Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, 1945 said:

Ako dovedemo jos jednog beka na pleja ili 3/2 kako god, to znaci da ce Lazarevic ili Lazic da idu van 12. Po meni bi bio zlocin nad Lazarevicem staviti Lazica pre njega odnosno svaki minut koji mu potencijalno bude uzimao.

 

Lazicu je vreme da ima ulogu Simona iz prosle sezone, da bude tu za timsku hemiju i da kroz treninge cuva nase bekove jer je i dalje ne bas kao pre ali dobar defanzivac, da bude u 12 tek u slucaju daleko bilo nekih povreda ili povremeno u Aba ako odmaramo nekog i to je to.

 

Moje misljenje, a nisam siguran da iko zna 100% dal ce Lazic imati minute u Evroligi i koliko, mozemo samo da nagdjamo.

 

Ako se spominjao i Shayok i Charlie Brown to bi trebalo da znaci da trazimo jos jednog 2/3 igraca a sve i da Lazic bude u 12 pre Lazarevica ne vidim umesto koga ce da igra.



Ti kao da ne znas da ovde nije poenta u kosarkaskim kvalitetima. Lazic kao Lazic bez Radonjica je nesto sasvim drugo. I sve sto pricas je normalno, ali poenta je da bez obzira sta i kako, on ce imati mesto u timu i to zna svako ko je koliko toliko upucen u hijearhiju kluba.

Carli Braun kog pominjes je verovatno najgori igrac koji se povezivao sa nama u poslednjih par sezona, ocaj od kosarkas i sramotno bi bilo da on bilo kome uzme mesto u timu.

Plej, Ivanovic, Markovic.
Nedovic, Holand
Dobric, Lazarevic, Lazic

Teoretski, sve je popunjeno jer Ivanovic moze da igra i na 2, sto je radio i sa Kobsom (hehehehe). Na stranu to sto on ne moze da cuva 80% plejeva, kamoli dvojki.

A ako je istina ovo sto se pominje, da hocemo da raskinemo ugovor sa Dzonijem, klub je toliko izgubio kompas da komotno moze da se ugasi ova sezona. Naravno, mislim da je to obicna glupost.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 1945 said:

Ako dovedemo jos jednog beka na pleja ili 3/2 kako god, to znaci da ce Lazarevic ili Lazic da idu van 12. Po meni bi bio zlocin nad Lazarevicem staviti Lazica pre njega odnosno svaki minut koji mu potencijalno bude uzimao.

 

Lazicu je vreme da ima ulogu Simona iz prosle sezone, da bude tu za timsku hemiju i da kroz treninge cuva nase bekove jer je i dalje ne bas kao pre ali dobar defanzivac, da bude u 12 tek u slucaju daleko bilo nekih povreda ili povremeno u Aba ako odmaramo nekog i to je to.

 

Moje misljenje, a nisam siguran da iko zna 100% dal ce Lazic imati minute u Evroligi i koliko, mozemo samo da nagdjamo.

 

Ako se spominjao i Shayok i Charlie Brown to bi trebalo da znaci da trazimo jos jednog 2/3 igraca a sve i da Lazic bude u 12 pre Lazarevica ne vidim umesto koga ce da igra.

11 minutes ago, 1945 said:

Ako dovedemo jos jednog beka na pleja ili 3/2 kako god, to znaci da ce Lazarevic ili Lazic da idu van 12. Po meni bi bio zlocin nad Lazarevicem staviti Lazica pre njega odnosno svaki minut koji mu potencijalno bude uzimao.

 

Lazicu je vreme da ima ulogu Simona iz prosle sezone, da bude tu za timsku hemiju i da kroz treninge cuva nase bekove jer je i dalje ne bas kao pre ali dobar defanzivac, da bude u 12 tek u slucaju daleko bilo nekih povreda ili povremeno u Aba ako odmaramo nekog i to je to.

 

Moje misljenje, a nisam siguran da iko zna 100% dal ce Lazic imati minute u Evroligi i koliko, mozemo samo da nagdjamo.

 

Ako se spominjao i Shayok i Charlie Brown to bi trebalo da znaci da trazimo jos jednog 2/3 igraca a sve i da Lazic bude u 12 pre Lazarevica ne vidim umesto koga ce da igra.

