Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ako Arena prima 18 386 a na Partizanovim tekmama je  16 351 to znaci da u istorijskoj sezoni prosecno zvrji prazno 2000 mesta. A trubi se o rasprodatoj Areni. Ovako izgleda Cooperovo trolovanje na temama kad se uhvati Zvezde. 

Odlicna poseta za Partizan. Masnu lovu ste obezbedili preko karata. Tako i treba. Dobite sjutra Valensiju. Kad komsija moze sto ne bi mogli vi - sta je komsija bolji...

Link to comment
Share on other sites

Tudji hendikep apsolutno nista ne znaci ovom KKP na gostovanjima, u smislu uvecanih sansi za pobedu kao direktnog rezultata pomenutog hendikepa.

 

I dobra i losa vest. Jer ako igramo ka gornjoj granici, mozemo dobiti skoro svakog makar taj bio komplet. A zato, ako igramo u gostima kao sto smo protiv Valensije u Areni...nek nam je Bob u pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Inače, podseća me Meta d.o.o. da sam pre 7 godina podelio ovo:

 

komesar.jpg

 

Nedostaje mi Komesar Čedo tj. njegov pristup. Takođe mi nedostaje i domaći igrač na poziciji Komesara. Doduše, imamo Grčkog Partizana ❤️ trenutno na toj poziciji, a i mladi-ludi Trifun ide u dobrom pravcu.

  • Like 13
  • Love 13
Link to comment
Share on other sites

Meni Djuro Ostojic

2 hours ago, Marvin said:

Inače, podseća me Meta d.o.o. da sam pre 7 godina podelio ovo:

 

komesar.jpg

 

Nedostaje mi Komesar Čedo tj. njegov pristup. Takođe mi nedostaje i domaći igrač na poziciji Komesara. Doduše, imamo Grčkog Partizana ❤️ trenutno na toj poziciji, a i mladi-ludi Trifun ide u dobrom pravcu.

bjese cooper napravio cak i bolji fotoshop, mislim nemoj da se ljutis 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dobar u piku said:

Rivero je klasa skoro kao Lesor,mnogo će on njima faliti,Lesor je mnogo brzi od Duba i očekujem da ga napada licem.

Da, igrač Valensije koji nam po stilu igre najmanje odgovara. Ubio nas je u prvoj utakmici za kratko vreme, odmah nakon povrede.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MilošVB said:

Da, igrač Valensije koji nam po stilu igre najmanje odgovara. Ubio nas je u prvoj utakmici za kratko vreme, odmah nakon povrede.

 

 

6 off skokova je imao skidao sa glave konstantno lopte,mada tad je Lesora lakat mučio,a kkp bas igrao očajno,a i na tribinama je bila loša prica.

Link to comment
Share on other sites

Agent Džep se javlja sa položaja, sve ok, vreme sunčano i bez vetra koji je duvao većinom dana, grad prelep (pre bih ovde živeo nego u Barsi), hala na tri minuta od smeštaja... pivo ladno, paelja vrh, još samo da pobedimo

  • Like 25
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Dzep said:

Agent Džep se javlja sa položaja, sve ok, vreme sunčano i bez vetra koji je duvao većinom dana, grad prelep (pre bih ovde živeo nego u Barsi), hala na tri minuta od smeštaja... pivo ladno, paelja vrh, još samo da pobedimo

 

Sve, sve ali pored tolikih vinarija na pljucomet u Alikanteu i Uter-Rekenji ti piješ pivo... :smiley60:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stiletto said:

 

Sve, sve ali pored tolikih vinarija na pljucomet u Alikanteu i Uter-Rekenji ti piješ pivo... :smiley60:

 

Pijem i vino... 😂

 

1 hour ago, Barkley#34 said:

Bilo bi ti bolje da pobedimo inače ćeš se družiti sa uvrnutim u stanici prilikom svakog sledećeg gostovanja. :s_d: Neće biti mrdanja iz zemlje.

 

Što bi reko Neša Ilić onim komšijskim 'navijačima' iz prvih redova onomad protiv Future '...čekaj četvrtu', tako i ja, spreman na diverziju negde pred kraj, sve samo da ne idem u stanicu 😂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, uvrnuto said:

Nešto razmišljam u vezi sa ovom našom članskom kartom...

Koja to članska karta se obnavlja na godišnjem nivou? Od biblioteke, da. 

Ali plaćanje članske karte ako već postoji sezonska karta mi nema smisla.

 

Ok ako imamo neku bazu navijača iz inostranstva koja bi da uplati neke novce na godišnjem nivou i ima veze sa klubom, a da ne zauzme nekome mesto kupovinom sezonske karte. Ali mislim da to nema baš smisla kod nas. Bar ne da članskom kartom ucenjuješ ljude za kupovinu sezonske. 

 

Niti rade na nekoj promociji, reklami... 

Mislim da su napravili bezvezan potez u svakom slučaju. 

 

Izvinjavam se na offtopic-u hehe

 

Tako je u FKCZ ako nesto nisu u medjuvremenu promenili. Ideja clanstva je dobra i treba da se placa ta clanarina. A da zauzvrat dobijas neke benefite. Npr. popust na stvari iz prodavnice, na karte, na sezonske itd. Prednost u kupovini karata za neke hi-attendance utakmice za koje se zna da ce se brzo rasprodati. Ali ima jos jedna stvar, u FKCZ to daje i pravo glasa na izborima. 

 

Cena treba da bude simbolicna (zavisi od benefita). 

 

I da se sve digitalizuje. 

 

 

On 1/16/2023 at 2:14 PM, Kooineeperk said:

 

X47Ozc4.gif

 

 

Ne mora hvala... sve ok, tu smo da se pomazemo 😄 

 

Nego, komsije, koliko placate da nastavim da menjam druga Kronosa? 

Prethodni put "krdo stoke razlike", +53.

 

Ne moze ni uvrnuto da ponisti uticaj... 

 

 

 

Edited by Kooineeperk
smara spajanje postova
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras igramo najbolju utakmicu sezone i dobijamo utakmicu uz konstantnih 6-8 poena vođstva tokom cele utakmice.

Jer ako ne dobijemo veceras i sledeće nedelje ništa nam neće znaciti eventualne pobede protiv Reala, Barse i Olimpijakosa kući a ni protiv fenjeraša Albe, Panate i Asvela.

Naš krug su Makabi, Zvezda, Valensija i Virtus. S prvim smo već okinuli.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Barkley#34 said:

Bilo bi ti bolje da pobedimo inače ćeš se družiti sa uvrnutim u stanici prilikom svakog sledećeg gostovanja. :s_d: Neće biti mrdanja iz zemlje.

 

Ako se ne varam, Džep je bio u Zagrebu kad je Kec dao trojku, tako da je nedodirljiv po tom pitanju, za vjek vjekova... :default_coffee:

  • Like 6
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...