Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

14 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ovaj neki Gagić u Borcu baš zanimljiv igrač, prava all round partija. Trebali bismo to kaparisati na vrijeme. emoji16.png

 

Bez zaebancije, podsetio me na svoje mlade dane, kada je razgrtao sve. Čovek je prejak, ne znam kad je neko zadnji put onako lako nazidao Lesora, ali džabe sve sa tom glavom. Da je tokom cele karijere imao pristup kao na današnjoj tekmi, daleko bi dogurao.

 

Umesto toga, osnovna asocijacija za njega će mi zauvek ostati ono napuštanje ekipe usred sezone, u vrlo teškom momentu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

 

 

Negde do polovine treće sam bio u fazonu "jedna od ružnijih ABA tekmi". Iako im to ne bi zamerio naravno.

 

Ali onda umesto otaljavanja, pada lagano dodavanje gasa i ubedljiv završetak. Iako je jasno kakav je protivnik, opet ludački % 70-55-82, uz 28 asistencija.

 

Inače, 8. put u sezoni prebacujemo 100ku, 3. put preko 110.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Veliko hvala preljubaznom @uvrnuto na kartama i prilici da posle puno godina odem na utakmicau. Iyuyetno iskustvo, moram da priznam, koje mi je učinilo da brzo zaboravim svoje tripove i uživam u izuzetno jakoj ekipi i jednoj osrednjoj ali simpatičnoj gagićijadi.

 

 

A tek treba da osetiš komfor Arene. 😄

Toliko sam se razmazio da mi je sada neudobno da sedim u Pioniru...

Još jedna lagana abaligaška tekma. Ovo već prestaje da bude zanimljivo, iako bude atraktivno. U svakom slučaju treba poštovati kako odigraju momci iako je ogromna razlika u kvalitetu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, freethrow said:

Veliko hvala preljubaznom @uvrnuto na kartama i prilici da posle puno godina odem na utakmicau. Iyuyetno iskustvo, moram da priznam, koje mi je učinilo da brzo zaboravim svoje tripove i uživam u izuzetno jakoj ekipi i jednoj osrednjoj ali simpatičnoj gagićijadi.

 

 

bio si i prosle nedelje ali se ne secam da si se tako srdacno zahvalio chovketu. sad jos kao nisam bio 100godina, al dobro, takvi smo ljudi.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

U pravu si.

a) Ono je bio kum sa iznenadnim kartama, ovo je do juče nepoznati momak sa foruma.  Ne vidim da sam pominjao Ostoju ili Čovića. 

b) Da posle jako puno godina odem na KKP  (evo editovaću i original) - mislim da sam već sve smorio sa pričom o Ostoji i SNSu i da to zaista ne moram da ponavljam. Išao sam poslednjih godina na Megu, FMP, prošle nedelje na Zvezdu i čini mi se na par utakmica DInamika.

c) Basket je bio jako dobar i zabavan, a atmosfera je bila gotivna. Neuporedivo sa Zvezdom koja je dosta brže i lakše otaljala Igokeu.

 

E jebemmumiša ako tebi treba da se objašnjavam.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...