Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

 

Ako ode Volters morace opet da se trazi prvi plej, najvažnija pozicija u timu. To bi bio veliki izazov za nase genijalne skaute, da se pronadje zamena za igraca koji nam je bio apsolutno jedan od nosilaca ove sezone. 

 

Holins, nadam se da ostaje.

 

Takodje,  nadam se da ce konacno doci jedan bek suter, prava, cista dvojka koja moze sama sebi da iskreira. Ova nasa ekipa pati prosto za poenterom. 

 

Kalina... Sta reci, covek koji igra na talasima ludacke energije koja nekad moze skupo da nas kosta(moglo je i juce bas da nas kosta) ali je nesumnjivo najbolji igrac ekipe. Naravno, bilo bi lepo da ostane. 

 

Vajt bivši, kao i Simon i Cirbes. 

 

Centar je obaveza, neki Martin bi bio dobro resenje, sta dobro, odlicno. Nama bi Lesor ove sezone mnogo doprineo, koliko god ga neki omalovazavali ovde, covek je klasa od igraca. 

 

Ostaju po svemu sudeći Kuzmic, Lazic, Dobric, Davidovac, Lazarevic i Mitrovic. 

 

Verujem i da je Markovic kupio mesto sa jucerasnjom rolom i onom u finalu kupa. Da li mi se to svidja? Ne, uopste. 

Takodje, Dzoni se nije pokazao ne znam sta, tunjavo bas. Ali Radonja se sigurno nece njega odreci tek tako. 

 

Da sumiramo, imali smo nenormalne sistemske rupe ove sezone koje na nasu veliku srecu nisu dosle na naplatu. Pamet u glavu.

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Ako ne dodje Jovic, Markovic bi trebao ostati. Spasao je on nama guzicu sinoc, jer je pokazao liderstvo i muda pa su se i drugi raspucali. Opet pre bi Jovica nego njega...

 

Da je igrao sinoc mali Ivanovic kraj mi bi to izgubili...isksutv je jako bitno a Pefi ako se dovede u red preko leta moze biti dbar sraf na EL nivou, vise nego Ivanovic, li mnje nego Jovic.

 

Centar, kaki crni Martin, treba nm negde neko ko zna da da kos van dva metra..

Link to comment
Share on other sites

Koji ste vi ludaci tek sinoc zavrsena Aba liga predstoji domaći plej of a vi već dobrano dovodite odvodite igrače.

Nenadjebivi ste 😂😂😂

Sad kad počne Kum Žoržo na ovu vrućinu da vam baca bombe neće vam biti lako.

Link to comment
Share on other sites

Evo, rec-dve, da izjavim i ja za televizor.

 

Na poziciji 1, najvece pitanje koje se postavlja je - sta sa Markovicem? Zalicio je na momente u ovoj finalnoj seriji na onog starog, ali krstenica je nepobediva. Ukoliko ga Radonja vidi u timu mora fizicki da se dovede u red.

Volters sto se mene tice moze da ostane, najveci deo ove sezone je bio jedan od dva najvaznija igraca, na kraju su ga i povrede omele, ali ne mislim da je on igrac koji urgentno mora da se menja.

Ivanovic na zalost nije isporucio ono sto se ocekivalo, ipak je ovo nivo vise u odnosu na pre. Ja ga se ne bih odrekao, a verujem da nece ni Dejo, ali ga vidim kao petog u rotaciji na 1 i 2.

 

Nejt, Pefi, Dzoni ☑️

 

Na poziciji dva, prvo da raskrstimo - Dobric to ne moze da igra. Bilo je optimista posle zavrsetka prosle sezone, ali ja nisam bio medju njima. Previse se ocekuje od njega, u ocekivanjima se preteruje, a nema potrebe za tim. Ognjen moze da bude izuzetno vredan clan rotacije na EL nivou u nasem sistemu, za vise od toga - nije. Na ABA nivou, uvek ce isporuciti svoje i biti medju najmotivisanijima onda kad je najvaznije.

Holins mora da ostane, apsolutno. Ispinio je sve ono zbog cega je doveden. U pocetku nije bio moj fit, ocekivao sam tu nekog napadacki orijentisanog igraca, ali vrlo brzo se videlo zasto je Ra odabrao njega.

