Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

prilično loša izvedba ovog okoliša, u vidu srcadi.

džile dosta mršavije prikazan ali kontam da je poenta da se likovi prikažu afirmativno, pa eto.

I Kicanovic je malo zabrljan, umesto onih bogatih belih brkova stavise mu ove crne hitlerke. 

Link to comment
Share on other sites

Drage kolege forumaši, evo u praskozorje poslednje utakmice regularnog dela ili bolje reći pred početak PO-a, reših da predložim jednu sitnicu...

Sve je počelo (Velikim praskom):classic_laugh:... pre nekoliko dana, kada sam čitajući "saborca" @Arsenije Pesic pomislio "mnogo bre dobar ovaj Nick(User)name", te me te misli vratiše u neka druga vremena ali podjednako jaka a ponekad i jača emocionalna stanja nego ovo koje proživljavam(o) danas.

U glavi mi započeo niz...

Kića, Praja, Arsenije, Boban, Miško, Sv.Sava, Divac, Palja, Sale, Saša, Rebarce, Ivo... i dalje i dalje pa sve do danas. Mnoge igrače i trenere bih / (sam) u nizu propustio, mnoge "moje lične ljubimce" (čitaj npr.Čubrilo...) možda neko od nas i ne bi stavio u ovaj niz.

Zato sam pomislio da svako od nas (ako želi i u ovome se našao), napiše ne svoj niz igrača, već svoju omiljenu "generaciju-tim"(može i nekoliko) uz neki kratak osvrt na istu-e.

Izvinjavam se na dužini izlaganja (to nije moj stil), kao i ako se neko našao "iznenađen i uvređen" ovim predlogom... 

 

Moji predlozi (in no  particulare order)

88/89

78/79

ili meni u "skorijem" periodu ...12/13

 

p.s. "Šampioni Evrope" imaju posebno mesto usrcu...u stvari tu su svi iz onog "beskrajnog" niza sa početka :heart:

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Valjalo bi napraviti neki topik "Prelazni rok u KKP 2023"[emoji12]
Do tada moram ovde. Videcemo sta ce se sacuvati od ovog rostera. Pominje se da se uskoro ocekuje objava EL za sledecu sezonu. Verujem da se to ceka pa da se neki ugovori produze.
Valjalo bi obratiti paznju na McClung-a. Momak se vec drugu godinu za redom dokazuje u razvojnoj ligi. Ima vise nego korektne stats-e tamo. Jeste skracen i mozda nije po trenerovom ukusu, ali ako je mogao Moore moze i on. A siguran sam da bi bio miljenik navijaca.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fenomenalna je stvar sto cemo oboriti sve rekorde posecenosti u evropskoj kosarci ove sezone.

 

Ali bih zeleo da iskoristim ovaj momenat sjajne evropske sezone i vrhunac euforije pracene ogromnom podrskom sa tribina...da podsetim da smo u jednom momentu imali 4-9 i da je Arena polako krenula da bude sve komfornija. Stoga zelim da jos jednom pohvalim onih 13.500 ljudi koji su dosli da bodre klub protiv Efesa, kada je sve izgledalo tmurno (ja bih bio medju njima da nisam radio nocnu smenu).

 

Posle Zeljka i igraca, oni su najvise zasluzili ovo sto se sada desava, a znam da vas ovde ima koji ste tada bili. 

 

Svaka cast jos jednom 🖤🤍

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Fenomenalna je stvar sto cemo oboriti sve rekorde posecenosti u evropskoj kosarci ove sezone.

 

Ali bih zeleo da iskoristim ovaj momenat sjajne evropske sezone i vrhunac euforije pracene ogromnom podrskom sa tribina...da podsetim da smo u jednom momentu imali 4-9 i da je Arena polako krenula da bude sve komfornija. Stoga zelim da jos jednom pohvalim onih 13.500 ljudi koji su dosli da bodre klub protiv Efesa, kada je sve izgledalo tmurno (ja bih bio medju njima da nisam radio nocnu smenu).

 

Posle Zeljka i igraca, oni su najvise zasluzili ovo sto se sada desava, a znam da vas ovde ima koji ste tada bili. 

 

Svaka cast jos jednom 🖤🤍

 

Ja bio, a čekam kraj sezone da izvučem neke svoje postove od ranije i objavim jedan pravi samokvot u stilu jedne davne forumaške legende i da se, nadam se, pospem pepelom u javnosti...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Navijači su odradili jednu od najvažnijih uloga ove sezone.

Kad je trebalo u nikad većem broju su kupili nikad skuplje sezonske i time klubu omogućili da izađe na vreme na tržište.

 

Mnogi iz raznoraznih razloga pominju nikada veći budžet, ali se nekako u toku sezone izgubila činjenica koji je broj navijača i po kojoj ceni učestvovao u izgradnji ovog fantastičnog tima.

 

Ja se samo nadam da su u klubu toga svesni, a Željko pruža baš tu sigurnost, koliko su važni navijači koji kupuju sezonske i da će u budućnosti izbegavati bilo kakva neslaganja.

 

J e b o t e, 300k u EL i 100k u ABA, skoro 12k sezonaca, a cene ni malo naivne.

Neverovatna je ta snaga KKP...

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...