Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Dobro obaveštena 😄 

 

Ta stranica je često predmet sprdnje, obična instagram fanboys stranica. 
 

Pominjao je i Urbonas u svom podcastu prošle nedelje kako od prošlog leta ništa ne može da se čuje o aktivnostima KKP na tržištu. 
 

Jedina ekipa koja ima relevantne info je telesport, a i to tek kada je sve već gotovo pa u ponoć izbace ono što klub ujutro ozvaniči. 

Edited by kendrick
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:

Dobro obaveštena 😄 

 

Ta stranica je često predmet sprdnje, obična instagram fanboys stranica. 
 

Pominjao je i Urbonas u svom podcastu prošle nedelje kako od prošlog leta ništa ne može da se čuje o aktivnostima KKP na tržištu. 
 

Jedina ekipa koja ima relevantne info je telesport, a i to tek kada je sve već gotovo pa u ponoć izbace ono što klub ujutro ozvaniči. 

Та страница и телеспорт се уређују са истог места и служе за креирање мњења од стране Партизана. Са друге стране је то ккцз инсајдер, доста неуспешније.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mene je sramota ovih milionskih potpisa. Totalno antipartizansko ponašanje gospodina Obradovića. Pretpostavljam da ćemo da uvalimo još 3 miliona nedinara na 1 i 5, pa da gospodin pokaže trenersku mađiu.

Kad se već ovoliko bahatimo, nije mi jasno zašto nismo zapeli iz sve snage za Jana i Luču, pa bismo bar imali identitet, a i ostalim igračima bi od prvog trenutka bilo potpuno jasno gdje su došli.

 

Adrvajz, bio sam veliki fan Exuma kad je draftovan, mislio sam da će da bude superstar. Ukoliko može da iznese sezonu bez ozbiljnih povreda, što je veliki znak pitanja, za evropske uslove on je vrhunski glue guy, surov atleta i defanzivac.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Та страница и телеспорт се уређују са истог места и служе за креирање мњења од стране Партизана. Са друге стране је то ккцз инсајдер, доста неуспешније.


Vidim da kače linkove za telesport vesti, u svakom slučaju imali su vrlo neozbiljnih "analiza" i najava, pa stoga. 

 

2 minutes ago, Beonegro said:

Kad se već ovoliko bahatimo, nije mi jasno zašto nismo zapeli iz sve snage za Jana i Luču, pa bismo bar imali identitet, a i ostalim igračima bi od prvog trenutka bilo potpuno jasno gdje su došli.


Lučić je presrećan u Minhenu, pričao je skoro u nekom podcastu koliko mu grad prija, kao i njegovoj porodici, i da želi tu da nastavi život i nakon završetka karijere. A tu je i sportska strana gde mu sigurno ne manjka. 
 

Siguran sam da ne bismo bili jedini zainteresovani, kao što sam siguran i da Željko i Savić vide u Lučiću isto ono što i mi kao obični simpatizeri. 

Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je da se vidi pecat trenera u nasoj igri i u napadu i u odbrani a ne ko ove sezone...

Sto neko rece vrv smo se lepo otvorili za ovog ali opet to ne mora nista da znaci prosla sezona nam je odlican primer

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

. Totalno antipartizansko ponašanje gospodina Obradovića.

 

da je pravde, platili bi kićanovića i dalipagića tadašnjih 5 miliona evra (danilovaića svega milion sa 18 godina), tako da ne bih ja svodio partizanštinu na jeftinoću.

jednom vam se zalomilo to sa mekejlebom i alex marićem ali nije to istorija

41 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Kako će se zvati akcije za Exuma?

 

Danteovi krugovi.

 

Ok, sam ću izaći.

 

to se sigurno neće desiti, jer dante nije dobar šuter.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jedibojan said:

Ima prednosti i na 1 i 3. Bas me zanima gde ga Zeljko planira.

