Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Nazdravlje nam pamet sa ovakvim pojacanjima, nije ni cudo sto je Dejo otisao ako je ovakve idiotije morao da trpi svako leto.

Vidim neki Kuza sele u FMP sto se sigurno nece desiti, narocito ne sad kad su ispali iz kvalifikacija za LS.

Nisam sklon tome da mracim vec gledam pozitivne delove ovogidsnje price, ali ovo definitivno govori koliko se Vlada (ne)pita oko ekipe.

Nisam ja naravno ocekivao da on ima autoritet Radonjica ili Pesica, ali covece da ti u svojoj debitantskoj sezoni nakrcas 15 iskusnih seniora, od kojih svako zeli minute u EL, to samo moze da znaci da imas ozbiljno samopuzdanje kad verujes da ces sve to da hendlujes, ili si se jednostavno prepustio struji i cekas kad ces da se udavis.

Umesto da u sezonu udjes sa sto manje igraca, da bar znas da ce svi biti zadovoljni i da ce kroz minute svi doci do svog maksimuma, ti dovodis bajkera penzionera kao petu opciju na centru i merkas Jovketa kao 16. igraca u ekipi.

 

Bas smo ukljucili program samounistenja, ovakav cirkus nije bio ni u Alimpije sezoni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da izjavim za dnevnik da mi se gadi ova karabudževina od rostera i ono sto je učinjeno od kluba ove sezone.  Ovo sa Raduljicom je samo kap koja je prelila čašu.

 

Ne znam da li sam propustio sa gledanjem 5 tekmi za sve ove godine u EL, ali za ovu ne postoji ikakva želja.

 

Divim se onima koji sa nestrpljenjem čekaju istu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Маркен једини задовољан саставом за ову сезону.

 

На овој старој теми да искукамо и судбину и прелазни рок, и јесам ли лепо рекао постове, па да нову тему почнемо са бар мало више оптимизма и освојићемо све ложењем.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Adams, Markovic, Ivanovic, (Jovic)

2. Nedovic

3. Lazic, Holand, Lazarevic, Dobric

4. Bentil, Ilic

5. Martin, Petrusev, Raduljica, Kuzmic, Mitrovic

 

Uz ogradu da Jovic jos nije potpisan ili bar nema objave ovo je ako gledamo pojedinacno jedan jak Evrokup roster. Koncepcijski gledano ovo je apsolutni abortus od ekipe. Ideja mi uopste nije jasna, da li smo mi to navukli traume od nemanja centra prosle sezone pa ih sad imamo osamdeset, ili nesto drugo ja ne znam.

 

Dodatak na komediju je sto je Raduljica potpisan na dve sezone. Evo ja ne znam majke mi...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2022 at 8:41 PM, djura.net said:


prihvati da nam je tim sklopljen tako da ne smetamo previse. nisu se ni VJ i Covic previse pitali oko ovog prelaznog roka.

s tim sto je Covic nateran da baca dimne bombe Lasom, Singltonom i Sahbazom kako bi 'javnost' pomislila da imamo slican budzet kao komsije. u isti kos stavi i pricu o Nedovicevoj plati. jednostavno, to je to, treba bukvalno preziveti ovu sezonu i praviti plan sta i kako dalje ako drzavna ulaganja budu i dalje ovako neravnomerna kod 'vecitih.'

 

Evo Djura vam objasnio pre par dana ali dzabe pisati slepima i pricati gluvima.... 

 

Ajde da se lepo izvinite a Djura ce vam oprostiti sto vas je tukao. 

 

 

Au al sad nedostaje Tito sa onim grafikonom rostera 😄 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

 

Pise Mozzart da ga juri i Efes. Mislim da je dizanje cene

 Isto verovatno i da ga juri Golden State 

5 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Evo Djura vam objasnio pre par dana ali dzabe pisati slepima i pricati gluvima.... 

 

Ajde da se lepo izvinite a Djura ce vam oprostiti sto vas je tukao. 

 

 

Au al sad nedostaje Tito sa onim grafikonom rostera 😄 😄 

Ma da bre, kako da ne, Covic nije nista kriv  jadan on

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sastavi Crvene zvezde u toku sezona kada je Radonjic bio trener:

 

2021/22:

 

Wolters, Ivanovic, Markovic

Hollins

Kalinic, Dobric, Lazic, Lazarevic

Davidovac, White

Kuzmic, Mitrovic

 

Dakle, 12 seniora + Simonovic (Zirbesa ne racunam)

 

2016/17:

 

Jovic, Wolters

Jenkins, Guduric

Lazic, Dangubic

Simonovic, Mitrovic

Kuzmic, Thompson, Bjelica

 

+ Dobric (22 godine), Simanic (18), Rakicevic (22 godine), opet 11/12 seniora + juniori bez neke minutaze

 

2020/21:

 

Hall, Rochestie

Loyd, Walden

Dobric, Lazic, Davidovac

O'Bryant, MJK, Reath, Simonovic

Kuzmic, Terry

 

Dakle, 13 igraca + Radanov i Simanic sa po 22 godine i Uskokovic sa 21.

 

2022/23:

 

Adams, Ivanovic, Markovic

Nedovic

Holland, Dobric, Lazic, Lazarevic

Bentil, Ilic

Martin, Petrusev, Raduljica, Mitrovic, Kuzmic

 

Dakle, 15 seniora.

 

Obrazac je jasan - kod Radonjica su van 12 bili ili veterani ili nedorasli mladi igraci. Kada Radonjic nije tu, van 12 ispadaju igraci tipa Dobric (kod zvezdine kravate), Radanov/Simanic (koji su tu vec 4 sezone), evo sad ce Lazic (nema veze sto je Jankunas u Zalgirisu bio prva izmena, a stariji od njega) ili Kuzmic.

 

Izgleda da je cilj samo prikazati se sto glamuroznije, nesto tipa Buducnost kad je onako fenomalno igrala u EL, glumiti da smo Armani i bacati na igrace da sede po tribinama (ili u klubu sa kojim, kao, nemamo nikakve veze).

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Evo Djura vam objasnio pre par dana ali dzabe pisati slepima i pricati gluvima.... 

 

Ajde da se lepo izvinite a Djura ce vam oprostiti sto vas je tukao. 

 

Au al sad nedostaje Tito sa onim grafikonom rostera 😄 😄 

 

Pa samo od plata Martina, Raduljice i Petruseva je bilo moguce dovesti jedno brutalno pojacanje u reketu, pa onda umesto Nedovica nekog brutalnog beka i umesto Hollanda nekog 2-3 igraca. Bukvalno je ovakav sastav skuplji nego:

 

Adams, Ivanovic, Markovic

Walden, Hollins

Dobric, Lazic, Lazarevic

Singleton, Ilic

Lessort, Kuzmic, Mitrovic

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Može, može ...

kkcz-005.png

 

Odlicno, prva petorka je spremna, sada da se dovede i 5-ti igrac na poziciji pleja (Adams, Ivanovic, Markovic i Topic su vec tu) pa da se kompletira i druga petorka i sezona moze da pocne.

Edited by Borca
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...