Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Kao i ranije, pojačanja će najviše zavisiti od Radonje (ako ostane) i njegovih ponekad teško razumljivih kriterijuma.

Ni ove sezone nije bilo neizbježno da odigramo sa Lukom i Kuzmom na centru, pa je tako bilo. Tako da, ako ne bude dostupno neko od imena sa Radonjine vrlo kratke liste adekvatnih centara, neću se iznenaditi ako, što se petice tiče, sve ostane isto, uključujući i Majka, ako ne fasuje majmunske boginje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

 

Mi smo ove sezone testirali limite nonsalantnosti po pitanju odabira igraca u rosteru. I sad imamo laboratorijski dokaz koliko je malo falilo da puknemo.

Malo falilo da puknemo? da nije bilo neverovatne kradje u trecoj utakmici, zavrsili bi seriju sa 3-0. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

sto se tice centara, kod nas se vrte uvek ista imena, tako da setite se koji tri imena su se provlacila do poslednjeg dana prelaznog roka.. s tim sto izbacite noka, a po meni i petruseva, zbog milutinov scenaria, sto svodi situaciju na jedno ime jelte..

ako on ne bi hteo, onda bi se verovatno trazio neko drugi..

no opet ponavljam, smanjite kriterijume posto to mogi biti samo iz treceg esalona po kvalitetu iz el, nikakvi mikiji, pojtresi, bukeri i tome slicno..:default_coffee:

 

Mickey je verovatno jedan stepenik iznad pobrojanih. Booker po mom mišljenju nije puno bolji (ako uopšte) od Tarczewskog, a tek Poythress. Razlikuju se samo po tome što su ovi imali ozbiljnije uloge u svojim timovima, dok je Messina izmasakrirao Kaleba.

 

Daj ga Radonji za prvog centra na godinu dana, sldeči prelazni rok bi ga tražila Barca, Maccabi, Efes...

 

16 minutes ago, Šarac said:

 

😎

 

 

 

Imena koja pomenu grčki/turski twitter insajderi, odma mogu da se precrtaju što se tiče aktuelnog prelaznog roka.

 

Tako da, što manje igrača budu dovodili u vezu sa nama, to bolje

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NikadProtivKaline said:

aj da probam:

flouters, dzoni, pefi

gudura, holins

kalina, dobric, lazarevic

dalibor ilic, davidovac

mfiondu kabengele, luka, kuz

 

 

17 minutes ago, uini said:

^fala dildou da neko konacno izbaci logican sastav. ne znam ko je mfiondu kabengele ali ima ime i prezime kao dobar centar a ostalo je sve fajn 

 

@NikadProtivKaline

 

Da. Radonja zadrži svoje ljubimce. Doda se na to 2 ekstra igrača i jedan domači potencial. Vuk sit, koza cjela 😄

Btw, ovaj kabengele mi se mnogo sviđa. Mislim da se je njegovo ime i lani vrtelo na topicu. Raznovrstan napadač, a pored toga zanimljiv fizički specimen, koji može da se iskoristi na drugoj strani terena i skoku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...