Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, John Terry said:

 

Timeline je tu malo upitan. Naime, mislim da Madar nije imao Fenerovu ponudu u isto vreme kada je i pregovarao sa Partizanom. Mislim da je prvo puk'o taj dogovor pa mu je onda Misko nasao finansijski izdasniji ugovor. Madar je, istini za volju, hteo da ostane kod vas, ispostavice se za manje pare nego sto je sad dobio, ali je neko malte ne gotov dogovor zasrao arogancijom. Tako sam ja to shvatio. Onda je Misko ugovorio dil sa Fenerom.

 

Ne verujem bas da je Fener sa navodnom ponudom od cak milion po sezoni iskrsao tek nakon propalog dogovora sa KKP (sto se ocito desilo tek nekoliko dana unazad). Takva ponuda ne dolazi u tako kratkom roku i tako spontano.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Ako uzmemo Miškovu izjavu za istinitu, da je KKP pristao na tih 75K povećanja Madar bi ostao kod nas za mnogo manje para nego što ih nudi Fener.

 

Hoces da mi kazes da mislis da je realno da Partizan nije hteo da da 75k vise da bi zadrzao Madara?

 

Verovao Misku ili ne, verovao Partizanu ili ne, sustina prica a i za Madara se potvrdila moja tvrdnja: otisao je u klub u kom je dobio vise para. Sve ostalo je sta bi bilo kad bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ne verujem bas da je Fener sa navodnom ponudom od cak milion po sezoni iskrsao tek nakon propalog dogovora sa KKP (sto se ocito desilo tek nekoliko dana unazad). Takva ponuda ne dolazi u tako kratkom roku i tako spontano.

 

Bunilo me je onaj deo Miškovog dopisa da je on dobio zadatak da mu nađe klub "nakon što je iz Amerike dobio obaveštenje da je Yam slobodan igrač". Nakon još par puta pročitanog dopisa, mislim da i Miško neki deo krije... ali ok. Recimo krije platu nakon te prve godine produženog ugovora i otkupnu klauzulu, za početak. Mada možda do priče o tome nije ni došlo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Hoces da mi kazes da mislis da je realno da Partizan nije hteo da da 75k vise da bi zadrzao Madara?

 

Verovao Misku ili ne, verovao Partizanu ili ne, sustina prica a i za Madara se potvrdila moja tvrdnja: otisao je u klub u kom je dobio vise para. Sve ostalo je sta bi bilo kad bi bilo.

Jasno, samo ti znaš istinu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Jasno, samo ti znaš istinu.

 

Ne znam cemu ironija, jel Madar otisao za vise novca u Fenerbahce ili ne? To sam napisao kao sustinu i to je tacno i po Miskovoj verziji i po Partizanovoj. Da je ostao u Partizanu za manje ti bi bio u pravu, ovako ti se ne uklapa prica u ono gde sam napisao da bukvalno svaki ikada. Ja znam tek par njih, ali to nije slucaj sa Madarom i los si primer naveo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Cooper said:

Lik je bio rezerva u jednoj od najgorih ekipa EL.

 

Valjda ce Zeljko naci nacina da ga opravi...

 

Ponitka je imao odlicnu individualnu sezonu, bio je jedna od najboljih trojki u Evroligi. Prosle godine Naneli je stigao kao najkorisnija trojka u Evroligi sada Ponitka kao 4. najkorisniji igrac na toj poziciji u Evroligi. Pritom ce Ponitka uzimati vise minuta od Nanelija na toj poziciji ukoliko ostane, to je jasno kao dan.

 

4. najkorisniji igrac na poziciji 3 u Evroligi i 25. najkorisniji igrac u citavoj ligi, od cega da ga oporavi Zeljko?

 

edit: i nije bio rezerva vec je jasno igrao 25 minuta na toj poziciji sto ga cini igracem sa ubedljivo najvise minuta na toj poziciji i 4. u timu sa najvise minuta

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...