Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sedam novih igrača je u klubu, možda dovedemo još jednog i tako kompletiramo ekipu. Unapred nikom ne dajem poverenje, sačekaću da krene sezona i da vidim na delu igrače koje smo doveli. Svako od njih ima određeni kvalitet i sad je na treneru da to sve lepo uklopi i osmisli kako će ekipa igrati. Pomalo se plašim da ne postanemo divlja ekipa( vidim neki to priželjkuju) koja ide na individualni kvalitet pa dokle dobaci. Biće teško i treba puno ozbiljnog rada.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kankkunen said:

Za njega mora da se stane u red, trenutno su Monako, Bajern, Baskonija ...  pa ti proceni ima li vajde stajati u redu.

 

Ima li neko da ga Monako nije kupio?

 

2 hours ago, Guru said:

Solidan domet Adamsa, kako li će Kuzmanović preživeti kada ovako potegne u Pioniru

 

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-5.gif

 

 

 

Kad je pre stigao da odigra sa Megom?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

Solidan domet Adamsa, kako li će Kuzmanović preživeti kada ovako potegne u Pioniru

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker-5.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker-1.gif

 

Au brate na minut do kraja i -4 dize trojku sa 8 metara....

 

Ako to uradi u Evroligi bice harakiri na forumu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2022 at 2:13 PM, Darko Pancev said:

Doveli smo cirkuzanta koji Evropu nije video osim na razglednici!

Da rezimiramo ,nikad gluplje potrosen novac i nikad gore balansirana ekipa koju nesrecni trener anater nije ni selektirao a treba da je vodi u El koju je gledao samo preko tv! 
ocekujte 0 trofeja ove godine !


Ja sam tek sad izvalio da si ti Pancev sa pokojnog RSB-a, i tamo su se ljudi smejali kad god napises nesto a pisao si uglavnom ovako neproverene cinjenice i sastavljao timove od 20 miliona evra za koje si pricao da kostaju 7 i to plafon. 😄

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mirage93 said:


Ja sam tek sad izvalio da si ti Pancev sa pokojnog RSB-a, i tamo su se ljudi smejali kad god napises nesto a pisao si uglavnom ovako neproverene cinjenice i sastavljao timove od 20 miliona evra za koje si pricao da kostaju 7 i to plafon. 😄

Ti si izvalio

,bravo majstore :))))) drugaciji mi je nick pa ti je tesko bilo !!! 
DA ,ja sam taj koji je pisao da treba da se dovode skuplji igraci ,kvalitetniji kao sto je Kalina ,Nedovic,Hasan sto se i obistinilo ali na zalost sada nemamo trenera! 
Kazi mi ti koji si izvalio koliko sada kosta ova popara od ekipe koju imamo ??? 
 

Edited by Darko Pancev
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Al' ume da odigra na postu protiv nekih slabijih defanzivaca:  😈

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-7.gif

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-8.gif

 

 

Nikad njegov skill nije bio upitan, već činjenica da je ekstremno soft igrač, naročito pozadi. U tuči ga naravno nema nigde.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Guru said:

Solidan domet Adamsa, kako li će Kuzmanović preživeti kada ovako potegne u Pioniru

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker-5.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker-1.gif

 

Na kojeg igraca iz EL te najvise igracki podseca, bilo od aktivnih ili bivsih? 

 

Mene dosta na prezimenjaka Dariusa, imaju mnogo slicnosti u igri, a mozda malo i na Jeremy Parga.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko Pancev said:

Ti si izvalio

,bravo majstore :))))) drugaciji mi je nick pa ti je tesko bilo !!! 
DA ,ja sam taj koji je pisao da treba da se dovode skuplji igraci ,kvalitetniji kao sto je Kalina ,Nedovic,Hasan sto se i obistinilo ali na zalost sada nemamo trenera! 
Kazi mi ti koji si izvalio koliko sada kosta ova popara od ekipe koju imamo ??? 
 


Nije do nika, nego do toga da je posle svega sto si pisao tamo realno bilo da se zavuces negde da ti se ljudi ne bi smejali kao sto to rade i ovde. 😄

Ti si pisao da treba da se dovode igraci od 20 miliona i da je to realno bilo pre 2 godine, tako da bez uvrede, nemamo o cemu da pricamo. 

A sto se tice ove ekipe, jos jedan dobar igrac tipa Bejkon, Ponitka, Kid i bice verovatno jedna od najboljih u novijoj eri, a to sto je ti nazivas "poparom" dovoljno govori o tome koliko si napredovao sto se kosarke tice za sve ovo vreme. Negde realno kosta 6-7 miliona recimo, ili sto bi ti rekao, 3. 😄

Edited by Mirage93
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...