Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jest' na kraju zafalio Panter, ili da su Aleksa-Exum poenterski malo jače doprineli. Ali meni je glavni utisak koliko su pouzdani igrači Leday i Nunnally, bukvalno celu sezonu gule ozbiljne minutaže i rade ozbiljan posao. Šteta što nije ušla trojka Jamesu koja bi prevagnula rezultat na vašu stranu, a onaj (slepac) Goss je pogodio. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je igrao aleksa dok nije povredio zglob.

 

Tristan odlicna rola u odbrani kad je usao ali covek svaki napad mase rukama u napadu i trazi loptu. Pa druze naravno da ces da promasis prvi sut kad tako silujes.

 

Propustili smo priliku kad nismo iskoristili onaj napad pri vodjstvu nakon faula Rudija u napadu.

 

Steta i sto nismo iskoristili njihov potpuni sok na startu, toga nece biti u cetvrtak.

 

Sa druge strane, momci sada znaju da mogu i bez Pantera. Ovakav poraz na jednu loptu je psiholoski idealan za 4. Nema vise karnevalske atmosfere, mora da se stisne jace, a opet znamo da mozemo da dobijemo.

Edited by brazilacjuca
Link to comment
Share on other sites

Ma cetvrtak. Ko ce sad opet stres sa kartama. Ali ajde. 

 

Ja samo pizdim na one otvorene trojke LeDaya. Mnogo smo vise trebali pripaljivati za 3 nego sto jesmo. 

 

Na kraju cak minutaza ok. Sa verom u Boga za cetvrtu tekmu. 

 

Sto se navijanja tice. Jugu sve po spisku za onu trecu cetvrinu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utakmica u meso, nemam zamerki. 

 

Teško u četvrtak, vraća im se Dek a nama minus Aleksa, teško će se oporaviti. Naneli do sad dve za redom nije odigrao na istom nivou, tako da mrka kapa... Mada, sve zavisi od Tavaresa, ako može, mi i sa Lesorom tu ne možemo mnogo toga, ako ne može, rastavicemo ih

 

U životu teško stvari uspevaju iz prve. Mora još stresa, ko da nije bilo dovoljno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Nema ovde nekih zamerki, odlična igra, očekujem mnogo bolje za 2 dana.

Jedno pitanje: jesam istripovao ili je Tavares namerno cimnuo Avramovića i ruku mu o pod?

 

I meni deluje da ga je otresao malo

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, greenenvy said:

Mnogo smo vise trebali pripaljivati za 3 nego sto jesmo. 

Mislim da smo u 2/4 išli u preteranu strpljivost i propuštali mnoge dobre pozicije a onda upadali u problem i bacali frljoke. Tu smo baš izgubili napad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Steta za ovaj user Gossa sa 1 noge u padu, odbrana na njemu je bila sasvim solidna. 

 

Mozemo mi to u cetvrtak, ali bice jos teze jer se njima vraca Dek za koga znamo da ce da odigra majstorski, a nama Lesor za koga mozemo samo da se nadamo da ce dobre stvari prevagnuti nad brljotinama.

 

Ledeja kada prikenjaju one pogacice, tada se najbrze previdi i zaboravi koliko on zapravo ume da filozofira i komplikuje u napadu. Usudio bih se reci cak i presece momentum istog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okej je biti strpljiv u napadu, ali tanka je linija između strpljenja i komplikovanja. Zach je recimo previše puta preskočio šut, iz moje perspektive zaista ne razumem zašto, Anđušić takođe nije bio na nivou šuterski. Sa tim se ne može protiv zonske odbrane, moralo se više šutirati spolja. 

Ova utakmica je počela slično kao i G1, Madar i Smajli su im napravili najviše problema u oba pravca, ali je Yam brzo nakupio 3 lične. Btw, Musa ft. Super Mario 2/12 za 3 pts.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Steta za ovaj user Gossa sa 1 noge u padu, odbrana na njemu je bila sasvim solidna. 

 

Mozemo mi to u cetvrtak, ali bice jos teze jer se njima vraca Dek za koga znamo da ce da odigra majstorski, a nama Lesor za koga mozemo samo da se nadamo da ce dobre stvari prevagnuti nad brljotinama.

 

Ledeja kada prikenjaju one pogacice, tada se najbrze previdi i zaboravi koliko on zapravo ume da filozofira i komplikuje u napadu. Usudio bih se reci cak i presece momentum istog.

Ubice nas kao u drugoj tekmi

 

Dobar je Dek, ali nije bas Dzordan ... ili drugim rijecima vise nama znaci Lesor

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...