Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, goldberg said:

 

Proslogodisnji tim je igrao vezanih ociju, znali su se u dusu, a uz to je tu bio trener koji je insistirao na izboru najboljih resenja u napadu (lopta kruzi dok ne dodje do centra na ziceru ili Kalini na polaganje ili je neko sam na sutu). Ofanzivno to nije izgledalo tako bajno, ali je sve ostalo funkcionisalo skoro savrseno.

 

Rekao bi čovjek da nismo bili miljama daleko od top8 čak i nakon izbacivanja 3 ruska kluba. U napadu smo bili jezivi, sa premalo talenta. Neki naši mečevi su bili teški za gledanje, pogotovo kad naletimo na ekipu koja igra dobru timsku odbranu. 

 

Imo, nama su višak White i jedan od dvojca Lazić/Lazarević, a kratki smo za jednog dobrog igrača na 3/2 koji zna odbranu da pegla.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just one more message from me.

 

 

 

''So I sing a song for the hustlers trading at the bus(airport) stop

Single Obra's waiting on a check to come

Young teachers(VJ), student doctors 

Sons on the front line knowing they don't get to run

This goes out to the underdog

Keep on keeping at what you love

You'll find that someday soon enough

You will rise up, rise up, yeah!''

 

Not just any dogs...UNDERDOGS RED STAR!

Edited by Luke Kornet
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Placebo Lone star said:

Mala zagonatka,klip je iz Ozi lige:

Volim ga kao Nolana Smita mozda cak i vise...Ko prati basket prepoznace gospodina barem po imenu.

pS.pohledajte klip ❤️🤍❤️🤍

 

Da ne ostanem nedorecen ili kakp se od airballa pravi alley up...❤️

Kazu da je mogao ljeteti ali na kraju zavrsio u Sidnej howeversima....

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva je činjenica, koja promiče ispod radara ali je ipak činjenica, po kojoj doktor robotike ipak ne bira pojačanja, ili barem ne svako pojačanje.

 

Jer, mogao bih da se kladim u hektar gibanice i bazen koka kole pride da zamalo doajen mašinskog fakulteta u životu nije čuo za Adamsa, a kamoli da ga je, ne daj bože, gedao pre nego što je ispao kao varijanta za dovođenje.

 

A ko je doveo Adamsa na možda i najvažnije mesto u timu, to jest ko je rekao - e ovaj može, nikada nećemo saznati. Možda je to trener Jovanović, možda i nije...

 

Svejedno, namera je očigledna. Igraće se brza košarka, prangijaće se bez previše savesti i roster će biti rasterećen pojedinih radonjićevskih postulata, bez kojih se KKCZ nije mogla zamisliti u vreme kada je osvajala triplete.

 

I tako skoro ništa neće biti isto kao pre...

 

Pa nek nam je sa srećom. Koliko je svet poludeo i šta se sve dešava okolo-naokolo, možda nam se i posreći.

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Evo mog misljenja pa kako se kome svidi.Konačno imamo ekipu sa poenima u rukama i igraćemo pravu napadačku košarku suštu suprotnost od igre kod Radonjića što me raduje.Hvala Dejanu za sve ali meni se iskreno ovako više sviđa.Inače moj brat Dejan Vasiljević je punim srcem pohvalio Adamsa i rekao da smo dobili fenomenalno pojačanje

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Daj i tog Vasiljevica nece se baci

 

Imamo atraktivan roster, puno atletike. Gotovo svako moze da pripali i pogodi za 3. Adamsa nisam gledao nikada do sad, sto ne znaci da nije kalibar za EL. Jedino sto me brine ta odbrana. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Webad said:

Daj i tog Vasiljevica nece se baci

 

Imamo atraktivan roster, puno atletike. Gotovo svako moze da pripali i pogodi za 3. Adamsa nisam gledao nikada do sad, sto ne znaci da nije kalibar za EL. Jedino sto me brine ta odbrana. 

Što se mene tiče ja bi njega sutra doveo i nebih se pokajao,ali ja se svakako tu ne pitam.Davao upravi signale dečko je bio voljan da dođe na probu ali...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Micko81 said:

Evo mog misljenja pa kako se kome svidi.Konačno imamo ekipu sa poenima u rukama i igraćemo pravu napadačku košarku suštu suprotnost od igre kod Radonjića što me raduje.Hvala Dejanu za sve ali meni se iskreno ovako više sviđa.Inače moj brat Dejan Vasiljević je punim srcem pohvalio Adamsa i rekao da smo dobili fenomenalno pojačanje

 

Jedini problem je što se ran'n'gun košarkom ne osvajaju titule, što smo mogli videti u finalu ABA i EL lige, npr. gde je krljanje išlo do levela beskonačno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Casaubon said:

Izuzev Nedovica, ovo je 1/1 EC ekipa, i to losija, jeftinija i sa manjim dometima od one koju su prosle godine imale komsije sa tamne strane brda. Uz coach Vladu, nemamo se mi ovde nit cemu veseliti, nit cemu nadati. Apsolutni donji dom EL, i dekorativna uloga u finalu ABA. Bez trunke cinizma, mislim da kada se saberu plate igraca i staba imamo vise od duplo jeftiniji roster od komsija.


Stvarno je more gluposti napisano u poslednja dva meseca, ukljucujuci tu i potencijalna pojacanja, ali ovo se visoko plasira.
Bolji smo na apsolutno svakoj poziciji od 1 do 5 u odnosu na proslu sezonu i tim koji je te iste komsije ostavio iza sebe u takmicenjima gde su se sreli.
Posebno me raduje konacno malo one stvari prilikom dovodjenja pa bar ovog igraca na poziciji 1, sto bi moglo fino da se isplati.
Ono sto ce bez dileme napraviti razliku je sto je ovo fizicki mnogo bolja ekipa, koja moze da isparira u tom segmentu, za razliku od vecitih talenata srpske skole kosarke koji su u tom delu igre izgledali kao deca u pubertetu u odnosu na vecinu ekipa u EL. Da ne nabrajam po imenima, nije fer.

I ono sto meni licno prija je bar pokusaj iskoraka na visokim pozicijama i sto ce se konacno u duelima sa komsijama videti kolika je Lesor ustvari kanta od igraca, kada ima ko fizicki da mu isparira.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Jedini problem je što se ran'n'gun košarkom ne osvajaju titule, što smo mogli videti u finalu ABA i EL lige, npr. gde je krljanje išlo do levela beskonačno.

 

efes je ekipa koja se komotno oseca kada se igra na veliki broj pts, vasa i larkin nisu dobri defanzivci ali su naucili da se prilagode kontekstu, osim sto su majstori loptanja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...