Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, DameTime said:

Da li može neko da mi objasni šta je sa Exumom, da li će moći da nastavi sezonu, karijeru? Ja bukvalno ništa ne razumem iz poslednjih upisa, mozak mi je spržen. Stvarno ne mogu da procesuiram ovo večeras.

 

Izvini, ali ovo klasicno ono kad se likovi pobiju, a devojke nešto vrište pored.

 

Kakvo je to pitanje da li će moći da nastavi karijeru?

  • Like 4
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:
2 minutes ago, DameTime said:
Da li može neko da mi objasni šta je sa Exumom, da li će moći da nastavi sezonu, karijeru? Ja bukvalno ništa ne razumem iz poslednjih upisa, mozak mi je spržen. Stvarno ne mogu da procesuiram ovo večeras.

Pukla tetiva prsta na nozi, prsta do palca - kakav jebeni kraj karijere?!

 

Ne znam, pitam, ispisano je baš dosta stvari koje mi deluju jako fatalistički. 

 

1 minute ago, Volter said:

 

Treba sačekati da se neko zvanično oglasi.

 

Yep, ali ne verujem da će se uskoro to znati definitivno. Samo da bude ok. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Luchifer89 said:
18 minutes ago, Ne sam Safete said:
Predali su se 5 minuta prije kraja, bukvalno smo ih odvalili. Mirisalo je na neki jak faul. doduse mislio sam da ce ga Dek napraviti.
 
Jedino ko je dobro prosao sa ovim je onaj  nesretnik na klupi Reala, spasio se bjelih maramica.
 
 

Pa napravio ga je na Exumu par napada ranije

i sa Smajlijem je imao 'gledanje' prije toga, jedva je cekao frku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Izvini, ali ovo klasicno ono kad se likovi pobiju, a devojke nešto vrište pored.

 

Kakvo je to pitanje da li će moći da nastavi karijeru?

 

Izvinjavam se što sam pitala pošto je lik završio u polurvačkom zahvatu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Šteta što je ovo u prvom planu, a ne to kako se Partizan iživljavao košarkaški nad Realom i kako se Real borio da budu makar na 15 razlike. Demontiranje kakvo Madrid ne pamti.

 

Upravo to.

 

Ne mogu da prežalim.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Ljulj nije podneo to sto ga Panter ponizava onim Harlem Globetrotters driblinzima, pa je potegao onaj ruzni, namerni faul. Sudija odmah dosudio... I tu je trebalo da se zavrsi. 

 

A i Panter, em se tako igra, jbt nemoj da se zajebavas i da se tako ponasas dok nije bas izvesno da uzimate seriju. A onda to potezanje pesnice... I posle udaranje ne znam koga sve. Panter bi morao da dobije suspenziju, verovatno jednu utakmicu.


Jabusele, ja ne znam, ono nije bilo u nekoj samoodbrani, kecerski zahvat, mogao je vrat da strada a nisam shvatio kako je Exum povredio nogu na kraju. Jabusele je zavrsio seriju ako budu donosili normalnu odluku. Cak i da se nekim cudom Real plasira na F4 trebalo bi da bude suspendovan, znaci 5 utakmica bi mogao dobiti, pa neka ih odsluzi sledece sezone. 

 

Lesor, prvo nisam verovao da je na 10m od guzve u kojoj je preostalih 9 igraca i 3 sudija, i onda ocekivano pomracenje. Eto i njemu barem jedna utakmica suspenzije. Mozda i 2.

 

Od ostalih rekao bih Deck takodje jednu ili dve utakmice. Musa bi morao takodje barem jednu. Exum je udario Ljulja pesnicom u potiljak cini mi se, tako da bi i on mogao dobiti nesto... za ostale ne znam, morao bih opet da gledam. 

 

Realno kolega.

 

Yabusele 5 utakmica, Lesor 2. Tu su negde. Koliko si tražio za ono sa Petruševim?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Egzum je gospodin ali i najhrabriji. Gledam sad snimak i vidim da je i Dek zamahnuo pesnicom da ga udari, Lesor to vidi i prolazi, zatim vidi i kako Jabusele baca Egzuma a on ide prema Musi. Kukavica. Zgotivio sam mnogo Egzuma, iznervirao sam se i izvinjavam se ako sam dosadan. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mfmilan said:

 

Realno kolega.

 

Yabusele 5 utakmica, Lesor 2. Tu su negde. Koliko si tražio za ono sa Petruševim?

 

Za mene su sve ovakve stvari (pa i admiral Nelson) za mnoooooogo duze kazne nego sto se dodeljuju. 

 

Lesor je tada dobio 3, a po mom misljenju, realno a ne moja nulta tolerancija, mogao je i vise.  

Ovde sada, opet sa nekim predumisljajem udara i to opet u predelu vrata. Samo zato sto nije pokrenuo frku rekao sam 2 dana.

 

Jabusele 5 (odnosno do kraja EL), ali se plasim da mu ne daju manje (mada ce Real svakako zavrsiti svoj put u Beogradu), to bi bilo bas kriminalno. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Realno je da bude Jabusele drastično, Deck, Panter i Lessort po jedna utakmica i to je to. Ako je još neko zamahnuo, novčano.

Na snimku se vidi da Lessort udara nekog sa leđa, bojim se da će i njega da suspenduju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mfmilan said:

Al najjače je što se zamera Panteru na oštru reakciju u momentu, a sad ovde na forumu krajevi karijere i smakovi sveta. Iskontrolišite se malo, udahnite duboko, 10 puta udahniii, 10 puta izdahniii. Cálmate.

 

Kad pogledam snimak, ništa nije uradio. Podigao ruku i stajao u mestu, a ovi se onda zaleteli na njega.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...