Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Nini3112 said:

@1945Unics potpisao Liberija malocas

Labejria. Uniks doveo sve igrace po mom ukusu Vince Hunter, Rejnolds, Mejkon... Labejri mi je isto gotivan igrac. Za sada dovode mnogo bolje zamene nego Zenit, Cska i Lokomotiva.

 

U svakom slucaju cetvorki solidnih i dalje ima dovoljno a neki od ovih nabrojanih ce morati ili u Rusiju ili u Evrokup jer se PF polako popunio skoro svuda.

 

Sve su ovo dobre opcije i mozda su i bolji od Bentila po neki ali nije iskljuceno da ce Bentil imati bolju sezonu od navedenih jer ce ocito imaju i najvecu ulogu od svih njih i moze se ispostavati i dosta dobrim pojacanjem svakako je i u startu apgrejd u odnosu na Vajta.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, 1945 said:

Najbolje da smo iskusne evroligaske igrace Vajta i Holinsa placali po 400k a Holanda koji uskoro puni 34. i nije ni igrao El da platimo 600k...A nije bas da je davao 20ppg u Evrokupu niti da je bio recimo najbolji igrac u Ek na svojoj poziciji. On ako ima 400k kod nas u vrh glave a pre ce biti da ima 350k kao Dobric i Ivanovic jer otprilike je ta kategorija kvaliteta a zapravo jos ni ne znamo njegov kvalitet u El....

 

ceo post da bi utvrdio kako smo prošle sezone imali jeftin tim.

to što napišeš 5x dnevno koliko xy igrač zvezde ima, ne znači da će to postati tačno.

 

pomalo je i zabavno a pomalo i tužno da je i dalje bitna stavka dokazati kako smo siromašni bili i ostali.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, uini said:

 

ceo post da bi utvrdio kako smo prošle sezone imali jeftin tim.

to što napišeš 5x dnevno koliko xy igrač zvezde ima, ne znači da će to postati tačno.

 

pomalo je i zabavno a pomalo i tužno da je i dalje bitna stavka dokazati kako smo siromašni bili i ostali.

To sto si ti procenio da je to poenta njegovog posta ne znaci da je stvarno tako.Prvobitna i glavna misao posta je da trzisna vrednost Holanda nije 600k pa mu je logicno da ga toliko nismo ni platili.Ja se ne bih slozio u potpunosti ali dobro.

 

Takodje to sto ti svaki post koji naglasava teske uslove u kojim radi Zvezda etiketiras pod paranojom i kukanjem to opet ne znaci da to jeste paranoja i sl.To su uglavno iznete cinjenice.

 

A i pocetnni stav ti je generalno netacan.Hoces da kazes da nismo sirotinja za nivo takmicenja koji igramo i da proslogodisnji roster nije bio jeftin?

Ne kazem da  to stalno treba naglasavati ali ne moze se ni osporavati kad se izrekne.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, uini said:

 

ceo post da bi utvrdio kako smo prošle sezone imali jeftin tim.

to što napišeš 5x dnevno koliko xy igrač zvezde ima, ne znači da će to postati tačno.

 

pomalo je i zabavno a pomalo i tužno da je i dalje bitna stavka dokazati kako smo siromašni bili i ostali.

Mislim da prelazis svaku meru kada mi sada vec 15+ puta kacis sta sam ja hteo da kazem iz mojih upisa, osim sto nije pristojno i netacno je ovo sta sam hteo da kazem.

 

Nije mi bas najjasnije kako olako utvrdjujes sta sam hteo da kazem.

 

Odakle ti to sa smo siromasni ili da ja to zelim da kazem? I gde sam ikada rekao da smo siromasni ili da smo imali jeftin tim? Nadji mi taj upis molim te.

 

Bar 10 puta sam napisao da smo vise na plate trosili od Albe, Asvela i Zalgirisa vrlo verovatno cemo i od Valensije ove sezone, a tu smo negde i u rangu sa Paom i Bajernom.

 

Mada gledajuci ostale El klubove na neki nacin i jesmo sirotinja jer smo iz poslednje trecine.

 

Prosle sezone budzet za plate je bio oko 5.2 miliona, potvrdila i El basketnewsu.

 

Ove sezone ne znam koliki ce biti mogu ti reci otprilike kad budemo bili kompletni i onda ti napisati otprilike budzet za plate (tako cu ti i poslati krajem Avgusta) pa ces videti kad opet objave da iako pogresim to nece biti vise od 100-200k sveukupno a kamoli da pogresim vise od 100k za nekog igraca.

 

Sto se tice Vajta i Holinsa i njihovih plata od 400k imas ovde ljude bliske klubu @Šarac @Mile1 @Markoss a verujem i da @daba moze lako da se raspita da ti potvrde a mozes ih pitati privatnom postom ako vec meni ne verujes.

Edited by 1945
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Taj good moaning bi trebalo da znači neki kao Francuz / Englez, ko policajac iz Alo, alo.

Tako malo modifikovano može da znači Pierria Henry u stilu Senegalac / Amerikanac.

