Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

On 7/26/2022 at 6:00 AM, Guru said:

Kolom, Perperoglu i Skorcanidis kao dobro poznati veterani, Lesor kao mladi i talentovani igrač (22 godine u trenutku potpisa), Cirbesa smo prvi put doveli kada je imao 24 godine i dve EL sezone iza sebe, zatim Mekel koji je sezonu pre nas odigrao 6 utakmica u EL za Nižnji + nešto malo NBA iskustva, 23-ogodišnji Lipovij + Odžo, Rit, Faje, Enis, Noko i sada Bentil koji nisu Amerikanci, mada su prošli kroz njihov koledž sistem.

 

Pre toga se sećam još Filipa Videnova, izvikanih talenata Pavela Gromika i Emrea Bajeva, možda dodati i Stivena Markovića koji je našeg porekla (otac Srbin, majka Italijanka), al' em je rođen u Australiji i igrao za njihove selekcije, em ako se dobro sećam uopšte nije pričao srpski. Plus Ekezie i Awojobi koji su Nigerijci, al' isto prošli kroz USA koledž sistem (prvi je imao i solidno NBA iskustvo). Ne znam da li sam nekog zaboravio...

 

 

Svaka cast!

 

Od svih ovih igraca pojacanja su bili Perperoglou, Zirbes (dok nismo poceli da ga vracamo svake trece sezone), Nnoko, donekle Faye, ostali se nesto nisu istakli.

 

Ne kazem da treba dovoditi iskljucivo evropske igrace (i praviti tim kao Baskonia), ali sto FMP ne bi sluzio za dovodjenje mladjih evropskih igraca, pa mozda od nekog nesto i ispadne? Cak i Buducnost je dovodila dobre igrace ispod radara (Martin - koji sad kosta neuporedivo vise, Della Valle).

 

Kad spominjemo Albu, ko je nama smetao da dovedemo Blatta ili Fontecchia? Prakticno jedina sezona kada su se dovodili igraci na osnovu skautinga (Baron, Faye, Perperoglou) bila je Tomiceva sezona kada smo igrali EC, sve ostale sezone su se svodile na vracanje domacih proverenih snaga (Radonjic) ili dovodjenje gomile poznatih i manje poznatih Amerikanaca (Obradovic, Tomic druga sezona, Sakota).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek ce me zanimati, a nikad, nazalost, necu dobiti odgovor, sta bi bilo da zrtvujemo jednu sezonu i ove pare koje sad imamo damo na mlade igrace.

 

Umesto Bentila da dovedemo nekog novog Veselog.

 

Koliiko god bili bogati neki evropski klubovi, ni oni nemaju bas neogranicene budzete tj. mogli bi nekim talentovanim tinejdzerima da ponudimo vise nego neki Real npr.

Plus bi kod nas imali garantovane minute jer bi nam tako bio koncepiran tim - da igramo sa mladima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Uvek ce me zanimati, a nikad, nazalost, necu dobiti odgovor, sta bi bilo da zrtvujemo jednu sezonu i ove pare koje sad imamo damo na mlade igrace.

 

Umesto Bentila da dovedemo nekog novog Veselog.

 

Koliiko god bili bogati neki evropski klubovi, ni oni nemaju bas neogranicene budzete tj. mogli bi nekim talentovanim tinejdzerima da ponudimo vise nego neki Real npr.

Plus bi kod nas imali garantovane minute jer bi nam tako bio koncepiran tim - da igramo sa mladima.

:krstipd4:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Cudi me kako niko do sada nije postavio ovde Sarcev post sa tw kako ce plej najranije biti potpisan sredinom avgusta, ako uopste bude potpisan. 

 

Gde pise da plej potpisuje najranije sredinom avgusta? Ovo je njegov tvit:

 

Quote

13.08.14 MWILL potpis 21.09.14 S.Jovic potpis 09.09.17 Rochesti potpis 11.08.18 JRagland potpis 04.08.19 Lorenzo potpis 12.08.21 Nate potpis i sta kazete, ocekujete potpis prvog playa veceras, sutra , u julu?? samo malo podsecanje kada dovodimo i bice vam manje vruce.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao da realno prethodni datumi dovođenja plejeva imaju bilo kakve veze sa sadašnjom situacijom. 

Sigurno nismo imali 10 top dostupnih igrača, ali smo im rekli...aaa ne, neee, to ne može, pa znate li vi kad se potpisuju plejmejkeri, previše nam je rano. Sada uzimamo samo beka, krilo, krilnog centra i centra, čujemo se za 20 dana, ako budete free agent. 

 

Nego nema to što mi tražimo i za te pare, pa ćemo da se cenkamo i uzmemo oni što nam ostane za 3 nedelje. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...