Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, goldberg said:

 

Gde pise da plej potpisuje najranije sredinom avgusta? Ovo je njegov tvit:

 

 

Vazi. 

IMG_20220727_142238.jpg

1 hour ago, Drug Crni said:

A smejao si mi se (ona 'haha' reakcija) kad juceh napisah kako mi se cini da je tim kompletiran..kakav crni plej?!

Edit: ja ti,naravno,nisam zamerio na reakciji..

Ja sam se samo pitao kako ovaj post niko ovde nije prokomentarisao s obzirom da se naklapa o svemu i svacemu. Daleko da ja verujem njemu ili bilo kom od tih kvazi insajdera. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

lepo bi bilo ako moze bez toga

ne zato sto imam nesto licno protiv sarca, nego evo:

- sarac kraj juna: radonja ostaje, kalina isto, sve je u fulu, idemo na odmor

- sarac pocetak jula: zbogom kkcz, spaljujem sezonsku, covicu odlazi, neka dodje neko bolji

- sarac sredinom jula: kakvi igraci dolaze, trener nam nece ni trebati

- sarac krajem jula: mi ekipu imamo, plej mozda dodje, a mozda i ne

 

nadam se da ne moram dalje da objasnjavam zasto je prenositi njegove tvitove kao neki info potpuno besmisleno

  • Like 25
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Ja sam se samo pitao kako ovaj post niko ovde nije prokomentarisao s obzirom da se naklapa o svemu i svacemu. Daleko da ja verujem njemu ili bilo kom od tih kvazi insajdera. 

Bilo je ranije komentara, malo smo se našalili i to je to ... šta drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Placebo Lone star said:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/KK_Crvena_Zvezda_all-time_roster

 

Uzivajte drugari,svadta ima...Od shaja do ocaja.❤️❤️❤️

Ima dosta gresaka

 

ali samo da navedem neke pogotovu oko spiska  igrača

 

- Milan Ćurčić  1993-1994

- Ivanišević  Vanja  2005

- Kiril Pavlovski  

. Dva puta isti igrač stavljen Patar Petrović koji je u dva navrata igrao u zvezdi sredinom devedesetih i početkom dve hiljditih

. Spahija nije igra a Spahi jeste

- Z.Stojačić

- R.Šaper

- Dušan Vukčević

 

Gore pomenuti igrači nikada nisu nastupali na zvaničnim mečevima Crvene zvezda

 

Ubačen je Šaper kao član kuće slavnih, Šaper je bio u Zvezdi do decembra 1945 kada je dekretom zajedno sa bratom, Alagićem, Acom Nikolićem,

Grkinićem i još jedan ili dva momka po naredbi vojske prelaze u Partizan kao vojni obveznici.đ1947 se vraćaju Alagić i Nikolič tako da Šaper nema veze sa Zvezdom

nije odigrao nijedan zvaničan meč.

 

Dalje o onim famoznim zvezdinim zvezdama nigde ali nigde nema zapis o proglasenju tog spiska kako tamo stoji ni u jednim novinama ni u jednojmonografiji ni u jednom broju Zvezdine revije i zaista ne znam odakle taj spisak pogotovu što u njemu je i Bora Stanković koji je bio u Zvezdi dve ili tri sezone i koje veci trag ostavio i u BSK(OKK Beogradu) i u Partizanu.

Ali dobro na wikipediji moeže da piše ko god šta hoće.

 

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, NikadProtivKaline said:

lepo bi bilo ako moze bez toga

ne zato sto imam nesto licno protiv sarca, nego evo:

- sarac kraj juna: radonja ostaje, kalina isto, sve je u fulu, idemo na odmor

- sarac pocetak jula: zbogom kkcz, spaljujem sezonsku, covicu odlazi, neka dodje neko bolji

- sarac sredinom jula: kakvi igraci dolaze, trener nam nece ni trebati

- sarac krajem jula: mi ekipu imamo, plej mozda dodje, a mozda i ne

 

nadam se da ne moram dalje da objasnjavam zasto je prenositi njegove tvitove kao neki info potpuno besmisleno

 

Ali je ok prenositi neke kvazi insajdere?! 

Link to comment
Share on other sites

Zbog prozora i evropskog prvenstva mi cemo komplet pripreme i prijateljske utakmice (jer evropsko prvenstvo traje do 18. Septmbra ili 16. ako izgubimo u polufinalu ili 13. ako izgubimo u cetvrtfinalu, a svakako koraju i dobiti 2-3 dana odmora nakon, Aba pocinje vec 1. Oktobra) bez Nedovica, Petruseva i vrlo verovatno i bez Dobrica jer ako sam dobro razumeo spisak se skracuje na 16 pa na 12 tek pred pocetak evropskog tako da mislim da je izvesno da ce Dobric biti u 16 i da nece odraditi pripreme sa nama odnosno da ce se prikljuciti tad nekad kada se spisak skrati na 12.

 

Plus smo i bez Ivanovica a mogu i oni da prodju grupu sto da ne ionako prolaze 4/6 pa cemo u svakom slucaju biti i bez njega do minimum 13. Septembra.

 

Jel neko zaista misli da nece doci plej pred pocetak priprema?

