Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

6 hours ago, Stiletto said:

 

Od trenutka sklopljenog ugovora SBB i B92, na B92 povodom gromoglasno najavljivanih prenosa NBA, ABA, Premijer lige, Srpske lige, ostalo samo...

 

5968cc6bdc04ac9826db5c7a49b7208b.gif

Od njih sam sve mogao da očekujem, ali ovakvo poigravanje sa gledaocima....

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je koliko Kuzmanovic nema da ponudi nista kosarkaski u svojoj ulozi strucnog konsultanta, obzirom da je covek igrao kosarku na prilicno visokom nivou. Da ne znam da je bio igrac pomislio bih da lik nije imao veze sa kosarkom pre nego sto je krenuo da radi na SK. Samo ispaljuje kafanske komentare i baca neke forice. Sramota za SK sto on radi toliko dugo tamo.

Npr. Mica Beric je jako dobar u analizi. Ne prica nista epohalno, ali svaka mu je na mestu i ima sta da se cuje. Izgleda da on ne zeli da komentarise utakmice, sto je steta.

Edited by Del Piero
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Del Piero said:

Neverovatno je koliko Kuzmanovic nema da ponudi nista kosarkaski u svojoj ulozi strucnog konsultanta, obzirom da je covek igrao kosarku na prilicno visokom nivou. 

 

tačno ali na ovoj temi imaš i primedbu mairosua, koji je naravno vanredno basketaški-edukovan, koji tvrdi da narodu ne treba (bazično) znanje, već je fokus na ojhanju i atmosferi.

ja se nisam složio sa tim,jer mislim da naš narod puno voli basket ili basketaške uspehe iz prošlosti ali je ujedno potpuno needukovan na temu.

 

hoću da kažem, možda kuzmanoviću bacaju 5aka nakon svakog prenosa, jer tako treba.

Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2022 at 10:16 PM, СтелаРоса said:

Kakvo je ovo proseravanje komentatora na Areni koji prenosi Partizan-Mega... Drive and kick, separacija, pola ga ne razumem sta prica

Separacija ti je ono kad se iskopa šljunak, pa se propušta kroz sita različite gustine i sortira po krupnoći...

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

 

Izgleda Uini urgirao da se prica o Niksima.

 

Vidim da je Edin i dalje donekle skeptican prema Kavsima ali i da poprilicno simpatise/veruje u Boston. Malo me cudi i njegov rekao bih reluctant ritopek za Bakse. Meni nema dileme da su kompletni Baksi prvi kontender istoka.

 

Mairosu milosrdno resio da ne podseca auditorijum na epski promasaj kolege sto se tice File.

 

Moracu da se potrudim da bacim pogled na Indijanu (tako zovu je zena bela koze crvene) s obzirom na entuzijazam koji nas duo sportskih mudraca ima za njih.

 

Za zapadnu konfu se slazem sa svim izrecenim. Edin "jebe tacno" kad su u pitanju Dabsi i koja je problematika sa njima (mada je i uvazena geruzija sa NBA topika dosla do slicnog zakljucka).

Edited by Horium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super su Mairosu i Edin baš uživam da slušam NBA podkast, svaka čast.

 

Šteta samo što vam ne da Mondo više od 2 sata u studiju 😄 Ali nadam se da ćete moći malo duže kad malo bude odmakla sezona pa bude i više stvari da se o njima priča.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...