Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Katastrofa. Dek jednu utakmicu, KP dve. Jedite govna baš. U trećoj Smajli na Poarijea i Tavaresa. 

Od dobijene serije, iživljavanja nad Realom, demonstracije sile sa jedne i nemoći i frustracije sa druge, došli smo do situacije gde je Madrid izraziti favorit u sred Beograda, i to nakon odučavanja od košarke. Koliko nezasluženo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

I odmah su naznacili da odluka nije podlozna zalbi.

 

 

B1: Zato sto je sjebo prst i hodao na stakama?

 

B2: dakle, bez jedinog pravog centra i najboljeg igraca Partizana u zivotnoj formi, Real nece naci nacin da okrene seriju?

 

Neću sad da hipotetišem, da ne ispadne da džinksujem, ali verujem da će sve završiti dobro po Partizan u seriji, jer je mnogo pripremljeniji i bolji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Neću sad da hipotetišem, da ne ispadne da džinksujem, ali verujem da će sve završiti dobro po Partizan u seriji, jer je mnogo pripremljeniji i bolji.

 

Ma postujem ja svacije misljenje, nego ovo ce biti ogroman moral boost za Real, a za nas mentalni nokaut. Jos ce oni biti savrseno svesni da mi moramo ici na poraz u trecoj...

 

A cetvrta ce onda biti nenormalan pritisak za nas. I dalje bez Pantera.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Mi bukvalno MORAMO da igramo G4, inace smo bez Pantera na eventualnom F4... do koga cemo jako tesko stici sada.

 

I dalje ne verujem da je govno sa tarzankom dobilo samo 1 mec.

 

A na sve to ne znamo hoce li Exum uopste igrati.

 

Super sto je Panter" covek, a ne masina". Sada cemo ljudski da najebemo i bacimo celu sezonu u bunar.

Polako.

Mi vodimo 2:0 i treba nam još jedna. Treća bez Puntera i Lessorta je vjerovatno van domašaja (mada i to tek treba da se odigra, ko zna, možda ih samelju Arena i neko small ball ludilo u kojem Đuša pogađa 7 trica u prvom poluvremenu), ali četvrta može da se napadne ozbiljno i bez Puntera. Kao što može i peta u Madridu, kad ćemo biti kompletni.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

B1: Zato sto je sjebo prst i hodao na stakama?

Već na aerodromu je normalno hodao ne oslanjajući se na štake. Bila je i vest da je istegnuće, a ne prelom. 

 

Ne znam da l' sam ja blesav, ali ni njima ne igraju 2 jako bitna igrača. Skoro podjednako kao što su nama Panter i Lesor. 
Još je Tavares rovit. Mi u naletu, bukvalno su pregaženi, još sad u Areni, 2 "meč" lopte. Ne znam kakvo je ovo opraštanje od F4.

Ali svakako dosta toga zavisi od oporavka Egzuma, pa se nadam da će biti spreman.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ma postujem ja svacije misljenje, nego ovo ce biti ogroman moral boost za Real, a za nas mentalni nokaut. Jos ce oni biti savrseno svesni da mi moramo ici na poraz u trecoj...

 

A cetvrta ce onda biti nenormalan pritisak za nas. I dalje bez Pantera.

Ako cete da gubite namerno trecu, zato sto ce vam faliti jedan igrac u SF na F4, mislim stvarno, sta nije u redu sa vama🙄

To moze zestoko da se obije o glavu, jer ni u cetvrtoj Panter ne bi bio tu, a psiholoski momenat vise ne bi bio na vasoj strani. Onda ni 5. u Madridu ne bi bila daleko, a to ni kompletni ne bi ste bili favoriti.

Tako da use i u svoje kljuse, potrudite se da ih pocistite u trecoj i to  je to.

F4 je veliki uspeh sam po sebi, tako da ne bi bila prevelika steta ni da Panter ne igra u polufinalu

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Nije kraj sveta, ali je psiholoski jako neprijatna situacija. Oni su svakako dobili boost ovime i sad se sigurno krevelje (sve im jebem odvratno).