Na poziciji 2 ocekujem jednog 2/1 igraca sa dosta poena u rukama.l, prvu napadacku violinu. Nedovic? Mozda. Takodje me ne bi cudilo ni da dodje jedan domaci igrac sa malim NBA iskustvom na 2/3 kome karijera u Turskoj stagnira; pa bolje da kod nas ozivi karijeru, nego u MZT.

 

Pojacanje, Holins, (?) ☑️

 

Na poziciji tri je stvar jasna. Kalina i Dobric, s tim sto Kalina moze da uzme minute i na 4, a Lazic i Lazarevic ce i dalje biti deo rotacije. Mozda ce Dobric i Lazic dobiti neke minute na 2, ali ja ih ne vidim primarno na toj poziciji.

 

Kalinic, Dobric; Lazic/Lazarevic ☑️

 

Na poziciji 4 ocekujem da Deda nastavi tu gde je stao. Novi ugovor odmah. Vajt, nije uradio ono zbog cega je doveden, i vrlo dobro znamo zbog cega je tako. Opet, na zalost, i posle te povrede i oporavka nije bilo bas kako treba. Ako ostane, znaci da Dejo veruje u njega, ali iskreno nisam siguran u takav rasplet. Ne bi bilo lose da tu dovedemo jos jednu opciju.

 

Pojacanje, DeDa, (?) ☑️

 

Na poziciji pet mogu da ostanu Mitrovic i Kuzmic, ali kao druga i treca opcija. Svi znamo sta nam tu treba. Poeni, skok, zastita reketa. Radonja ume da odabere centra, i verujem da nece pogresiti.

 

Pojacanje, Mitrovic, Kuzmic ☑️

 

Sve u svemu, nisu potrebne velike korekcije tima. Sa 3 nova igraca na 2, 4 i 5 mi mozemo da budemo znacajno jaci nego ove sezone. Ne moraju to uopste da budu domaci igraci, ali treba koristiti priliku da vratimo ovde svakog za koga se ukaze prilika.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

Ja nijedno ime nisam javno napisao ovde, drugi je padez sto nekima kojima sam pustio neka imena to zloupotrebljavaju i meni ih guraju da sam ih ja napisao ovde javno a nisam.

 

 

Tako ti i treba kad nisi hteo meni da kažeš, ni žena ne bi izvukla imena iz mene! :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

 

...

CRVENA ZVEZDA - UGOVORI IGRAČA I TRENERA

Stefan LAZAREVIĆ (jun 2023. godine)

Nejt VOLTERS (jun 2022. godine)

Dejan DAVIDOVAC (jun 2022. godine)

Luka MITROVIĆ (jun 2023. godine)

Branko LAZIĆ (jun 2022. godine)

Nikola KALINIĆ (jun 2023. godine)

Ognjen DOBRIĆ (jun 2023. godine)

Ostin HOLINS (jun 2022. godine)

Marko SIMONOVIĆ (jun 2022. godine)

Nikola IVANOVIĆ (jun 2023. godine)

Stefan MARKOVIĆ (jun 2023. godine)

Eron VAJT (jun 2023. godine)

Ognjen KUZMIĆ (jun 2023. godine)

Majk CIRBES (jun 2022. godine)

-------------------------------------

Dejan RADONJIĆ (jun 2022. godine

Link to comment
Share on other sites

Lorenzo Braun, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Hollins, Lazic

Kalinic, Dobric, Lazarevic

Cetvorka, Davidovac, mladi igrac

Centar, Mitrovic, Kuzmic( ili neki mladi igrac). Tako ja vidim ekipu za iducu sezonu. 😄

Edited by Predragdjape
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Decembarski said:

Micić Jović Ivanović

Nedovic Holins Blažić

Dobrić Lazarević Kalinić 

Davidovac Bjelica(Nemanja naravno😀

Bobi Petrusev Mitrović.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pa dobro, vrlo realan roster.

Ja bih samo umesto Petruseva Jokica.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, daba said:

Koji ste vi ludaci tek sinoc zavrsena Aba liga predstoji domaći plej of a vi već dobrano dovodite odvodite igrače.

Nenadjebivi ste 😂😂😂

Sad kad počne Kum Žoržo na ovu vrućinu da vam baca bombe neće vam biti lako.

Pa vec je bacio na 3. stranici. 

 

U klubu se vec radi na pojacanjima evo i javno a sto da se ne pise paralelno na forumu o tome.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...