prepečenicu  emoji23.png emoji23.png  emoji23.png

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nisam zadovoljan, skoro nicim, osim pobede. Odbrana opet osetno losa. Mnogo laganih ulaza i poena Nedovica i Vildoze. Dobric sam kao duh dva puta lagano pogadja. Opet lagano primljen kos uz zvuk sirene. Prvo Vildoza u 1/4, pa onda Nedovic na kraju. Celo vreme vodimo, i ne umemo da privedemo zavrsnicu bez nervoze. Premalo raspolozenih igraca. U drugom poluvremenu, igrali Exum i Lidej. Mislim da se ne mogu igrati ovako utakmice sa Zvezdom. 

Pojavio se napokon Lidej, ali je u pojedinim situacijama toliko izgledao nemocno, kada je zidao protiv Petruseva ili Lazarevica. 

Sad sam jos vise razocaran zbog predstave u Valensiji. 

Toliko smo napadacki talentovaniji, da ne mogu da verujem da odbranom sve prospemo. Mora se naci nacin da se odbrana dovede do pristojnog nivoa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pratio sa društvom, to malo umanjuje stres koji ovi mečevi nose, ali isto tako i pažnju svodi na neki dosta niži nivo. Moraće ovo opet da se pogleda. 🙂

 

Uglavnom, da mi je neko rekao da ćemo sa ovakvim boxscore-om i na ovaj način pobijediti, rekao bih mu da je definitivno lud. 

 

Pojma nemam kako gledati na ovo, da li imamo ogromnu rezervu ili ipak nismo sposobni da dostignemo puni potencijal. Svakako, mnogo važna i mnooooogooooo draga pobjeda.

 

Ovo mora da bude boost za nastavak!

 

AJMO! ❤️

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Shonewizard said:

Pratio sa društvom, to malo umanjuje stres koji ovi mečevi nose, ali isto tako i pažnju svodi na neki dosta niži nivo. Moraće ovo opet da se pogleda. 🙂

 

Uglavnom, da mi je neko rekao da ćemo sa ovakvim boxscore-om i na ovaj način pobijediti, rekao bih mu da je definitivno lud. 

 

Pojma nemam kako gledati na ovo, da li imamo ogromnu rezervu ili ipak nismo sposobni da dostignemo puni potencijal. Svakako, mnogo važna i mnooooogooooo draga pobjeda.

 

Ovo mora da bude boost za nastavak!

 

AJMO! ❤️

Asvel se mora dobiti a protiv Zalgirisa mislim da se odlucuje hocemo li ici dalje ili ne

Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle ta teza da Partizan ne ume da igra u gostima - kad se pobedjivalo, pobedjivalo se i kod kuce i na strani (period na pocetku, period nakon 4-9), kad se gubilo, gubilo se i kod kuce i na strani (Real u gostima, Barca u gostima, KKCZ kod kuce, Valencia kod kuce, Asvel u gostima).

 

Da EL ima normalniji format, svakako bi i pobeda domacina bilo daleko vise, ne bi bilo ekipa koje zveknu jaci tim u gostima, pa dozive lagan poraz kod kuce. Ako se pogleda tabela, vidi se i da osim onih najjacih sto mogu da priuste sebi poneku sramotu kod kuce, sve ostale ekipe sa vrha i tu negde do 12. mesta imaju veoma jake domace terene: Monaco 8-2, Baskonia 9-2. Zalgiris 8-2. Maccabi 9-1, Partizan 7-3, jedino odskacu Efes sa 6-4 (ali oni zaista igraju lezerno ove sezone), Valencia sa 6-5 i Crvena zvezda sa 6-5 (ovaj skor je posledica raznih okolnosti).

 

U svakom slucaju, ne verujem da medjusobni skor ovde moze da ima znacaja - jako su male sanse da bas KKCZ i KKP budu na 8. i 9. mestu sa istim brojem pobeda, a da svi od 10. mesta pa nanize imaju manje pobeda od ove dve ekipe. Bice tu krugova i pre bih rekao da zahuktala Valencia predstavlja veci problem sa dve pobede vise (ili dva poraza vise od KKP koje sebi mogu da priuste).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...