Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

 
"da li si ti ikada napisao da cemo pobediti?"

Dobro, ajde realno. Na čemu temeljiš optimizam za prolaz dalje posle ove gluposti naših igrača u Madridu?

Mi imamo najkraću rotaciju u EL. Jedan da nam se povredi, osetno smo slabiji, dvojica već smo drugi tim. Mi u prvoj kući nećemo imati Pantera, Lesora, Egzuma. U drugoj Pantera i Egzuma ili rovitog Egzuma. U Madridu će oni biti psihički jači i verovatno pogurani od strane sudija.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Patriota iz kauca said:


Dobro, ajde realno. Na čemu temeljiš optimizam za prolaz dalje posle ove gluposti naših igrača u Madridu?

Mi imamo najkraću rotaciju u EL. Jedan da nam se povredi, osetno smo slabiji, dvojica već smo drugi tim. Mi u prvoj kući nećemo imati Pantera, Lesora, Egzuma. U drugoj Pantera i Egzuma ili rovitog Egzuma. U Madridu će oni biti psihički jači i verovatno pogurani od strane sudija.

 

Ma ja se malo salim, jer sam dobio isto to pitanje danas od kolege. Nakon sto sam argumentovano obrazlozio da, za pocetak, bez Lesora jedva pobedimo Igokeu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci ja moram da budem najveci optimista. Batalite vise price kako Egzum mozda nece igrati. Momak ce igrati 100%. A njegova igra ce biti bitna zbog tih povratnih pasova za koje mislim da ce Naneli da zavrsava. I mislim da cemo ga dosta gledati, mozda cak 30min, gde ce uzimati i Panterove minute. Javlja mi se Naneli kao top performer uz 7-8 asistencija Egzuma. Tik uz njih bice i Zek, koji ima prostora da izdomonira u odsustvu 2 njihove cetvorke.
Naravno da ce zavisiti i od toga da li ce igrati Tavares. Ali koleno je to, sta god je to ne prolazi za 4-5 dana.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam #jednauareni, manite se više kalkulacija. Utakmicu u utorak Partizan dobija, a o Barsi/Žalgirisu ima vremena da se mozga.

 

Iskreno, ne bih voleo da sam u koži Madridjana kad ih napadnu Tristan, Djusa i Kopriva koji od juče po informacijama koje imam jedu samo sirovo meso. 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ako igra Tavares,maksimalno ga izvlaciti na liniju za tri poena. I Zek i Alen. Ako bude igrao, nece ga Mateo onako raubovati kao u prvom mecu. 

Sa takvim kolenima, nece se on naigrati velike minutaze. Videcemo i koliko moze Rendolf. U drugom mecu, ako se secam nije ulazio. Nema rvaca, i prljavog argentinca, ostaje Poarje. Nece tu biti prevelikog problema na visokim pozicijama. Problem je spolja. Aleksa, Madar, Naneli, treba da podele minutazu. Ako nema Eksuma. Tri igraca za dve pozicije, premalo je. Od Danila ne ocekujem nista. Trifunovic mora na tri, jer Papa mora na cetiri. Uglavnom nezavidna situacija. 

Za pobedu nam treba da Aleksa poludi sa onim njegovim uzastopnim trojkama. Naneli da odigra partiju karijere, i da Madar solidno doprinese. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Dobro, ajde realno. Na čemu temeljiš optimizam za prolaz dalje posle ove gluposti naših igrača u Madridu?

Mi imamo najkraću rotaciju u EL. Jedan da nam se povredi, osetno smo slabiji, dvojica već smo drugi tim. Mi u prvoj kući nećemo imati Pantera, Lesora, Egzuma. U drugoj Pantera i Egzuma ili rovitog Egzuma. U Madridu će oni biti psihički jači i verovatno pogurani od strane sudija.

Kakvom Madridu, druga utakmica je registrovana za Real, imali su dva igrača koji nisu diskvalifikovani 🙄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Dobro, ajde realno. Na čemu temeljiš optimizam za prolaz dalje posle ove gluposti naših igrača u Madridu?

Mi imamo najkraću rotaciju u EL. Jedan da nam se povredi, osetno smo slabiji, dvojica već smo drugi tim. Mi u prvoj kući nećemo imati Pantera, Lesora, Egzuma. U drugoj Pantera i Egzuma ili rovitog Egzuma. U Madridu će oni biti psihički jači i verovatno pogurani od strane sudija.

