Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, realno *w said:

 

Ne pita se tu trener.

 

Apsolutno bi bilo suludo makar i pretpostaviti da postoji mogućnost da će Lesor da prevede loptu. Matijas je gledao da preda loptu, od momenta kada je krenuo da vodi, do predavanja lopte je prošlo recimo 5-6 sekundi, ne postoji ni najmanja šansa da trener koji se nalazi sa druge strane terena, dijagonalno, za 5 sekundi vikne igraču da treba faul, ovaj da to čuje i stigne da napravi faul.

 

To jedino može može da odluči Jabusele, koji je bio tu. Ali opet, upravo se završio tajmaut gde je trener rekao da se brani, pa to i nije baš realno očekivati.


Jbm li ga, razmišljao sam i o tome. Nekako se uvek setim u tim situacijama Duleta ili Radonje, ušli bi 6 metara u teren tražeći faul. Plus ako je bila odluka da se brani po svaku cenu svaka situacija, onda ok. Samo nešto ne verujem da se ne ostavlja neki what if scenario koji se sinoć desio, pa da se predvidi faul za tako nešto. Kako god, Mateo je sinoć bio nedorastao Žocu veći deo tekme pa je to na kraju samo višnjica na torti. 

 

Čestitke još jednom. Majke vam ga :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Alek The Great said:

Oko 1,2 milke za sada. Nadam se da je predsednik uplatio onih pola milke drzavi. 3da9c22ec468a7a452d6fd442c89c3a7.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Od zanimljivosti vezanih za kampanju izdvajamo da je izvesna Jelena Milutinović (možda prva dama Nordeusa hehe) uplatila 999.999 RSD. Zatim je njeno ime promenjeno u Anonimno, a sad je ta uplata i skroz nestala. Međutim, pojavile su se tri anonimne uplate od po 333,333. Igra se malo Ostoja sa ekselom.

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Alek The Great said:

Oko 1,2 milke za sada. Nadam se da je predsednik uplatio onih pola milke drzavi. 3da9c22ec468a7a452d6fd442c89c3a7.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

samo treba još više plaćati porez

 

Spoiler

ko te yebe kad u ovakvom aftermathu od prepodneva cepaš zajam-info ( :

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:


Jbm li ga, razmišljao sam i o tome. Nekako se uvek setim u tim situacijama Duleta ili Radonje, ušli bi 6 metara u teren tražeći faul. Plus ako je bila odluka da se brani po svaku cenu svaka situacija, onda ok. Samo nešto ne verujem da se ne ostavlja neki what if scenario koji se sinoć desio, pa da se predvidi faul za tako nešto. Kako god, Mateo je sinoć bio nedorastao Žocu veći deo tekme pa je to na kraju samo višnjica na torti. 

 

Čestitke još jednom. Majke vam ga :classic_dry:

Ja sam bliži tvom mišljenju. U postavci izvođenja se videlo da je Lesor jedna od opcija da primi loptu. Bilo je dovoljno vremena da se javi igračima da ga fauliraju ako ja zaista dobije. Takođe, to se može reći i na tajmu ili odmah posle, kad se vidi koja petorka je na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako će se ova sezona završiti, ali jedno je sigurno... niko od igrača (mi se valjda podrazumevamo) neće zaboraviti ovu sezonu. Ovaj tim, ovaj duh zajedništva u celini, je iskustvo za ceo život. Ovo je mnogo više od suvog profesionalizma, na koji su vrv. mnogi od njih u svojim karijerama naišli.  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jako je upečatljivo da je Partizan juče napadački nošen od strane Pantera; da su jako bitne mini serije i uloge imali Smailagić i Madar; dok su Lessort i Leday isporučili u granicama koliko su mogli protiv onih životinja i nakon rvanja sa njima. Videlo se i da se Avramović dobro oseća na parketu, po njemu se tačno vidi da li je raspoložen u odnosu na to kako oseća prostor; samo nije bilo juče prilike da se zapali.

 

Ono što je zajedničko svima njima je da su pre cca godinu dana eliminisani od Burse u Areni.

 

Papapetru i Naneli su juče bili manje više nevidljivi, dok je Exum ok isporučio, ali nije bio na nekom spektakularnom nivou. Dao je onaj 2+1, ali tukao bi se KKP i bez njega.

 

Ne znači naravno da bi KKP dogurao do ovde bez ove trojice, Exum je dugo bio i najbitniji igrač, Nunally imao neke neverovatne pogotke.

