Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

55 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

Daleko mu lepa kuća...

 

Ne znam, doveo je dosta dobrih igraca ispod radara a pod njim smo igrali mozda i najlepsu kosarku (u prvoj sezoni) da se razumemo Radonja je najbolji trener za nas ali zaista mislim da ima mesta u klubu i za Tomica, koja je funkcija Dozeta?🤔

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Амерички плејмејкер са шпанским пасошем, Лорензо Браун, налази се на мети вечитих ривала Црвене звезде и Партизана, пренео је “Баскет инсajд”.

Американац је слободан играч пошто је прекинуо сарадњу са Униксом, а његова жеља је да остане у Евролиги, што се поклапа са амбицијама београдских вечитих ривала који ће у наредној сезони представљати Србију у елитном такмичењу.

Браун је у сезони 2019/20 носио дрес Црвене звезде, па је стога клуб са Малог Калемегдана ближи његовом потпису, али не би било изненађење да крене путем Кевина Пантера, који је променио боје и после Звездиног обукао дрес Партизана.

Клуб из Хумске чека расплет око Јама Мадара који ће се у Летњој лиги борити за уговор са неким од НБА тимова.

Други плејмејкер Партизана Далас Мур има понуде из Азије.

 

http://www.zurnal.rs/kosarka/zvezda/133041/zvezda-bi-da-vrati-brauna-kog-zeli-i-partizan

Link to comment
Share on other sites

Плашим се да немамо џебане за Зоа у односу на такмаце, али ме радује што се размишља у његовом смеру. Једним делом и због Плавшића и Кузме на апаратима ако нам се случајно поново укрсте путеви.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Cenim da će se Lakiju dopasti, stara škola ... :classic_smile:

@Princeton ga pomenuo jednom prilikom pa sam odgledao neke utakmice Perta prošle sezone.

 

Pomenuo sam ga i ja 10 stranica unazad, dabl dabl masina u Pertu, njihov najbolji igrac uz Kotona ali mislim da je produzio ugovor sa Japancima... ako ne, potpisuj. Mike Tobey za siromasne 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Плашим се да немамо џебане за Зоа у односу на такмаце, али ме радује што се размишља у његовом смеру. Једним делом и због Плавшића и Кузме на апаратима ако нам се случајно поново укрсте путеви.

Da jbt. Skroz sam zaboravio kako su ga minirali retardi. Hvala sto si me podsetio.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, doveo je dosta dobrih igraca ispod radara a pod njim smo igrali mozda i najlepsu kosarku (u prvoj sezoni) da se razumemo Radonja je najbolji trener za nas ali zaista mislim da ima mesta u klubu i za Tomica, koja je funkcija Dozeta?[emoji848]

Moj komentar se ne odnosi na Tomićev rezultat i postavljenu igru sa 3-4 ozbiljna uboda u njegovoj karijerno debitantskoj sezoni na mestu prvog trenera. Filipa u EC rosteru neki su i mogli da mu opravdaju...ali takvi ili ne silaze sa šipke ili basket prate rekreativno...ali naredne EL sezone je to njegovo sadjenje tikve sa djavolom izašlo na: Filip bek-ap Lorenzo Brown-u u najskupljem KKCZ rosteru ikada i onda nakon par meseci infantilno i krajnje neprofesionalno napuštanje tima koji nije bio u rezultatskoj krizi i to bez jednog objašnjenja. To se ne sme nikad zaboraviti.

 

Samo da podsetim...taj roster je u jednom trenutku imao bekovsku liniju: Lorenzo, Beron, Panter, Djenka a trener preparirani Šakota. Pa da se izbodeš šiljkom za led...Više bi cenio Tomića da smo ga kao Obradovića terali vilama iz kluba...jer tu obe strane nose neki deo odgovornosti...loša procena, sticaj okolnosti, gubitak kontrole nad timom. Obradović je bar zauzeo stav trenera fajtera koji i dalje ima želju da se dokaže, popravi. Tomić se pokupio i odjavio kao poslednji dripac.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdale said:

Kako bi nam legao Lorenco, nadam se da postoji neka sansa da ga ponovo gledamo kod nas

Ја сам му се надао и прошло лето а тако и ово иако је врв скуп за наше услове, посебно ако Калинари остане.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Wingwalker said:

Moj komentar se ne odnosi na Tomićev rezultat i postavljenu igru sa 3-4 ozbiljna uboda u njegovoj karijerno debitantskoj sezoni na mestu prvog trenera. Filip u EC rosteru neki su i mogli da razumeju...ali naredne EL sezone je to njegovo sadjenje tikve sa djavolom izašlo na: Filip bek-ap Lorenzo Brown-u u najskupljem KKCZ rosteru ikada... i onda infantilno i krajnje neprofesionalno napuštanje tima koji nije bio u rezultatskoj krizi i to bez jednog objašnjenja. To se ne sme nikad zaboraviti. Samo da podsetim...taj roster je u jednom trenutku imao bekovsku liniju: Lorenzo, Beron, Panter, Djenka...a mi raspad. Više bi ga cenio da smo ga bar kao Ćelafuta usled loše procene, sticajem okolnosti ili njegovog nesnalaženja terali vilama iz kluba zbog gubitka kontrole nad timom, jer bi to bar bila neka odlika fajtera koji i dalje ima želju da se dokaže, popravi...

Tomić se pokupio i odjavio kao poslednji dripac.

 

Treba tu naglasiti i jednu drugu cinjenicu, a to je da su Lorenzo i Baron bili donekle macke u dzaku i da nisu bili etablirani igraci pre nas. 
Tako da najskuplji nas roster je upitno - mozda jeste mozda nije. 
u svakom slucaju, to jeste recept za korak napred, a skauting 26 igraca koji su ranije igrali kod nas i cekanje kad ce koji da se vrati i nije bas

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kankkunen said:

Cenim da će se Lakiju dopasti, stara škola ... :classic_smile:

@Princeton ga pomenuo jednom prilikom pa sam odgledao neke utakmice Perta prošle sezone.

 

 

16 minutes ago, Pero said:

Pomenuo sam ga i ja 10 stranica unazad, dabl dabl masina u Pertu, njihov najbolji igrac uz Kotona ali mislim da je produzio ugovor sa Japancima... ako ne, potpisuj. Mike Tobey za siromasne 🙂

Spomenuo ga i ja pre 24 stranice.

 

Takodje i ostale centre iz Japana koji takodje sutiraju za 3 poena u odlicnom procentu a gotovo svi preostali imaju i vecinu boljih brojki od Munija.

 

Sebastian Saiz, Shawn Long, Eric Jacobsen, Nicholas Kay...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kankkunen said:

Cenim da će se Lakiju dopasti, stara škola ... :classic_smile:

@Princeton ga pomenuo jednom prilikom pa sam odgledao neke utakmice Perta prošle sezone.

 

 

Pakuj!

Pogotovo što možemo do početka sezone da ga naučimo 50 reči srpskog a onda prodajemo ko Kuridžu sa govornom manom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...