Onda nema potrebe da gledas, ako vec znas ishod. A mozes i dobro da se oparis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kakva je mogucnost da u nekom kracem periodu zeljko izvede neki death lineup k'o dubsi, tipa, pg avramovic sg exum sf nunnally pf papapetrou c leday?

 

mislim da nije nemoguce, imajuci u vidu okolnosti. to mi izgleda verovatnije od smailagica 25+mins u igri.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bemliga, ako ništa Kopriva makar može da napravi pet ličnih. Mi ustvari ni ne znamo da li će igrati Tavares a Smailaga može sa Poirietom. Nisam ni optimista ni pesimista, više sam uzbuđen da vidim kako će Željko kompenzovati minus pod košem, a hoće do neke mjere sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Funny story...

 

Spadam u srećnih 5% muškaraca koje njihove tašte obozavaju koliko i svoje kćerke. Pre 5-6 godina mi je poklonila ranac koji moje lenjo dupe nije do sada zamenilo za drugi (doduse, ovaj se drzi izvrsno, valjda je to razlog).

 

Po prvi put od cetvrtka sam imao potrebu da iz stana izađem sa rancem. 15tak minuta od izlaska i nepovratnog udaljavanja sam se zapravo setio ciji logo/grb je na rancu, jer o tome nisam imao potrebe ranije da razmisljam...😬😬😬

 

Tako da, ako vidite vitkog, prosedog, 38-godisnjeg lika sa grbom Reala na rancu, ne pucajte! Nikada ne znate neciju pricu i okolnosti 😑😆

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
  • Ha-ha 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Iako su se timovi sigurno dogovorili da se spuste strasti i da narednu tekmu igrači odigraju sportski i bez provokativnih gestikulacija koje mogu izazvati varnice pa i prekid tekme zbog 20k frustriranih navijača...ali Tavares je svejedno naebo za sve pare.
Njega moraš muški faulirati čim primi loptu inače ide 2+1. Ovaj put će to morati da se odradi u serijama da za tu minutažu koliko izdrži na terenu napravi što manju štetu.
Tavares nikad nije bio floper ili drčan ali ima da puca po njemu ko kineska nova godina.
Očekujem najmanje desetak scena: Pljaaas !!! - " Sori tebra ".














Link to comment
Share on other sites

Iako su se timovi sigurno dogovorili da se spuste strasti i da narednu tekmu igrači odigraju sportski i bez provokativnih gestikulacija koje mogu izazvati varnice pa i prekid tekme zbog 20k frustriranih navijača...ali Tavares je svejedno naebo za sve pare.
Njega moraš muški faulirati čim primi loptu inače ide 2+1, a on neće smeti da odreaguje.
Tavares nikad nije bio floper ili drčan ali ima da puca po njemu ko kineska nova godina.
Očekujem najmanje desetak scena: Pljaaas !!! - " Sori tebra ".













Sve u granicama koje EL i ULEB propisuju.
Znači da uđe Balša i opali 5 sportskih sekirica, potom nejaki Tristan - ali sa dve ruke.
Ostaje nada da se Tavares neće ponašati neprofesionalno, te da će ostati miran i trpiti faulove na granici nesportskih
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, uini said:

kakva je mogucnost da u nekom kracem periodu zeljko izvede neki death lineup k'o dubsi, tipa, pg avramovic sg exum sf nunnally pf papapetrou c leday?

 

mislim da nije nemoguce, imajuci u vidu okolnosti. to mi izgleda verovatnije od smailagica 25+mins u igri.

Ne samo da je moguće, nego djeluje izvjesno de će Leday morati i na 5, a sasvim je moguće i da će Trifa morati nekoliko minuta na 4.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ChrisJudd said:

A ko će njima na 4?

 

8 minutes ago, Alek The Great said:

Rendolf

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Dolfi je bio baš loš u Madridu, tako da pretpostavljam da će više prostora imati Cornelie, ako se oporavio, i Hezonja ili Hanga. Hezonja ima tijelo za 4, ali ima i glavu da kaže treneru bolmekar da ti ja igram centra, vidjećemo šta će uspjeti da iskombinuju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...