 

U cetvrtoj cemo svakako biti kompletniji, ali ce pritisak biti mnoooogo jaci. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Jos ce oni biti savrseno svesni da mi moramo ici na poraz u trecoj..

 

Da idemo na poraz? Nema šanse. Možda nas dobiju, ali propišaće krv za tu pobedu. Željko nikoga ne pušta, pogotovo ne pred 20 hiljada svojih navijača.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

Već na aerodromu je normalno hodao ne oslanjajući se na štake. Bila je i vest da je istegnuće, a ne prelom. 

 

Ne znam da l' sam ja blesav, ali ni njima ne igraju 2 jako bitna igrača. Skoro podjednako kao što su nama Panter i Lesor. 
Još je Tavares rovit. Mi u naletu, bukvalno su pregaženi, još sad u Areni, 2 "meč" lopte. Ne znam kakvo je ovo opraštanje od F4.

Ali svakako dosta toga zavisi od oporavka Egzuma, pa se nadam da će biti spreman.

 

 

 

Kao sto rekoh Medi, momentum je sada naglavacke. Mislim da ce se Zeks ipak kockati i cekati da Panter ocisti makar 1 karton zbog evenutalnog F4.  A u G4 se njima vraca tarzan dziber a nama ne Panter...

 

mi cemo najranije biti kompletni u G5, ali ako dodje dotle, to je kraj. Real ce povuci tada svaku vezu, sponu, uslugu koja im je na raspolaganju. 

 

Sportska pravda je divna, ali najcesce ostvariva na filmu.

Link to comment
Share on other sites

Zelimir ne sme da dozvoli da se serija vrati u Madrid, jako jako zajebano ce biti traziti trecu pobedu u Madridu u 10 dana protiv Reala, to ne bi mogao ni neki NBA tim da juri tek tako, upregnuce sve sto mogu za majstoricu, ako do nje dodje. 

Ako se dobije sa 3 0, bez Pantera na final 4 u 1/2, opet ne valja. 

 

Najbolje da se pusti Game 3 i sa aspekta Pantera i sa aspekta finansija, dve utakmice u Areni, vise para. 

Link to comment
Share on other sites

Samo polako, ja verujem da može ovo dobro da se razreši po nas.

 

Treću svakako nemamo šta da tražimo bez Lesora i Pantera. Rotacija Smajli Ledej na 4 i 5 ne može da se šiba sa Realom, čak i ako Tavares ne bude mogao da igra. 

 

Četvrtu možemo da ih dobijemo, ja se samo nadam da se Tavares neće oporaviti i da je završio ovu seriju.

 

Sada je ovde ključno da Željko usadi ogromno samopouzdanje u igrače, ali i u sve oko ekipe.

 

Štagod da se desi u trećoj majndset mora da bude da smo bolji i da ih imamo i da pobeđujemo četvrtu lagano. I mislim da to mora da se postigne među igračima, ali i sa tribina. Bitno je i da smrde iz Madrida ne polete previše posle te podbede u trećoj.

 

Koliko god nam Panter fali na bekovima imamo dovoljno široku rotaciju da to možemo da porkijemo. I imaće jednu utakmicu gratis uigravanja bez njega.

 

Što se tiče kazni, mogao je i Deck da dobije dve, ali mislim da se ovde nisu vodili krvicom i uticajem na eskalaciju tuče, već samo gledali ko je šta uradio. I sa te strane ovo je ok odluka, Panter se najviše šaketao. Realno je jedino Ljulj morao da dobije isto suspenziju zbog ovoga, onaj faul je za vioše od samo namerne, pogotovo imajući u vidu kasniji epilog.

 

Tuča se desila, pa se desila i tu nema nazad, tako da je ovo razrešenje gde se ostavlja dovoljno prostora da suspenzije ne odluče direktno sve i apsolutno utiču na rasplet sezone mislim da je najbolje što je moglo da se izvuče

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...