Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da pribave nekog jakog Amerikanca pod košem bili bi dosta zajebani, ali teško mi je to da zamislim, postoji neki specijalan ponos u vezi tih Argentinaca, bili uspešni ili ne.

Ponosno su bankrotirani, zato će sad da izglasaju nekog novog Perona.

 

Argentinci su poor man's Cetinjani, samo ih ima 30 miliona.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

Argentina izgubila od Bahama 101-89 u kvalifikacijama za OI.

 

Reko sta je ovo, udjem na boxscore na Argentince prvo, ne igraju Laprovitola i Bolmaro al tu su Kampaco, Vildoza, Dek, Brusino, Delfino itd. reko sta im bi da izgube od Bahama... Udjem na boxscore Bahama kad za njih igraju Badi Hild, Deandre Ejton i Erik Gordon. 😱

 

Pogodite ko ce mozda igrati za Bahame na OI

Poreklom je sa Bahama.

 

Cak je bio jako blizu da igra sad kvalifikacije...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Pa to ti je kao da si napisao na koju foru Lorenzo igra za Spaniju. Ali da, majka mu je sa Bahama, pa otud njegova zelja da igra za njih. Sto se tice pravnih stvari, FIBA ima pravilo da ne moze da se menja reprezentacija, ali isto tako i izuzetak od pravila koji manje vise potpada pod njihovu slobodnu procenu, pa je samim tim i pravilo sprdnja, kao i cela FIBA.

 

Koliko znam možeš da promeniš reprezentaciju ako za prethodnu nisi igrao više od valjda 7 godina ni na jednom takmičenju. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo za Gordonovo igranje za drugu reprezentaciju 13 god posle. Da li je bilo neko zvanično objašnjenje cele situacije od strane FIBA? Ili se to kršenje pravila možda podrazumeva jer, kako ono beše, ipak se radi o situaciji koja spada pod ono "U interesu razvoja košarke". Pa onda naravno, ni ne mora ništa naročito da se objašnjava povodom toga... Teško sranje kako god da se gleda

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јел ово Рит постао озбиљан играч или је шта у питању? Нисам гледао ни једну њихову до сада, али видим да је статистички међу најбољим играчима.

 

Rit je nakon Zvezde bio u top3 centra i kineske i australijske lige.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јел ово Рит постао озбиљан играч или је шта у питању? Нисам гледао ни једну њихову до сада, али видим да је статистички међу најбољим играчима.

Gledao sam ga protiv Wembanyame u ljetnjoj liZi, izgledao je dobro. Fizički je fantastičan, podsjetio me na Alonza Mourninga kad je stigao u NBA.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Zasto bi se Klej cimao da igra za Bahame to nema nikakve logike. Plus je to nebitno za ovo SP.

 

Zeli da igra za svoju zemlju, kao sto je i njegov brat debitovao za Bahame prosle godine 

 

Ima pravo da igra, posto nije igrao za USA vise od 5 godina, ima pasos i poreklo sa Bahama, cak nece biti ni naturalizovan ako je u "interesu razvoja" kosarke... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Skyglider said:

 

Koliko znam možeš da promeniš reprezentaciju ako za prethodnu nisi igrao više od valjda 7 godina ni na jednom takmičenju. 

 

Netačno.

4 hours ago, Marko said:

Ovo za Gordonovo igranje za drugu reprezentaciju 13 god posle. Da li je bilo neko zvanično objašnjenje cele situacije od strane FIBA? Ili se to kršenje pravila možda podrazumeva jer, kako ono beše, ipak se radi o situaciji koja spada pod ono "U interesu razvoja košarke". Pa onda naravno, ni ne mora ništa naročito da se objašnjava povodom toga... Teško sranje kako god da se gleda

 

Po pravilama. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milos 3.14 said:

Prenosi li neko i da li će neka dobra duša da udeli link

biće link na live TV

Inače prenosi španska La 2, mislim da na njihovom sajtu može da se gleda pod uslovom da si iz Španije, pa ko je raspoložen da se bavi VPN-om evo linka: https://www.rtve.es/play/videos/directo/deportes/baloncesto-espana-canada-preparacion-mundial/

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vlaDixXx said:

 

Zeli da igra za svoju zemlju, kao sto je i njegov brat debitovao za Bahame prosle godine 

 

Ima pravo da igra, posto nije igrao za USA vise od 5 godina, ima pasos i poreklo sa Bahama, cak nece biti ni naturalizovan ako je u "interesu razvoja" kosarke... 

 

Njegov brat je vec bivsi kosarkas i odigrao je nesto "da pomogne" kao sto je Rasko izasao iz penzije da "pomogne" Radnickom ili Slogi iz Batocine.

 

Mozda kad zavrsi sa ozbiljnom NBA karijerom, ali verovatno ni tad.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...