Cim stigne sledece pojacanje (koje nije 5) odma ce biti jasno gde ga planira, ja tipujem na 3, ali Telesport do sada nista nije pogresio bar sto se Partizana tice.

 

14 minutes ago, uini said:

jer dante nije dobar šuter.

 

Covek je ove sezone u El+spanska liga+reprezentacija iz 2021. sutirao 38 od 72 sto je veliki uzorak, sto mu dodje sjajnih 52.8% procenata.

 

Ja tipujem da nece imati ispod 40% u Partizanu, narocito ako bude igrao na poziciji 3.

 

U Nba 19/20 i 20/21 je odigrao malo utakmica, bio i povredjen, nije sutnuo 40ak suteva za 2 sezone.

 

Jedino sto se slazem sa Guruom ono da nije suter poput Mura koji moze da sutira iz vise razlicitih situacija, ali nije ni coskaros suter tipa Branko Lazic.

 

Sve u svemu nije los suter sigurno.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Bice slicno kao prosle godine izgleda. Prvo Mur a sada Exum, obojici kec nije primarna pozicija a igraju je. Ne verujem da ce se vise dovoditi igraci na beku, previse bi bilo. Plejmejker je srce tima i prosle godine smo kuburili s tim, videcemo ove.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gudura said:

Bez uvrede, ali nekako bas i ne bi.Ekipa vam puca od kvaliteta, ali vapi za organizacijom i plejmejkingom, a to od Gosa necete dobiti

 

Razumem ja moju Grobariju. Gos je u sezoni kod nas prosečno bacao 7 asistencija, nekih 5-6 puta je imao preko 10 asistencija. 

I u Lokomotivi je bio dobar u organizaciji  (7as VTB, 5+ u EC), ali ono to nikada nije uspeo da prenese na EL nivo, niti u Oliju, a posebno ne u Realu.

 

S tim što su sve te velike brojke dolazile sa ogromnim usage-om.

 

Nisam siguran šta da mislim o tome.

Link to comment
Share on other sites

Milslim da u ovim godinama sa Željkom možemo da zaboravimo na košarku koju smo gledali zadnjih x godina. Madar, Avramović, Panter, Andjušić , Dante ... kakvog god pleja doveli(ako je to još uvek ideja), "sistem" koji smo gledali prošle sezone neće, i ne verujem i da može da se promeni, sa ovim tipom igrača. Dante na 1, je 1 od boljih viceva na internetu svih vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguće je da NWG nije to što nam treba, moram priznati da ga nisam mnogo gledao otkad je otišao od nas. Ostao mi je u lepom sećanju, čini mi se i da je kasnije nešto lepo komentarisao o vremenu kod nas, tako da mi je da te strane zanimljiv. Ona priča da ne bi igrao samo za pare.

 

Bacih pogled na stats, vidim da je to kasnije bilo slabije. 

 

Ajde da verujemo da Željko, Zoran i ratnik znaju šta rade. (dobro, ne ratnik)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KockoOblo said:

Milslim da u ovim godinama sa Željkom možemo da zaboravimo na košarku koju smo gledali zadnjih x godina. Madar, Avramović, Panter, Andjušić , Dante ... kakvog god pleja doveli(ako je to još uvek ideja), "sistem" koji smo gledali prošle sezone neće, i ne verujem i da može da se promeni, sa ovim tipom igrača. Dante na 1, je 1 od boljih viceva na internetu svih vremena.

 

Slično razmišljamo. Posle godinu dana gledanja kako ona ekipa svaku tvrdu tekmu rešava igrajući isključivo 1 na 1, bez ikakve organizacije, neverovatno bi mi bilo da Žoc ide još tvrdoglavije u tom pravcu.

I to u EL, ajde da je EC, tu može da se eksperimentiše.

 

I glavna fora tu mi je što imaš priliku da dobiješ vrhunsku sekundarnu kreaciju, a ti ćeš umesto toga ćeš da izabereš da to bude nedovoljna dobra primarna kreacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...