Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

18 hours ago, Darko said:

Čestitam @delgado, nisam znao da si postao državljanin USA. Kada će se kandiduješ za predsednika da imaju ovi iz hood-a za nekog da glasaju?

 

Barkli je objasnio. U fudbalu navijam za Svajcarsku (pa Englesku) a u basketu za USA (pa za Nemacku). Imam valjda pravo kao slobodan gradjanin da navijam za koga hocu u sportu... 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, delgado said:

 

Barkli je objasnio. U fudbalu navijam za Svajcarsku (pa Englesku) a u basketu za USA (pa za Nemacku). Imam valjda pravo kao slobodan gradjanin da navijam za koga hocu u sportu... 

Imaš naravno, pa ko ti brani? Samo mi je malo čudno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Navijao sam 1994. na SP u fudbalu za Brazil. Slicno uzivanje kao bratu na ovom OI 😄 

 

Bilo je mnogo simpatičnijih ekipa, Bugarska, Rumunija, ŠveCka...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Naravno ali sam tada jednostavno navijao za Brazil kao klinac i to bas zestoko jer su bili najjaci. 😉 
 

Apsolutno ocekivano. Samim tim i ova varijanta navijanja za USA u kosarci : )

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wrach said:

Apsolutno ocekivano. Samim tim i ova varijanta navijanja za USA u kosarci : )


Pa to zelim reci. Svi ti navijaci Reala, Barselone itd. su mi neshvatljivi. U nekim normalnim godinama je barem meni uvek lepse navijati za underdoga. Imam zvezdu, sta ce mi vise.

Pre svega navijam za klub iz svog grada, svoje drzave, za svoju drzavu. Kakvi god da su. To je barem meni dosta prirodnije nego tripovati da si navijac neke Barselone, sve simpatije prema nekim klubovima na stranu.


Navijati za SAD u kosarci, eto, svaka cast ko moze, to sam imao jednom u zivotu i to 1992. na OI 😄 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Svi ti navijaci Reala, Barselone itd. su mi neshvatljivi. U nekim normalnim godinama je barem meni uvek lepse navijati za underdoga. Imam zvezdu, sta ce mi vise.

:wink2:

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Dobro, Brazil je itekako pobediv u fudbalu.

 

Ameri na OI u basketu su kao mašine u matrixu nivo nepobedivosti.

 

Skoro je pa nemoguća misija pobediti ih.

Treba ti neki izabrani Neo .. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mali off ali vjerovatno je najdosadnije navijati za FK Real, klub koji ima bukvalno neograničen budzet, mogu da dovedu koga hoće i svi fudbaleri na svijetu žele da igraju za njih, a na sve to ih i sudije poguraju kad god zatreba. 😄

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Ponoviću ko zna koji put, ne vidim problem u tome da neko navija i za te bogataške klubove. Bukvalno neki navijač KK Borac može da dođe i pita te šta ima u tome da navijaš za Zvezdu, zar nije bolji underdog? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ponoviću ko zna koji put, ne vidim problem u tome da neko navija i za te bogataške klubove. Bukvalno neki navijač KK Borac može da dođe i pita te šta ima u tome da navijaš za Zvezdu, zar nije bolji underdog? 

Po meni pustite ljude da navijaju za koga hoce. Neko se lozi na najbolje a neko na te underdogove.

Neko se lozi na sistem igre pa zbog toga ga privuce klub. Neko se lozi na imena tj velike igrace.

Ima brate milion razloga zasto neko navija/ne podnosi odredjen klub. I zbog toga da se neko proziva?

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ponoviću ko zna koji put, ne vidim problem u tome da neko navija i za te bogataške klubove. Bukvalno neki navijač KK Borac može da dođe i pita te šta ima u tome da navijaš za Zvezdu, zar nije bolji underdog? 


Razlika je pak u tome da je to ekipa za koju su te naucili roditelji da navijas, gde zivis, gde imas ikakav dodir sa tim klubovima i njihovom istorijom. Mislim da je razlika ogromna i da je samo ne moze neko videti ko bas ne zeli. Ne zelim da se upecam u kilometarske diskusije i postujem svacije misljenje, nek navija svako za koga hoce, to je najmanji problem, samo je meni jednostavno nezamislivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Po meni pustite ljude da navijaju za koga hoce. Neko se lozi na najbolje a neko na te underdogove.

Neko se lozi na sistem igre pa zbog toga ga privuce klub. Neko se lozi na imena tj velike igrace.

Ima brate milion razloga zasto neko navija/ne podnosi odredjen klub. I zbog toga da se neko proziva?

 

Ne znam samo zašto da pustimo, s obzirom na to da ja nisam iz te priče i ne zanima me ko za koga navija?

 

(sem ako to nisu LPool, City & Arsenal lol)

 

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Razlika je pak u tome da je to ekipa za koju su te naucili roditelji da navijas, gde zivis, gde imas ikakav dodir sa tim klubovima i njihovom istorijom. Mislim da je razlika ogromna i da je samo ne moze neko videti ko bas ne zeli. 

 

Neko je možda naučen odmalena da navija za neke strane klubove, makar fizički (poreklom) nemao dodira sa njima. Recimo ja sam odrasla mnogo više gledajući engleske klubove u fudbalu, kao i Real i Barsu, nego Partizan i Zvezdu. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...