Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Posted (edited)

A kompleksasko pominjanja Cedevite je tek odvratno. Mislim zasto, i kakve veze to ima sa zonom. A, da, on o zoni nije ni pricao ni u jednom trenutku...

Edited by Geronimo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Одлична емисија! Јако лепо или, да будем баш прецизан, искрено је Новица причао са све некаквим земунским "шта је било" нагласком и ставом. 🙂 Био је један од оних играча које не подносиш кад играју против тебе а обожаваш кад играју за твој тим. У свакој варијанти морао си да га поштујеш као играча. Штета што су га повреде исекле могао је имати још бољу каријеру и још дуже играти за репрезентацију, види се да му је то било много битно.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mairosu said:

ee imate nova košarkaška pravila na yt. 
 

 

 

Bas emotivna epizoda... Bravo Milose. 

 

Svaka cast Novici, mislim da sam vec rekao ovde, iako sam drugacije obojen, skidam kapu i stvarno je steta sto su ga povrede omele. Kad bih ga video na ulici, imao priliku u hali na utakmici, majke mi bih mu prisao i pruzio ruku, stegao je, potapsao ga i rekao mu "hvala ti sto si dao sebe nasoj kosarci". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Novica vs Tadija će uvek biti primer kako limitiran talenat + krvav rad pobeđuju visok nivo talenta + lelemudanje. Novica je ne samo sve dao za reprezentaciju već je posle DV bio po meni i najveći simbol Partizanove dominacije tih godina, iako na kraju nije bio deo one F4 ekipe, ultimativni "borba, bre" igrač.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jel mozda netko zna onog Luku iz Luka & Kuzma podcasta?

Pa da mu javi da Dusko Vujosevic nije 'najtrofejniji ubedljivo u istoriji' 

trener sa ovih prostora?

Gledam sad sa zakasnjenjem taj podcast od ponedjeljka pa mi ta izjava zaparala vazduhom 🙄😁

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledam redovno onaj podcast koji vode Radojević i Vujaković, pre svega jer mi se jako sviđa kako priča i razmišlja Vujak. Neverovatno kakav je Radojević čuvar vatre kad je KKP u pitanju, sve super dok KKP nije tema, a čim se priča o KKP kao da se potpuno izgubi čovek i sve gleda kroz roze naočare, bukvalno nula kritike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

Gledam redovno onaj podcast koji vode Radojević i Vujaković, pre svega jer mi se jako sviđa kako priča i razmišlja Vujak. Neverovatno kakav je Radojević čuvar vatre kad je KKP u pitanju, sve super dok KKP nije tema, a čim se priča o KKP kao da se potpuno izgubi čovek i sve gleda kroz roze naočare, bukvalno nula kritike.

Koji je to podcast? Vujak je skroz gotivan, pratio sam ga na instagramu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kad posle Šarenca feat Kuzmanović pustim bilo kog komentatora koji zapravo prati košarku pa makar i onog Cakovića to je kao posle Desingerice da pustim King Crimson. Bukvalno sram ih bilo kakvi su kurtoni.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2024 at 11:58 AM, berti said:

Evo debila Dende: 

"Australija je velesila, NEMA ŠTA"

Kretencina

 

Ma Denda je smesan, vise mi uopste ni ne smeta sta lupeta. Mnogo gore mi je sa Kuzmanovicem i Sarencem, aktivno me iritiraju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Šarenac je prop'o. Retko kad komentariše utakmice poslednjih godina, i dešavanja u košarci izgleda ne prati, pa je očigledno i to uticalo da nekad ne zna ni pravila i trtlja gluposti u vezi igrača. Ipak zbog nekih prošlih vremena nije mi još uvek iritantan. :smiley53:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...