 

Samo je zanimljivo koliki napredak ista grupa igrača može da načini - od poraza u Areni od nekih random Turaka i Amera, pa do pobede u top 8 u sred Madrida.

 

Apsorpcija taktike i samopouzdanje nebo i zemlja.

Edited by medobrundo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Treba ostati na zemlji. Ako igra Tavares isti plan kao juče.  Neka se oni snalaze i prilagođavaju. Mislim da će igrati jer juče kada je odmarao imali su momentum pa ga zato nije uvodio. Jahace njega Mateo ako ima imalo šanse, sebi guzicu čuva a ne njemu koleno.

A ako ne igra onda imamo dzebane i dužine. Neka oni misle o Lesoru onda. Definitivno sutra bi valjala pojava Dantea, Pape il Nanalija. Nema šanse da tako i ne bude. Pogledati zadnju njihovu četvrtinu protiv Makabija tu su igrali small ball.

 

Mogu li dobiti još plusica sve sam potrošio. Lakše mi tako, nego da pišem ima ovdje pametnog sveta Koji to bolje umeju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tavares nema ugovor ... a ovaj ga jase 20 min ... Ja na njegovom mestu ne bih prihvatio nikakvo forsiranje koje moze da mi ugrozi karijeru...

 

Edit: Jesmo li diskutovali o poslednjoj odbrani? Znam da Zeljko ne voli faul ... al nismo morali ni 2 plus 1 bas da odradimo ... 

Edited by Gb92
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gb92 said:

Tavares nema ugovor ... a ovaj ga jase 20 min ... Ja na njegovom mestu ne bih prihvatio nikakvo forsiranje koje moze da mi ugrozi karijeru...

 

Edit: Jesmo li diskutovali o poslednjoj odbrani? Znam da Zeljko ne voli faul ... al nismo morali ni 2 plus 1 bas da odradimo ... 

 

Morali smo 😄

 

Bas mi se svidja kako Madar igra odbranu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Instinkt said:

...

 

I vidim, malo malo pa se provuče kako je Real loš, a mi odigrali brutalnu utakmicu plus imali dobro suđenje. Dobili 2 razlike trojkom u poslednjoj sekundi. 

Nešto se tu ne uklapa... ( :

 

...

 

Sinoć i ja razmišljam u tom fazonu, nije Real odigrao nešto, nije im bilo veče, i slično. A onda skontam - u zadnje vreme nešto se previše često desi našim protivnicima da im ne bude veče kad igraju protiv nas. Možda je nešto i do nas?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast komsije, odgledah zbog posla samo prvu i poslednju cetvrtinu (ono najbitnije sto bi se reklo), stvarno ste odigrali odlicno, i vracali se kad god je trebalo. 

Moram da pohvalim i Zeljka, ove sezone radi odlican posao, prosle je delovao kao amater, bez akcija u igri. 

Uhvatih sebe da sam navijao da Panter pogodi😂

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Instinkt said:

Ima li neka informacija za Tavaresa i stepen povrede?

 

 

Eh, ovo je možda i ključno pitanje, ne zbog same utakmice, koliko zbog pripreme.

 

Ogromna prednost bi bila imati tu informaciju. To je potpuno druga i odbrana i napad, sa njime, odnosno bez njega. Tako da kontam da će se taj info čuvati ozbiljno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Svaka cast komsije, odgledah zbog posla samo prvu i poslednju cetvrtinu (ono najbitnije sto bi se reklo), stvarno ste odigrali odlicno, i vracali se kad god je trebalo. 

Moram da pohvalim i Zeljka, ove sezone radi odlican posao, prosle je delovao kao amater, bez akcija u igri. 

Uhvatih sebe da sam navijao da Panter pogodi😂

 

Sto Smajliju do kolena bilo

Panteru se po zemljici vuce

:default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima snimak Tavareša posle utakmice na kom baš teško hrama. U najboljem slučaju po njega i Real, u pitanju je upala ligamenta, a najrealnije je da je neko istegnuće juče tokom tekme. Jutros kad se skroz ohladio ga vjerovatno boli i više nego sinoć. Sve u svemu, ja ne očekujem da bude sposoban da doprinese sjutra. That being said, Real je leđima uza zid, oni ovo moraju da dobiju, makar sa Jabuseleom na 5 i Hezonjom ili Hangom na 4, treba očekivati da budu mnogo agresivniji i treba očekivati da imamo mnogo lošije suđenje nego sinoć.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...