Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

13 minutes ago, СамоТи3 said:

https://www.instagram.com/reel/CjDLKSaoxwn/?igshid=MDJmNzVkMjY=

 

Нови кандидат за Звездин ростер, ово проследити клубу па да размотри ко би мого да се шилбује јер човек тренира више него икад, ипак је то мерило за довођење играча ове сезоне. 

 

Pustite vi Vladu.

 

Nije poludio da dolazi u ovaj brlog a za naše centre je Hakeem glavom i braduljicom.

Link to comment
Share on other sites

Nas trener, da je pravi trener, nebitno to sto je pocetnik na neki nacin, ne bi ovo dozvolio, usprotivio bi se.

 

Sa ovim transferom gubi kredibilitet u potpunosti, bar kod mene, i sada i ono sto sam ocekivala, da sezona bude zanimljiva, a ne trofeje, vise ni to ne ocekujem.

 

Bas gorak ukus, ne znam kako Zvezdas moze ovo da gleda, a da nema osecaj da nesto debelo nije u redu u klubu.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Predragdjape said:

Sarac bi trebao da otvori temu jer je bilo najvise glasova za njega. I prvenstveno zbog onih koji su mu dali glas.  Ne bi bilo Fer zbog par prozivka(koje mislim da nisu imale nameru da budu licne I uvredljive) odustaje od toga. 😁

Ko god da otvara temu, neka mu je sa srećom.

Evo ja već danima pokušavam da napišem nešto smisleno glede rostera, ali ne vredi.

Teranje šege kao vid odbrambenog mehanizma posle vesti o Radulji... pre neki dan malo ćaskao sa Rakočem u Cornu. U top je kondiciji, provereni Cigan, a pokriva i deficitarnu poziciju 2.

To je najpametnije što trenutno umem da napišem.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BojanaCZV said:

Nas trener, da je pravi trener, nebitno to sto je pocetnik na neki nacin, ne bi ovo dozvolio, usprotivio bi se.

 

Sa ovim transferom gubi kredibilitet u potpunosti, bar kod mene, i sada i ono sto sam ocekivala, da sezona bude zanimljiva, a ne trofeje, vise ni to ne ocekujem.

 

Bas gorak ukus, ne znam kako Zvezdas moze ovo da gleda, a da nema osecaj da nesto debelo nije u redu u klubu.

 

Priča se da je bilo jako burno i da su nuđene ostavke ... kafanska priča pa ne mogu ništa da potvrdim, al nije za baciti.

Iskreno, ne bih bio na njegovom mestu ... razumem i da se takva prilika ne propušta, al opet :smiley33: kako god se okrene, dupe je pozadi. :classic_smile:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, BojanaCZV said:

Nas trener, da je pravi trener, nebitno to sto je pocetnik na neki nacin, ne bi ovo dozvolio, usprotivio bi se.

 

Sa ovim transferom gubi kredibilitet u potpunosti, bar kod mene, i sada i ono sto sam ocekivala, da sezona bude zanimljiva, a ne trofeje, vise ni to ne ocekujem.

 

Bas gorak ukus, ne znam kako Zvezdas moze ovo da gleda, a da nema osecaj da nesto debelo nije u redu u klubu.

 

 

mislim da svako treba da se metne u situaciju vlade jovanovica, pa da onda iznese misljenje iz te perspektive.

ja ne krivim vladu, on je tu 13i faktor, ne racunajuci covica.

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Priča se da je bilo jako burno i da su nuđene ostavke ... kafanska priča pa ne mogu ništa da potvrdim, al nije za baciti.

Iskreno, ne bih bio na njegovom mestu ... razumem i da se takva prilika ne propušta, al opet :smiley33: kako god se okrene, dupe je pozadi. :classic_smile:

Meni je Vlada najmanji krivac u celoj prici, Dr.Sujeta je mnogo veca imena od njega pljunuo po faci a ne jednog mladog trenera bez CW-a, neka mu je Bog u pomoci.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, СамоТи3 said:

https://www.instagram.com/reel/CjDLKSaoxwn/?igshid=MDJmNzVkMjY=

 

Нови кандидат за Звездин ростер, ово проследити клубу па да размотри ко би мого да се шилбује јер човек тренира више него икад, ипак је то мерило за довођење играча ове сезоне. 

 

Ovo vise deluje kao pripreme za tradicionalnu Kosidbu na Rajcu... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Predragdjape said:

Sarac bi trebao da otvori temu jer je bilo najvise glasova za njega. I prvenstveno zbog onih koji su mu dali glas.  Ne bi bilo Fer zbog par prozivka(koje mislim da nisu imale nameru da budu licne I uvredljive) odustaje od toga. 😁

 

Nije odustao, otvoriće je do prve utakmice, tj. subote. 

 

Tako da, ostali nemojte da otvarate temu, kao što je već bio slučaj, pa sam morao da sklanjam. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uvrnuto said:

 

Nije odustao, otvoriće je do prve utakmice, tj. subote. 

 

Tako da, ostali nemojte da otvarate temu, kao što je već bio slučaj, pa sam morao da sklanjam. 

 

Kakva nam je sezona u najavi, mogao si da pustis sve te teme, pa da biramo gde cemo pisati.

 

Ionako nam je roster po 5 igraca na svakoj poziciji 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...