Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 hours ago, Nate said:

Ne znam ali meni je ovo samo jos jedan dokaz da je bukvalno skautiran na utakmici protiv partizana. I to je bilo to. Mada ovo verovatno znaci i da ne dobija 600k kao sto se pisalo nego u vrh glave 300k koliko i vredi sto i nije tako lose

 

Kakav dokaz brate, mislim to nije ni d od dokaza već samo tvoje viđenje stvari.

 

Ispada da svaki igrač koji ima u CV-ju dobru partiju protiv KKP a dođe u Zvezdu, to je razlog. Odigrali su i Andrews i Needham dobro pa nisu dovedeni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Kakav dokaz brate, mislim to nije ni d od dokaza već samo tvoje viđenje stvari.

 

Ispada da svaki igrač koji ima u CV-ju dobru partiju protiv KKP a dođe u Zvezdu, to je razlog. Odigrali su i Andrews i Needham dobro pa nisu dovedeni.

Ali oni nisu rezali na poluvremenu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Naša posla 2.1 said:


Dal Shayok ili neko drugi, ali ovaj tip igrača nam treba baš baš….

 

U postojećem rosteru ne vidim igrača koji radi stvari koje su radili Kalina i DeDa…

 

 

Inace imam prijatelja Turcina navijac Fenera, kad sam ga pitao za Shayoka rekao mi je da je nula od igraca i da je bolje da ga ne dovodimo.

15 minutes ago, PERICA!!! said:

Da li bi nam Volters odgovarao na ovu ekipu? Strucno misljenje foruma?

Na ovu ekipu po meni ne.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

Ali oni nisu rezali na poluvremenu

Taman covek zaboravi na taj blam.  Bukvalno kad se setim da nam jedno pojacanje rezi a rezi glasom Zlatnom Retriver a ne Pit Bula, prodje me jeza.  Jos mi Bentili ima nekako grobarsku-sad-cu-da-se-busam facu

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Benito said:

Inace imam prijatelja Turcina navijac Fenera, kad sam ga pitao za Shayoka rekao mi je da je nula od igraca i da je bolje da ga ne dovodimo.

Na ovu ekipu po meni ne.

Po njima je i Lorenzo los, a on pokidao sezonu kod nas i posle njih u Unicsu

Mnogi igraci se ne snadju u Feneru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LightWeight said:

Po njima je i Lorenzo los, a on pokidao sezonu kod nas i posle njih u Unicsu

Mnogi igraci se ne snadju u Feneru

Moguce mada covek je kosarkaski trener, verujem da ima neko znanje ali Shayok je ipak bio povredjen veci deo sezone pa mozda i nije imao kada da pokaze sta zna.

Link to comment
Share on other sites

Svake sezone muke sa pozicijom plejmejkera i uvek tu poziciju poslednju popunimo. Tesko je kriviti klub za to s obzirom da je izbor igraca koji zaista donose plejmejkerske karakteristike jako mali. Bas steta za Jovica sto su ga povrede unistile, legao bi nam samo tako. Pretpostavljam da cemo dovesti dva igraca (plej i bek) ukoliko ne uspemo da dovedemo neko jako ime poput Sabaza, Henrija, Tea... Ja bih recimo voleo Siska na pleju i nekog beka sa dobrim atlecizmom i defanzivom kojeg verovatno mozemo naci u USA. Mora se nekad i rizikovati, pogotovo sto ove sezone bijemo bitku sa milionerima iz komsiluka. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Marokanac said:

Ljudi, je l' normalno da lik dodje na pripreme fakticki bez odmora?

 

Covek je zavrsio sezonu sa Bursom jos u Maju tako da je vremena za odmor bilo preko mesec dana sto je i vise nego dovoljno. Pa svi igraci se spremaju vec sad individualno, odmor profesionalih kosarkasa traje 3 nedelje maksimum u proseku.

 

Dobric koji je igrao prozore prethodne sezone koji su bili u Julu cini mi se a sezona se zavrsila krajem Juna, imao jos manje vremena za odmor nego Holand sto je imao sada preko mesec dana da ne kazem mesec ipo pa je izgurao sezonu, plus Holand igrao u Bursi 2 puta nedeljno, plus je bio i bez utakmica deo prosle sezone, plus ovo u Portoriku nije neka fizicka potrosnja na nivou plej ofa Evrokupa na primer, a ni psihicko-emotivna.

