Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Sada je najvažnije braćo da vidimo kako da i posle svega ovoga ostanemo opozicija.
 
Što se mene tiče, ovako je to bilo...
 
Jedan čovek. Sedi sam u mračnoj prostoriji duboko zamišljen. Tišinu prekida zujanje telefona.
 
- Kaži Ostoja.
 
- Šefe, imam problem koji samo ti možeš da rešiš.
 
- Ostoja, rekao sam ti da ne mogu da nabavljam tvoje Land Rovere kao borbena vozila za vojsku.
 
- Ne ne šefe, nije to, mada može mitraljez da se stavi na Land Rovera, ali o tome možemo drugi put, stvar je delikatnije prirode.
 
- Aha. Pa rekao sam ti već da nije moj problem što izgledaš kao da su te Indijanci skalpirali pa ti neki krojač ufircao skalp od drugog čoveka. Ne znam ko to može da ti reši.
 
- Nije ni to šefe. Stvarno izgledam tako? E kuku meni...a samo hoću da imam kosu na glavi, pa je l' tražim nemoguće? Nego, zovem zbog Mirotića.
 
- Pa šta hoćeš, je l' sam dao pare za njega?
 
- Jesi šefe, doduše ne sve, malo Branko, malo ulaznice...
 
- Ne seri Ostoja nego kaži šta hoćeš.
 
- Vidi šefe, sve smo se dogovorili s njim a on se sad nešto nećka i premišlja, kaže dobijaju pretnje on i porodica, plaši se za svoju i njihovu bezbednost ako potpiše za Partizan.
 
- I šta ti sad hoćeš od mene?
 
- Mi smo ga šefe ubeđivali da ne brine, da će sve da bude u redu, ali on se i dalje nećka, pa sam mislio...ako ga ti pozoveš i objasniš mu kako smo mi najbezbednija zemlja na svetu...ili još bolje, da mu ti lično garantuješ bezbednost...jedino tebi može da poveruje.
 
- Da, da, uvek se setite mene kad je neko sranje, a da te ja pitam, kad ćeš ti da mi rešiš problem sa skandiranjem na utakmicama Partizana?
 
- Šefe, znaš da sam sve probao, ovi naši slušaju ali ima te bagre raštrkane po Areni...sve sam probao, utišavamo ih na sve načine ali ne vredi...ne znam šta ću, čupam kosu posle svake utakmice...dobro ne čupam kosu. Nego šta misliš da probaš kao Novak, znaš kad je pričao kako, kad ceo stadion viče "Rodžer, Rodžer" ili "Rafa, Rafa", on u svojoj glavi zamišlja kako viču "Nole, Nole". Tako možeš i ti, oni viču "Vučiću pederu" a ti čuješ "Aco Srbine".
 
- Ostoja...
 
- Dobro dobro šefe, evo obećavam ti da ću da rešim to a ti molim te ako možeš zovi Mirotića.
 
- 'Ajde zvaću ga, ništa bez mene ne možete da rešite bando nesposobna.
 
Jedan čovek poziva NIkolu Mirotića i razmišlja, jedi govna pošumljeni, kako ćeš ti meni da rešiš skandiranje tako ću ja tebi Mirotu.
 
- Alo Nikola. Čujem da dobijaš neke pretnje i da si zabrinut za svoju bezbednost?
 
- Ovoga mi krsta predsjedniče...
 
- Dobro, slušaj me. Ima toliko klubova na svetu, mora li taj Partizan? Vidiš da je narod nervozan, svakakvih ludaka ima. Zato, evo ja ti lično garantujem da ti se ništa neće desiti ako ne potpišeš za njih.
 
Jedan čovek zove Ostoju.
 
- Slušaj me, zvao sam Mirotića i dao mu garancije. Kratko smo pričali, imao je drugi poziv iz Grčke. A ti ćeš da spremiš dva saopštenja, jedno ako potpiše za vas i jedno ako ne potpiše, u oba sopštenja znaš kome treba najviše da se zahvališ.
 