Edited by Piksi
Možda i Shayok ...
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Nije baš toliko loše. Zar nije želja solidnog broja forumaša bila da Petrušev i Martin budu pojačanja na poziciji centra? Nedović je ozbiljno pojačanje za klub našeg ranga. Holland je solidan igrač. Bentil mi se stvarno nikad nije dojmio. Zabrinjavajuće je što ni u skromnoj ekipi Panate nije uspio da iskoči. 

nije katastrofalno, ali je lose iz nekoliko razloga:

 

1. trener koji nikada nije vodio nista ni blizu ovom nivou. neki bi rekli marioneta, ali hajde da mu budemo tako strogi. u najboljem slucaju vrlo podlozan gazdinom uticaju na temu rostera, igre i svega ostalog za sta treba da se pita struka

 

2. odbrana. u trenutnom rosteru mozda imamo 3 igraca za koje mozes da kazes da su u plusu na toj strani parketa. ja bih rekao premalo. da imamo nekog defanzivno orijentisanog trenera, ili da ume da udari svoj neki pecat na igru u odbrani pa da se nadamo necemu...ovako, ocekujem da budemo solidno losi u tom segmentu

 

3. nedostaje glavna karika - plej. a sudeci po gazdinim najavama, tu su nam opcije sve od rasel vestbruka, preko preplanulog iz podgorice...pa do mi ekipu vec imamo(dzoni, pefi, aleksa). neozbiljno

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bentil je ipak bolji i iskusniji igrač u odnosu na period kad je igrao za PAO, iako nije pojačanje kakvom smo se nadali. 

 

Mene više brinu stvari koje je naveo djuras. 

Dodao bih i poziciju 3 gdje nam je Dobrić zamjena za Kalinu a Lazarević jedina defanzivna opcija ali igrač manje u napadu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zar nije Holland SF? On i Dobrić mogu da podijele minute na toj poziciji.

 

Mi smo doveli 6 pojačanja u dosadašnjem dijelu prelaznog roka, nije kao da fali pola tima. Koliko vidim fali još plej i roster je generalno kompletiran. 

 

Naravno da Jovanović nema reference da bude head coach EL ekipe. Takvog trenera, talentovanog i ambicioznog, ali bez dovoljno iskustva vođenja jakih ekipa, ima smisla angažovati u nekoj Evrokup varijanti. Ovako je baš ozbiljan rizik, šanse da preživi sezonu su 10%. 

 

Ja u suštini pričam o rosteru. Tu je odrađen solidan posao. U najmanju ste/smo željeli barem četiri grača od ovih što su došli: Nedovića, Petruševa, Martina i Ilića kao nekog prospekta.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Don Radonja said:

Gledam video i vidim da je dosta zavisio od asistencija...Kakav ce sok da dozivi sa nasim plejevima. 😄

Zato je i došao malo ranije da pomogne Vladi u odabiru saigrača na poziciji 1

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Kad počinju pripreme? Ne vjerujem da su prije sredine avgusta.

Bilo je govora o tome. Valjda po tome kako je izglasano, usvojeno i usklađeno i  od strane sindikata igrača EL i samog vodstva lige valjda ne više od 45 dana prije starta EL šta se poklapa sa sredinom Augusta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Mislim da prelazis svaku meru kada mi sada vec 15+ puta kacis sta sam ja hteo da kazem iz mojih upisa, osim sto nije pristojno i netacno je ovo sta sam hteo da kazem.

 

Nije mi bas najjasnije kako olako utvrdjujes sta sam hteo da kazem.

 

Odakle ti to sa smo siromasni ili da ja to zelim da kazem? I gde sam ikada rekao da smo siromasni ili da smo imali jeftin tim? Nadji mi taj upis molim te.

 

Bar 10 puta sam napisao da smo vise na plate trosili od Albe, Asvela i Zalgirisa vrlo verovatno cemo i od Valensije ove sezone, a tu smo negde i u rangu sa Paom i Bajernom.

 

Mada gledajuci ostale El klubove na neki nacin i jesmo sirotinja jer smo iz poslednje trecine.

 

Prosle sezone budzet za plate je bio oko 5.2 miliona, potvrdila i El basketnewsu.

 

Ove sezone ne znam koliki ce biti mogu ti reci otprilike kad budemo bili kompletni i onda ti napisati otprilike budzet za plate (tako cu ti i poslati krajem Avgusta) pa ces videti kad opet objave da iako pogresim to nece biti vise od 100-200k sveukupno a kamoli da pogresim vise od 100k za nekog igraca.

 

Sto se tice Vajta i Holinsa i njihovih plata od 400k imas ovde ljude bliske klubu @Šarac @Mile1 @Markoss a verujem i da @daba moze lako da se raspita da ti potvrde a mozes ih pitati privatnom postom ako vec meni ne verujes.

Pa jedan od njih(Markoss) je i napisao da je Hollandu plata 600k, kao i Martinu. Mozes i da proveris na nekoj od bezbroj ispisanih strana.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo kkp dobili na krvava kolena ciji su nosioci bili Kalina, Holins i Radonja, kao i na kosarkaaki vic i pamet gde je vrlo bitan bio Deda, pa i Nejt. Nikog vise od njih nema, a kkp je ofanzivno mnogo jaci nego prosle sezone. Sada pored Pantera imaju dve zveri i jebem li ga kako cemo to da izvedemo

 Plus znamo da defanzivni sraf Lazic samo kod Radonje igra kako treba, kod drugih izgleda amaterski.

Ne znam kako ovi njihovi novi igraci igraju odbranu, da li ima neki lelemud tu.

I dalje je nejasno sta je bilo sa Nejtom. Bilo je price da je kao imao dogovor sa nekim timom, pa se videlo da nije. Kao da ga niko nije ni pitao ste planira. Otisao Nejt, otisao Radonja, Radonja u Pao, Nejt tamo.

A i dalje nisam uopste ubedjen da cemo naci boljeg keca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Piksi said:

Taj good moaning bi trebalo da znači neki kao Francuz / Englez, ko policajac iz Alo, alo.

Tako malo modifikovano može da znači Pierria Henry u stilu Senegalac / Amerikanac.

A mozda smo dobili pojacanje u PR sluzbi, kako bi mogli adekvatno da odgovorimo na "Tegeltija end San kompani"?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...