Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

8 minutes ago, berti said:

Tako su jedni govorili, pa im dosao bese onaj Akojon, kako se vec zvao, i usrecio ih.

Zbog tih jednih i kazem...

 

Ali prosto mogu da se kladim da ili dolazi milionski plej, ili dolazi nesto jeftiniji plej (ali iznad ranga pominjanog Kobsa ili Tejlora) plus bek.

 

Mi do sada, racunajuci ove plate koje znam i okvirno pretpostavio za dva nova koja ne znam, nismo ni 5 miliona budzeta na plate presli a najavljen je bolji tim, ukoliko bi dosao neki jeftiniji plej recimo Tejlor taj tim bi isto kostao kao proslogodisnji, a to bas nema logike ni sa cim, ili ima...

 

Jasno je da nista od onih famoznih 12 miliona (koje je Covic rekao da ce pokusati da dobaci dotle u toku sezone, sta god to znacilo) a to bi znacilo i oko 7 500 000 na plate, ali ovako uz najavljenih sigurnih 9 bi trebalo da znaci da barem 6 ipo ide na plate, a to mora da znaci ili vrhunski/skup plej ili jos dva igraca sa nesto jeftinijim plejom.

 

Razapnite me ovde ako se to ne desi, a onda cu i ja da pocnem da kritikujem, ali ne jos uvek pre vremena, ipak se nadam najvecem pojacanju uskoro...

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Možda grešim, ranije se nije bavio tim poslom ... insajdera.

 

Zbog toga i kažem, ukačio sam ga par puta po basket-related twitter diskusijama, nije iz te priče

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Micko81 said:

Na svim forumima instagramu twitteru sve vrhunski i pouzdani insajderi.Prosto da se oduševiš koliko pogađaju sa pouzdanim informacijama....

Iskreno, ne kontam komentar a naravno nisi jedini koji slicno pise. 

Zasto jednostavno ne pustite kraju pisanje ljudi u cije informacije sumnjate. 

Evo, ja cuo dolazi nam Lebron licno. Sta sada...on me dodje i onda sam ja kriv sto neko vjeruje svemu sto procita. 

Ljudi su u vise navrata objasnili da te iste informacije dodju do njih od nekoga iz kluba i to je to. Sta se desava iza kulisa, to ni Onaj gore vise ne moze pohvatati. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Abizolirni said:

Iskreno, ne kontam komentar a naravno nisi jedini koji slicno pise. 

Zasto jednostavno ne pustite kraju pisanje ljudi u cije informacije sumnjate. 

Evo, ja cuo dolazi nam Lebron licno. Sta sada...on me dodje i onda sam ja kriv sto neko vjeruje svemu sto procita. 

Ljudi su u vise navrata objasnili da te iste informacije dodju do njih od nekoga iz kluba i to je to. Sta se desava iza kulisa, to ni Onaj gore vise ne moze pohvatati. 

Moj komentar se odnosi na to da se ne iznose bilo kakva imena dok to nije skoro gotova stvar.Evo imam i ja sam blizak nekim ljudima iz kluba ali ih nikad nisam niti ću pitati oko bilo kojeg transfera...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Micko81 said:

Moj komentar se odnosi na to da se ne iznose bilo kakva imena dok to nije skoro gotova stvar.Evo imam i ja sam blizak nekim ljudima iz kluba ali ih nikad nisam niti ću pitati oko bilo kojeg transfera...

 

 

Pa o čemu pričate onda drug?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...