Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, Kronostime said:

Nisi ga gledao  na terenu?:krstipd4:

ne, naprotiv, gledao sam ga, ukljucujuci i cuvenu 71pt game

vrhunska pracka i to je to

 

ta liga, igrana pod sankcijama, je bio neki valjda 3-4. esalon evropske kosarke

sonetu je to bio i vrhunac karijere

rekao bih ni porediti sa karijernim dostignucima kaline

posebno u kontekstu nekog sampionskog gena oko cega je i krenula diskusija

 

ilicu svaka cast za godine u zvezdi i sve sto joj je dao, i igracki i kao funkcioner

neka mu i titula legende, iako je svoju licnost prilicno ukaljao politickim angazmanom

sve ostalo je bespredmetno porediti sa danasnjim trenutkom i mnogim boljim igracima ili vecim sampionima od njega u tom periodu od 90-ih do danas

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kronostime said:

Nisi ga gledao  na terenu?:krstipd4:

Daj, nemoj zajebavati. Kalina je igrac koji apsolutno ima mesto u svakom EL klubu. Moze da igra na vise pozicija, odlican je defanzivac, ume i da napuni kos protivnika.

Ilic je suter i nista vise. Boban Jankovic je mnogo vise kosarke znao od Ilica, pa ipak je u ono vreme bio daleko pd prve klase igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Daj, nemoj zajebavati. Kalina je igrac koji apsolutno ima mesto u svakom EL klubu. Moze da igra na vise pozicija, odlican je defanzivac, ume i da napuni kos protivnika.

Ilic je suter i nista vise. Boban Jankovic je mnogo vise kosarke znao od Ilica, pa ipak je u ono vreme bio daleko pd prve klase igraca.

Sta je Boban Jankovic mogao da postigne nikad nismo saznali zbog njegove lude glave i poteza koji ga je odvojio i od normalnog zivota, a kamoli kosarke.:classic_sleep:
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Sta je Boban Jankovic mogao da postigne nikad nismo saznali zbog njegove lude glave i poteza koji ga je odvojio i od normalnog zivota, a kamoli kosarke.:classic_sleep:
 

sav moguci respekt prema bobanu

ali, igracki, postigao je to sto je mogao - zvezda i 2. esalon grckih klubova, gde je i igrao u svojoj 30-oj

stvarno nema potrebe za tolikim romantiziranjem nekih proslih vremena

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kronostime said:

Sta je Boban Jankovic mogao da postigne nikad nismo saznali zbog njegove lude glave i poteza koji ga je odvojio i od normalnog zivota, a kamoli kosarke.:classic_sleep:
 

Boban je sa 30 godina doziveo tragediju. Vec je tada bio to sto je bio, neki veliki napredak i iskorak tesko da bi napravio. Nije bilo sanse da zaigra u nekom vodecem evro klubu. Bio je talentovan, dostigao je neki nivo i postao je legenda zbog šmeka, lucidnosti i ponajvise tragedije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znači ovde već raspoloženje kao da Radonja nije produžio, Holins ide, Kalina u Barci, a Lorenco u KKP. Nije da nije nemoguće, ali ajde prvo da vidimo šta će se desiti. Mišljenja sam da ako zadržimo svu trojicu i dovedemo kvalitetna pojačanja, dobre domaće (Gudura, Bjelica, Nedović, neko od njih ili u najboljem slučaju dvojica), dobre strance i nekog domaćeg talenta (Petrušev, Ilić..., bilo bi idealno obojicu), to samo može da znači da smo dobili garancije i mi za budžet. Tako da ništa novo nisam rekao, ali ajd da budemo malo optimisti. :classic_biggrin: Inače kad sam bio optimista u RL, obično dobijem šamarčinu. :classic_dry: bumo vidli što bi rekao tile

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Znači ovde već raspoloženje kao da Radonja nije produžio, Holins ide, Kalina u Barci, a Lorenco u KKP. Nije da nije nemoguće, ali ajde prvo da vidimo šta će se desiti. Mišljenja sam da ako zadržimo svu trojicu i dovedemo kvalitetna pojačanja, dobre domaće (Gudura, Bjelica, Nedović, neko od njih ili u najboljem slučaju dvojica), dobre strance i nekog domaćeg talenta (Petrušev, Ilić..., bilo bi idealno obojicu), to samo može da znači da smo dobili garancije i mi za budžet. Tako da ništa novo nisam rekao, ali ajd da budemo malo optimisti. :classic_biggrin: Inače kad sam bio optimista u RL, obično dobijem šamarčinu. :classic_dry: bumo vidli što bi rekao tile

Ljudi jel se vi stvarno nadate Bjelici, izgleda sam ja jedini lud ovde..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Benito said:

Covek je uze NBA prsten pre samo par dana, prosto nije realno da se vrati u evropu a kamoli kod nas..

Vec je rekao da hoce da se vrati u evropu, a prosle godine hteo da igra polusezonu za nas ako se secas ali nisu ga pustili

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...