Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ne znam kako zamisljas da dobiju bez mene.

Da je 'ruski termin' pa da sve prepustim uiniju mozda bi i bilo neke sanse, ovako moram gledati.

4 minutes ago, Cooper said:

Da li biste više voleli da vam padne komšijina saksija na glavu i samo ujutru kažu da smo prošli, ili da gledate, uživate, pa šta bude?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, da li ste vi svesni da smo mi na 3 pobede od titule prvaka Evrope? 🙂

 

Tako blizu, a tako daleko, ali opet...zvuči neverovatno kad se ovako napiše imajući u vidu gde smo bili do pre koju godinu a sada navijači Efesa, Armanija, Panatinaikosa, Baskonije...gledaju na TV-u plejof seriju u kojoj se Partizan kolje sa Realom i igra 5 utakmica za prolaz na F4. Meni je i dalje to sve nekako nestvarno i ja ne mogu da procesuiram šta smo mi sve u uradili u ovih nekoliko poslednjih mesecu u EL.

 

Potpis na Arsenijev post. I sam sam nešto slično pisao tako da se ne ponavljam...

 

Moja želja je da ponovimo igru iz prve dve utakmice, pa kako bude...

 

NAPRED PARTIZAN!

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da kažem samo iz druge, ali rekoh aj da budem skromniji pa da obuhvatim obe i izvučemo neki prosek 🙂

 

U drugoj su ipak celu tekmu bili bez Tavaresa. U prvoj tek negde od pola 3. četvrtine.

 

BTW kruže neke informacije da baš hramlje i da ga boli noga, ali to ga nije sprečavalo do sada da trpa tako da se ne bih uzdao u njegove povrede. Ono što može da se zaključi je da je definitivno izraubovan na maksimumu. Očekujem malo bolju odbranu na njemu i malo bolje napadanje koliki god da je cheat code pa neka se makar umara do krajnjih granica.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Cooper said:

Da li biste više voleli da vam padne komšijina saksija na glavu i samo ujutru kažu da smo prošli, ili da gledate, uživate, pa šta bude?

 

Da padne tebi saksija na glavu a meni samo da jave da ste ispali.

Ako ne moze oba onda samo saksija u glavu a rez nek bude sta bude. 

 

Nego zasto je kvota 3 a negde i preko na vas? Tacno me mame lopine da turim neku crvenu pa da mi lakse padne vas prolaz.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

Nanula je u G3 promašio šut za F4, a na G4 nije ni došao, tako da večeras...

 

EDIT

U stvari, na G4 bolje da nije ni došao.

 

EDIT II

izgleda da smo na'ebali

 

 

Osvojiš paritze za donaciju + uživaš u osećaju vaše pobede. Realno win-win situacija. 😄 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Cooper said:

Prelazim preko drustvenih mreza i foruma i vidim da ce cela Evropa, osim jednog dela Madrida, navijati za nas.

Sta vele za predgradja Bg-a?

I mi smo valjda neki deo usljive Jevrope?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Da li biste više voleli da vam padne komšijina saksija na glavu i samo ujutru kažu da smo prošli, ili da gledate, uživate, pa šta bude?

Ja bi da izbegnem saksiju a da mi padne komsinica koja se bacila za istom. :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kooineeperk said:

Bukvalno ne mogu da verujem da neko prizeljkuje "saksiju". 

 

Ovakve utakmice ostaju u pamcenju, ma kakav ishod bio, takve utakmice i prizeljkujes da gledas.  

 

Ne znaš ti kako boli Čildres :v

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...