Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sto je najgore, kojem je to centru u nasem sastavu (od njih cetvorice) slican Raduljica? Dakle, neko odlazi, dolazi bivsi kosarkas koji je kroz karijeru davao poene uglavnom iz reketa i bio rupa u odbrani. Ko je taj koji ce biti silbovan/FMPovan?

 

Martin - undersized petica koja odlicno napada u piku i odlicno brani isti. Potpuno razlicit tipa igraca.

Petrusev - pokretan visoki igrac sa sutem, ali premekan u odbrani. Kakve veze on ima sa Raduljicom?

Mitrovic - visok BBall IQ, odlicno snalazenje ispod kosa. Opet, nikakve veze, osim sto ni on ni Miroslav nemaju sut za tri poena.

Kuzmic - pokretan za svoju visinu, jak, dobar u odbrani, zna da isprati, ne ume da poentira osim direktno ispod kosa. Sasvim suprotno od najnovijeg pojacanja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Au al sad nedostaje Tito sa onim grafikonom rostera 😄 😄 

 

tito ne bi znao ovo da napravi, mada je zamerka @Kankkunenu, sto je ovde luka ocigledno zakinut kao plejmejker, petrusev na sg ide a radulja na sf, kano lebron.

 

1 hour ago, Kankkunen said:

Može, može ...

kkcz-005.png

 

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Casaubon said:

Ovo je takav Alimpije sezona flashback da je to u najmanju ruku podlo. Ko ce dve takve sezone da prezivi... Mnogo je kume.

Meni je i ta sezona iz sadasnjeg ugla imala smisao

Ovo sada je totalna besmislica

Tesko da cu moci da se "povezem" sa ovim timom

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Meni je i ta sezona iz sadasnjeg ugla imala smisao

Ovo sada je totalna besmislica

Tesko da cu moci da se "povezem" sa ovim timom

Alimpije sezona izgleda kao mont everest za ovo.

Al ne, stvarno da se zapitas s kojim motivima se ovo sve radi.

Nisu cista posla svakako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Jel se zna dal Kuz ostaje? Mislim da stvarno nema smisla da imamo ovoliko centara?

 

nebitno je da li kuz ostaje ili odlazi, posto je on imao da ponudi nesto sto nasa armija centara nema a petrusev i raduljica isto nude, samo sto raduljica to ne nudi vec 5 godina.

 

it's complicated.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da napisem. Ocigledno Petrusev ne moze da isporuci ono sto se ocekuje na njega, a Raduljica kao dobar prijatelj Markovica I Nedovica, covek sa iskustvom vervatno moze. Raduljica je cudan lik,  ako bude 100% u kosarci moze I ponesto da pruzi. Uz dolazak Jovica ocekujem sledecih 12.

Adams, Markovic,Jovic

Nedovic, Lazic

Holland, Dobric

Bentil, Mitrovic

Martin, Petrusev, Raduljica.

Edit, ikao bih licno voleo Lazarevica umesto Lazica I Ilica unesto Raduljice.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Ne znam sta da napisem. Ocigledno Petrusev ne moze da isporuci ono sto se ocekuje na njega, a Raduljica kao dobar prijatelj Markovica I Nedovica, covek sa iskustvom vervatno moze. Raduljica je cudan lik,  ako bude 100% u kosarci moze I ponesto da pruzi. Uz dolazak Jovica ocekujem sledecih 12.

Adams, Markovic,Jovic

Nedovic, Lazic

Holland, Dobric

Bentil, Mitrovic

Martin, Petrusev, Raduljica.

Edit, ikao bih licno voleo Lazarevica umesto Lazica I Ilica unesto Raduljice.

Predragdjapeu dati medalju jer mi deluje da bi mogao da amortizuje i Terika Vajta i Ivana Radenovica i da ih upakuje u 12

Link to comment
Share on other sites

https://www.instagram.com/reel/CjDLKSaoxwn/?igshid=MDJmNzVkMjY=

 

Нови кандидат за Звездин ростер, ово проследити клубу па да размотри ко би мого да се шилбује јер човек тренира више него икад, ипак је то мерило за довођење играча ове сезоне. 

Edited by СамоТи3
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa, bar gubimo jak argument da kukamo kao su nas skinuli sa trona jer neko drugi dobija više para. 

Da, verovatno je to tačno, ali će na spisku razloga biti znatno niže nego što sam mislio. Kad ovako pogledam, sva sreća pa nemamo više, inače bismo doveli Štimca i Jeretina. 

U svakom slučaju, bilo je sredstava da se sklopi mnogo bolji tim, sva odgovornost je na Upravi i struci, a ne na onom ko deli mrvice

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...