- Jasno šefe, hvala do neba!
 
 
Tačno tako je bilo. Nego, koliko beše obeštećenje za Beslaća?
Mogao si i Sašu Kovačevića da ubaciš negde
  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Daj da mu sredimo ta kolena i ahilovu i rešimo sve probeme. Slobodan je agent.
Sigurno najkompletniji point guard u zadnjih 20 godina.
Zbog njega i Manua sam ponovo počeo da pratim NBA.
[emoji3590]
 
Samo ako uz njega ide i Thompson. Isti im je agent, a znamo koliko su skupi medjunarodni pozivi. Prvi i cetvrti pik - brzo bi se zaboravio Mirotic.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arsenije Pesic said:

- Nego šta misliš da probaš kao Novak, znaš kad je pričao kako, kad ceo stadion viče "Rodžer, Rodžer" ili "Rafa, Rafa", on u svojoj glavi zamišlja kako viču "Nole, Nole". Tako možeš i ti, oni viču "Vučiću pederu" a ti čuješ "Aco Srbine".

 

 

- Alo Nikola. Čujem da dobijaš neke pretnje i da si zabrinut za svoju bezbednost?

 

- Ovoga mi krsta predsjedniče...

 

- Dobro, slušaj me. Ima toliko klubova na svetu, mora li taj Partizan? Vidiš da je narod nervozan, svakakvih ludaka ima. Zato, evo ja ti lično garantujem da ti se ništa neće desiti ako ne potpišeš za njih.

 

:Hail::Hail::Hail:

Link to comment
Share on other sites

Sustinski mirotic nije nista rekao sem da mu niko ne preti iz zvezde da slucajno to neko ne pomisli ali slucajno... ni nase saopstenje nije mnogo bolje isto sve nesto a nista sem da imamo divno presednika drzave ali divnog da slucajno neko ne pomisli drugacije

Ps jel smo rekli da je presednik vucic divan

 

Ne znam sta reci, jeste zajebana situacija ocigledno da je mirota bio deo plana sad treba traziti nesto drugo...

 

Ne treba zaboraviti da smo bar za sada odjebali zalizanog tj njegove igraca, u jednu ruku mi jeste drago zbog toga ali opet to drasticno suzava prostor za manevar

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem da nam startna pozicija u EL bude tanja nego prosle sezone, ali samo iz aspekta onoga sto su pokazali Lesor i Dante, dok ne (sa)znamo ko su novi plej i centar.

 

Ipak, ne verujem da ce nas novi plej napraviti takvu razliku, na tom nivou takmicenja, kao sto je to radio Exum. Za centra pojma nemam. Lesor je pokidao 90% EL sezone, van svih ocekivanja. Mozda moze da se nadje neka slicna drvna gradja preko bare, ali to automatski nosi i neiskustvo/ucestale korake/nenaviknutost na tucu u reketu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekifisher said:

Daj da mu sredimo ta kolena i ahilovu i rešimo sve probeme. Slobodan je agent.

Sigurno najkompletniji point guard u zadnjih 20 godina.

Zbog njega i Manua sam ponovo počeo da pratim NBA.

❤️

 

Sta je potrebno da se popravi Boogie?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ranzo said:

Sustinski mirotic nije nista rekao sem da mu niko ne preti iz zvezde da slucajno to neko ne pomisli ali slucajno... ni nase saopstenje nije mnogo bolje isto sve nesto a nista sem da imamo divno presednika drzave ali divnog da slucajno neko ne pomisli drugacije

Ps jel smo rekli da je presednik vucic divan

 

Ne znam sta reci, jeste zajebana situacija ocigledno da je mirota bio deo plana sad treba traziti nesto drugo...

