Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

39 minutes ago, pendulum said:

Imam utisak da je dosta ljudi došlo do ove zen faze i da će se sad sa manje opterećenja gledati tekme bar od strane onih koji će nastaviti da dolaze nakon onog ultra hajpa s početka i šokantnih poraza polse toga.

 

Naprotiv, ja mislim da ce malo ko doci do zen faze zbog toga sto ovaj tim ima kvaliteta na terenu i klupi da se bije za to 8. mesto. Tesko je pomiriti se sa idejom da ces najverovatnije zavrsiti u podrumu uprkos gore pomeutom kvalitetu. Narocito dok matematika i dalje daje sanse.

 

Taj zen se moze okusiti tek negde oko 20 i nekog kola i to ako magicno ne zaredjamo sa prijatnim iznenadjenjima.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Naprotiv, ja mislim da ce malo ko doci do zen faze zbog toga sto ovaj tim ima kvaliteta na terenu i klupi da se bije za to 8. mesto. Tesko je pomiriti se sa idejom da ces najverovatnije zavrsiti u podrumu uprkos gore pomeutom kvalitetu. Narocito dok matematika i dalje daje sanse.

 

Taj zen se moze okusiti tek negde oko 20 i nekog kola i to ako magicno ne zaredjamo sa prijatnim iznenadjenjima.

 

Vidim i po prethodnim postovima da si se ti opteretio time da ovo MORA da se dobije. Kad kažem "zen" ne mislim da mi je svejedno i da se ne nadam više TOP8 nego da sam obuzdao unutrašnju tenziju oko svake utakmice i očekivanja da MORA da se dobije Valensija, pa baš MORA Zvezda, pa mora Asvel ako ćemo da spasavamo sezonu..dosta mi je tog osećaja i kalkulacija. Vaditi se sad protiv prvaka Evrope i proglašavati to nekom do or die sudbonosnom utakmicom u 14. kolu u EL sa 30 kola do kraja je pogrešno. Nek pokažu više želje u odbrani, pametnije rotacije, preuzimanja, skok..ja ću biti zadovoljan. Utakmica po utakmica, bez računica o TOP8, razmišljanjima o komšijama i sl. Podrška igračima i treneru. Vidi se da je većini stvarno stalo, ali da su psihički potonuli. Na stranu taktičke greške. Čitaju i oni komentare i slušaju uvrede i nije im svejedno. Naše je da pokažemo da smo ta najbolja košarkaška pbulika u Evropi i da podržimo i ovaj i ovakav KKP, pogotovo sad. Nebitno da li su domaći ili strani, stari ili mladi, preplaćeni ili potplaćeni...naši su i druge nemamo. Doći će i neka naša dobra serija. Ubeđen sam.

  • Like 4
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Vi kod kuce protiv svakog imate bar pristojne sanse da dobijete, pa tako i veceras. Dolazi vam prvak Evrope, tako da sigurno nece biti onog meh pristupa kao protiv Valensije, a i atmosfera ce biti bolja i pored ovih losih rezultata. Sto se tice kosarke, mislim da vama vise odgovara stil igre koji fura Efes, sa dosta igre 1 na 1 i sa ne previse protoka lopte. Papapetrou ce biti mnogo bitan veceras, mislim da ce on cuvati veceras i Clyburna i Vasu. Mozda bi Madar mogao da uradi solidan posao na Micicu, iako je ovaj za njega tenk, ali Madar je nezgodan defanzivac u igri 1 na 1. Samo je pitanje koliko cete uspeti da smanjite glupa pomaganja sa prvog pasa, tesko da Efes to nece poprilicno kaznjavati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je kolo iznenađenja, prekidanja serija, takav je valjda horoskop EL za 15. i 16. decembar. Mogli bi i vi da uskočite u trend i dobijete Efes. Ako opet bude puna Arena, svaka čast. Ako ne bude, opet dobro, kapiram da će biti manji pritisak sa tribina na igrače, Vraća se Avramović sa svojom energijom koja može i na ovu i na onu stranu, ali valjda će više štete praviti njima. Nije da se očekuje velika minutaža za njega, ali opet je to jedan pozitivni impuls za ekipu kao i svaki put kada igrač izađe iz povrede. Željko reče da je zadovoljan odbranom na par treninga pre meča, eto prilike da se isproba protiv jedne od najpotentnijih napada EL.

 

Edited by madafaka73
slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...