 

Aj pripreme i nekako se odrade, zamislite odemo da igramo neki turnir u Septembru (ko i svake godine sto igramo sa uglavnom el ekipama) sa sastavom:

 

Markovic, Topic

Holand, Dobric

Lazarevic, Lazic

 

Pa to se ne bi mogla odraditi ni prijateljska utakmica, zamislite da Pefi mora da igra 25-30 minuta i Topic ostatak protiv neke evroligaske ekipe posto nemamo vise ni Davidovca ni Kalinica da pomazu u prenosu.

 

A nije ni poenta sto bi izgubili 20 razlike od bilo koga jer su to pripremni turniri nego sto ne bi imalo smisla dosta toga da se uigrava sa njima dvojicom na pleju niti ce Holand i Dobric u sezoni igrati na dvojci, odnosno Holand mozda i hoce...

 

U svakom slucaju plej ce doci sigurno do pocetka priprema, a ne bi se iznenadio ni sa jos jednim bekom.

 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a gde sam ja to rekao?

Nisam ni konstatovao da si ti to rekao, vidis da sam stavio znak pitanja na kraju recenice. Dakle pitao sam. 

 

Pretpostavljam onda da je jos besmislenije prenositi neke wannabe insajdere. Slazem se s tim. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, 1945 said:

Zbog prozora i evropskog prvenstva mi cemo komplet pripreme i prijateljske utakmice (jer evropsko prvenstvo traje do 18. Septmbra ili 16. ako izgubimo u polufinalu ili 13. ako izgubimo u cetvrtfinalu, a svakako koraju i dobiti 2-3 dana odmora nakon, Aba pocinje vec 1. Oktobra) bez Nedovica, Petruseva i vrlo verovatno i bez Dobrica jer ako sam dobro razumeo spisak se skracuje na 16 pa na 12 tek pred pocetak evropskog tako da mislim da je izvesno da ce Dobric biti u 16 i da nece odraditi pripreme sa nama odnosno da ce se prikljuciti tad nekad kada se spisak skrati na 12.

 

Plus smo i bez Ivanovica a mogu i oni da prodju grupu sto da ne ionako prolaze 4/6 pa cemo u svakom slucaju biti i bez njega do minimum 13. Septembra.

 

Jel neko zaista misli da nece doci plej pred pocetak priprema?

 

Aj pripreme i nekako se odrade, zamislite odemo da igramo neki turnir u Septembru (ko i svake godine sto igramo sa uglavnom el ekipama) sa sastavom:

 

Markovic, Topic

Holand, Dobric

Lazarevic, Lazic

 

Pa to se ne bi mogla odraditi ni prijateljska utakmica, zamislite da Pefi mora da igra 25-30 minuta i Topic ostatak protiv neke evroligaske ekipe posto nemamo vise ni Davidovca ni Kalinica da pomazu u prenosu.

 

A nije ni poenta sto bi izgubili 20 razlike od bilo koga jer su to pripremni turniri nego sto ne bi imalo smisla dosta toga da se uigrava sa njima dvojicom na pleju niti ce Holand i Dobric u sezoni igrati na dvojci, odnosno Holand mozda i hoce...

 

U svakom slucaju plej ce doci sigurno do pocetka priprema, a ne bi se iznenadio ni sa jos jednim bekom.

 

U istom periodu cemo biti i bez kouča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije baš toliko loše. Zar nije želja solidnog broja forumaša bila da Petrušev i Martin budu pojačanja na poziciji centra? Nedović je ozbiljno pojačanje za klub našeg ranga. Holland je solidan igrač. Bentil mi se stvarno nikad nije dojmio. Zabrinjavajuće je što ni u skromnoj ekipi Panate nije uspio da iskoči. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

Evo thomas o kog se otimali virtus i armani jedva nategao 500k po sezoni, a mi pit bula platili 600k. Jeste, vazi...

Odakle to da smo Holanda platili 600k? Mozda si pomesao sa Martinom.

 

Najbolje da smo iskusne evroligaske igrace Vajta i Holinsa placali po 400k a Holanda koji uskoro puni 34. i nije ni igrao El da platimo 600k...A nije bas da je davao 20ppg u Evrokupu niti da je bio recimo najbolji igrac u Ek na svojoj poziciji. On ako ima 400k kod nas u vrh glave a pre ce biti da ima 350k kao Dobric i Ivanovic jer otprilike je ta kategorija kvaliteta a zapravo jos ni ne znamo njegov kvalitet u El.

 

Sto se tice Desona, s obzirom da ni Virtus ni Armani ne mogu da mu ponude ulogu startera ovo je sasvim realna plata cak i za takve klubove koji preplacuju, za ulogu koju mu verovatno nude od 10-15 minuta s obzirom da Armani ima Melija i Datomea 3/4 a igrao je i Ricci prosle sezone 10ak minuta, jos je i pisalo da ce dovesti Vojtmana koji je 4/5.

 

A ne znam bas ni Virtus gde ga je planirao kad imaju Mikija, Hervija i jos nude Sengeliji da produzi.

 

Ako nista drugo cetvorki na trzistu ima jos uvek od dobrih do solidnih Deson, Jeremy Evans, Okaro White kao 4/3, Bertel, Labejri, pa i Singlton za kog se spominjalo za nas i Barsu ali jos uvek nije ni za koga potpisao, zatim i Virtus mozda raskine Hervija kako se spekulisalo a Sengelija je jos uvek slobodan igrac...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...