 

Ne treba zaboraviti da smo bar za sada odjebali zalizanog tj njegove igraca, u jednu ruku mi jeste drago zbog toga ali opet to drasticno suzava prostor za manevar

 

Aj da se ne pravimo naivni. Naravno da mu ni jedan zvanicnik Zvezde nije pretio, kao sto ni jedan zvanicnik Vlade Srbije ne ulece u demonstracije da provocira.

Imaju svi oni ljude za to.

 

Ovo oko zahvaljivanja Vucicu vam ostavljam, imam ja dovoljno stvari u mom klubu da se sramim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obezbeđen nikada veći budžet - u septembru sponzori na instagramu objavljuju kako im je prećeno te se povlače iz priče.
Ostoja se zahvaljuje precedniku i za to malo što smo dobili, ali najavljuje Tavaresa za sledeću sezonu...
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Iz Ostoje trenutno izbijaju dvije njegove svojstvene karakteristike - SNSovski maniri i palanački mentalitet, koje ga tjeraju da cijelu situaciju na lični nivo, jer nedolaskom Mirotića nije oštećen sam klub nego je “njemu najteže”, “njega i njegovu borbu niko ne razume”, on mora da izađe “da objasni narodu da razume kako da razume”.

Mene je sramota njegove bruke, izdigni se jebem te, ugledaj se na veličine oko sebe, bar ti imaš na koga.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Gubitak Mirote (i samim tim, vremena za sklapanje pravog tima) sada gleda da kompenzuje bombasticnim izjavama o najvecem budzetu u istoriji i napadu na sam tron EL.

 

Ako on ne prestane da kenja, ja cu poceti.

 

Jedina karakteristika njegovih, jaca od ucena/pretnji/galame/bezobrazluka je ta da misle da imaju kredibilitet na sranja koja govore.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Najveći budžet u istoriji Srbije, gdje li sam to već čuo…


“Prošle sezone smo obezedili najveći budžet u istoriji, osvojili smo ABA ligu posle 10 godina, a sledeće sezone budžet će da bude još veći nego prošlogodišnji! Samim tim biće i veći ciljevi. Napravićemo tim da napadnemo vrh Evrolige i ponovo osvojimo ABA ligu. Navijači ne treba da brinu", rekao je Mijailović za "Max Bet radio".

 

Ovakvog predsednika ste našli da pljujete. 😄

Link to comment
Share on other sites

Ova izjava :
" Niko nije veći od Partizana "
u ovom kontekstu ipak pristaje samo Žocu...i to ako baš mora.

I Zoran da je to izjavio ili bilo koji igrač, bilo bi "2 much".

Mora ipak neka kilometraža i personaliti da se ima za ovo flexovanje na zadatu temu.

Verovatno su pretpostavili da je Miroti ovo zadnji ugovor i ego je prelomio da se ta vrata ipak zatvore stražnjicom.

Link to comment
Share on other sites

Počinje sa "Ne bih tome pridavao veliku pažnju...", 

 

a onda čitav tekst o tome šta je i kako bilo

 

Bio sam prilično hladan što se tiče čitave sage oko Mirotića i nimalo me nije tangiralo sve to. Valjda su mi iz kluba ulili neko "poverenje" i sigurnost u to da znaju šta rade što se tiče transfera. Pa mi je i za Nikolu bilo super ako dođe, ali mi je delovalo da i nije baš planiran, pa stoga ok i ako ne dođe.

 

Upravo zbog svega toga me je jako iznerviralo kako su ishendlovali sve ovo, a pre toga i situaciju sa Madarom i Miškom. Stvara se neka loša atmosfera oko kluba i to evropskih razmera. Da tako kažem. 

To nije lokalnog karaktera kao odnosi sa Zvezdom koji verovatno ipak ostanu zaglavljeni u ovom našem domaćem oboru. 

 

Ali kakvo ponašanje očekivati od jednog SNS-ovca koji je dobio gomilu novca, upravo onako kako je @Son_of_a_gun lepo objasnio. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...