 

Pritom mozda i ispadnu veceras pa i to zavrsi danas, a ako stignu do finala trebalo bi da pocetkom Avgusta i to zavrsi pa da bude opet vremena za odmor, a ne vidim problem da mu se da dodatni odmor i neki dan okasni na pripreme, nista ne bi bilo novo za nas.

 

 

 

 

 

@DijametralnoSuprotan Ti prijatelju prosli put kad si mi se smejao na upis koliko se secam je bilo kad sam napisao da ce Exum provoditi deo minutaze na 1 (a vrlo moguce i sve minute da ce provoditi), i opet nista nisi naucio gde treba da se smejes...

 

Koji deo ti je sad tacno smesan sto sam napisao da ce biti Dobric ili Petrusev biti starteri pretpostavljam?

 

Cisto da znam precizno, pa da te opet kvoutujem opet za koji mesec...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Justin Anderson je bio 21. pik 2015 na NBA draftu, sa Virginija Univerziteta. U pitanju je jedan od najkompletniji atleta na wing poziciji koji je te godine izasao na draft. Nema nba ugovor, 28 godina, ne zeli vise two-way ugovore.

Neverovatna mesavina snage, vertikale i eksplozivnosti sa puno misicne mase. Uz to u pitanju je igrac koji ima odlicno zaokruzen skillset i bukvalno nema element u igri gde bar nije prosecan. Igrac bez rupe sto se kaze. Problem sa NBA je bio u tome sto nije mogao da se specijalizuje za par stvari koje bi mu garantovale minute u istoj. To je liga koja trazi specijaliste i igrace koji imaju neke aspekte na elite nivou. Justin Anderson je dobar i vrlo dobar u svemu, ali nema elite za NBA skill. 

Visok je 198cm, nekih 105kg, izuzetne gradje, dobrih lateralnih kretnji. Oseca kosarku, uvek igra sa glavom gore i cita igru. Ne koristi samo svoju snagu i atletiku da resava situacije, naprotiv jako je snalazljiv. Ima jako efektivan euro step kojim menja ritam. Solidan sut spolja, zadnje sezone u G League, 39.9% a uopste u karijeri 37.1%. Penali preko 80%, uvek izvuce 3-4 bacanja na tekmi. Vidi teren, sa pozicije 3 je imao 4.4 asistencije po tekmi. Sta da kazem, kad ga gledam, otprilike zamisljam da bi tako izgledao Crni Kalinic.

 

 

Sa drugog foruma.

 

Izuzetno interesantan igrac na poziciji crnog Kaline.

Edited by Vasa123
  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Cenim da je Manny odradio skauting ... :thumbsup:  isti stil.

Jeste Manny, uvijek ima par igraca na svakoj poziciji koji su nam dostupni a relativno jeftini, i vjerujem vise njemu nego Dozetu ili ko je vec zaduzen za skauting u klubu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vasa123 said:

Jeste Manny, uvijek ima par igraca na svakoj poziciji koji su nam dostupni a relativno jeftini, i vjerujem vise njemu nego Dozetu ili ko je vec zaduzen za skauting u klubu.

Družili smo se na SK forumu, navijali za brata Jameela da nas pojača ... al jbg. nije bilo razumevanja. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Sto veceras?

Pa neko napisa juce da je dobio informaciju iz prve ruke iz saltera kad je uzimao sezonsku da ce u petak uvece biti objava o pojacanju i da se u subotu ocekuje navala za sezonske 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Naša posla 2.1 said:


Dal Shayok ili neko drugi, ali ovaj tip igrača nam treba baš baš….

 

U postojećem rosteru ne vidim igrača koji radi stvari koje su radili Kalina i DeDa…

 

 

 

2 hours ago, LightWeight said:

Po njima je i Lorenzo los, a on pokidao sezonu kod nas i posle njih u Unicsu

Mnogi igraci se ne snadju u Feneru

 

Gledao sam Šajloka na nekih 12-15 utakmica prošle sezone, na 90% se činilo da ne ume da hoda.

Doslovce poslednji igrač na 3/4 kog bi doveo u klub.

 

1 hour ago, berti said:

Jos fali da Šabaz zavrsi kod Ostoje...

 

Upišao bih se od sreće.

Edited by Laki21
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...