Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Au ljudi dokle ovo ide. Niko nije rekao da je utakmica vaznija od toga, niko nije rekao da je KKP samo zbog toga ispao od Reala itd.

 

Ja sam samo rekao da je to jedan od razloga poraza KKP i to apsolutno bez ikakvog nipodastavanja masakra koji se desio niti bilo sta slicno. Stavise licno poznajem neke ljude koji su izgubili dete, poslednje u zivotu sto bih uradio je da mislim kako je neki sport vazniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Marvin said:

Au ljudi dokle ovo ide. Niko nije rekao da je utakmica vaznija od toga, niko nije rekao da je KKP samo zbog toga ispao od Reala itd.

 

Ja sam samo rekao da je to jedan od razloga poraza KKP i to apsolutno bez ikakvog nipodastavanja masakra koji se desio niti bilo sta slicno. Stavise licno poznajem neke ljude koji su izgubili dete, poslednje u zivotu sto bih uradio je da mislim kako je neki sport vazniji.

 

Ja mislim da je prilično bezveze apostrofirati to kao neki od razloga, svakako da je nekim delom uticalo na sveopštu atmosferu (mada se drugo poluvreme igralo kao da se ništa nije desilo, sa punim navijačkim folklorom) ali ko god je igrao neki sport zna da za vreme utakmice kao akter ne razmišljaš o drugim stvarima osim o utakmici osim ako nisi baš rasejan tip. To što se desilo bi trebalo da potrese svakog emocionalno živog čoveka pa i igrače Reala, meni je logičnije da potrese čak više Musu ili Hezonju nego Ledaya npr jer mogu da osete taj narativ kao momci sa ovih prostora. Osim toga, profi sportisti se ceo život i uvežbavaju da budu mentalno stabilni i da na njih ne utiču takve stvari za vreme utakmice, jer dobar deo svog rada provedu između ostalog i dok im neko sa tribine jebe sve po spisku.

 

Ne znam šta hoćeš da kažeš, da je zbog tragedije neko igrao sa zadrškom? Meni to ne deluje previše relevantno.

Link to comment
Share on other sites

Dok radi intervju sa nekim Dora deluje kao na kokainu, adrenalin bije sve vreme. Non stop klima glavom, premešta se sa noge na nogu, premešta mikrofon iz ruke u ruku, čas se smeje, čas ozbiljna faca, cupka bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

Dok radi intervju sa nekim Dora deluje kao na kokainu, adrenalin bije sve vreme. Non stop klima glavom, premešta se sa noge na nogu, premešta mikrofon iz ruke u ruku, čas se smeje, čas ozbiljna faca, cupka bukvalno.

 

1 lupila plavsicu bandzu

2 zgodna zena

3 ima kokain

4 jel smesna ili makar  domisljata?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

 

1 lupila plavsicu bandzu

2 zgodna zena

3 ima kokain

4 jel smesna ili makar  domisljata?

Ne znam da li ima kokain niti da li ga koristi, ne insinuiram na to uopšte, samo mi deluje hiperaktivna. Verovatno sam upotrebio pogrešan izraz. Deluje da se razume u košarku. Baci oko na intervju sa Barcokasom nakon pete utakmice Olimpijakos - Makabi :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knipex said:

Ne znam da li ima kokain niti da li ga koristi, ne insinuiram na to uopšte, samo mi deluje hiperaktivna. Verovatno sam upotrebio pogrešan izraz. Deluje da se razume u košarku. Baci oko na intervju sa Barcokasom nakon pete utakmice Olimpijakos - Makabi :classic_smile:

Fener?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Knipex said:

Ne znam da li ima kokain niti da li ga koristi, ne insinuiram na to uopšte, samo mi deluje hiperaktivna. Verovatno sam upotrebio pogrešan izraz. Deluje da se razume u košarku. Baci oko na intervju sa Barcokasom nakon pete utakmice Olimpijakos - Makabi :classic_smile:

 

ma zavitlavam se. znam ja jednu sličnu, ta neka enerdžija

Link to comment
Share on other sites

Koliko je pristrasan i crno belo obojen komentator koji prenosi Partizan na Areni. Za sva desavanja na terenu je zasluzan Partizan o kojem prica 95% vremena, nikada nista pametno da kaze o protivniku koji za njega kao da ne postoji. Ako je protivnik izgubio loptu - sjajna je odbrana Partizana, a ako je Partizan na gotovo identican nacin izgubio loptu - greska igraca Partizana. Potpuno je zaboravio da prenosi Aba ligu gde bi morao da bude objektivan i da ispostuje svaku ekipu. Vecito prica o Zeljkovim specijalima, taktici Partizana, pripremi, nacinu napada ili odbrane, a protivnicki igraci kao da su statisti i nisu vredni bilo kakvog komentara.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Simpatičan poslednji tj. večeras emitovani podcast, samo zanemariti loš engleski Jao Mileta. Gosti su bili iz Australije od kojih je jedan vlasnik lige a drugi naše gore list Nikola Milivojević koji već godinama radi za NBL.

 

Nakon njihove mini prezentacije Next Stars programa sada tek shvatam zašto je NBL toliko privlačna pa je za očekivati da nakon njihove posete ovim krajevima vidimo naše igrače/trenere u NBL. Kako su se sastajali i sa Miškom garantujem da će Mega uskoro ići na gostovanje u Australiju...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...