Evo ja cu da ti kazem pa da zapamtis! Lazic Branko  dok je u Zvezdi nece biti van 12 ko god da dodje i potpise od stranaca ! Tacka!

Edited by Darko Pancev
Link to comment
Share on other sites

Lazic ce biti pre Lazarevica uvek ,odbrana i krvava kolena ,stav ,ponos ,kapiten i ono sto se zanemaruje to je prilicno dobar sut pri coskarenju kada ostane sam ! Lazarevicev sut je komedija ,pogodi jedan pa dba polomi obruc ,vidi se da ne ume niti ce ikad umeti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cini mi se da ste zaboravili kako je lazic izgledao u non radonja sezonama

on svakako jeste ovo:

Quote

Lazic je bukvalno clan porodice Covic i igrace u Zvezdi sve dok on zeli.

 

ali postoji igranje, a i udonis haslem igranje

ocekujem da laza nastavi da bude faktor u svlacionici, ali realno manje minuta za njega nego prethodnih sezona

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kad cemo sebi priznati da je Ivanovic promasaj i da jednostavno on nije igrac za el?

Nadam se da ima bar malo istine u ovome da hocemo da se rastanemo i mislim da bi to bilo najbolje za sve. 

Znam znam kako da pobogu "Silbujes" nekoga ko ima nadimak Dzoni al realno zauzima mesto gdje bi mogao doci igrac koji moze bar nesto da odbrani i tako da balans u vanjskoj liniji. Jesnostavno odlaskom Ivanovica se otvara brdo novih opcija a njegovim ostankom se be dobija ama bas nista.

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borky said:

Kad cemo sebi priznati da je Ivanovic promasaj i da jednostavno on nije igrac za el?

Nadam se da ima bar malo istine u ovome da hocemo da se rastanemo i mislim da bi to bilo najbolje za sve. 

Znam znam kako da pobogu "Silbujes" nekoga ko ima nadimak Dzoni al realno zauzima mesto gdje bi mogao doci igrac koji moze bar nesto da odbrani i tako da balans u vanjskoj liniji. Jesnostavno odlaskom Ivanovica se otvara brdo novih opcija a njegovim ostankom se be dobija ama bas nista.

 
Nit manji komentar, nit vise gluposti.

Dzoni je u najbukvalnijem smislu nesto najbolje sto ovaj klub ima, neko ko ima muda, neko ko ce donositi poene u drugom unitu. Jeste, bas smo odlicno prolazili sa tom cuvenom "odbranom" evo vec par sezona. Ali cuj, "njegovim ostankom ne dobijas bas nista". Momentalni transfer blama.

Edited by Mirage93
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Mirage93, u kakvom najbukvalnijem smislu je ivanović nešto najbolje što ovaj klub ima (kad smo već kod gluposti i blamova)?

jasno je da postoje obostrane simpatije između džonija i navijača, to je sve ljudski i lepo. ipak, šlogirati se nešto na temu njegovog menjanja, ne kapiram.

 

dečko je odigrao jednu sezonu za zvezdu. možda može biti bolji ali se slažem sa borkyjem da i mi možemo bolje od njega na backupu, u zavisnosti od prvog pleja, razume se.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

ti si ga schilbovao, a ostavljao vajta? mislim dzonija.

 

ja sam precizno rekao da ne kapiram zašto je svima white logičan za raskid ugovora (tj isplaćivanje da ode) a džoni nije.

ako ima para za schilbovanje, ja se ne bih vodio emocijama, već samo građenjem bolje kompozicije tima

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

@Mirage93, u kakvom najbukvalnijem smislu je ivanović nešto najbolje što ovaj klub ima (kad smo već kod gluposti i blamova)?

jasno je da postoje obostrane simpatije između džonija i navijača, to je sve ljudski i lepo. ipak, šlogirati se nešto na temu njegovog menjanja, ne kapiram.

 

dečko je odigrao jednu sezonu za zvezdu. možda može biti bolji ali se slažem sa borkyjem da i mi možemo bolje od njega na backupu, u zavisnosti od prvog pleja, razume se.

Silbovati Ivanovica a ostaviti Markovica od 35god kao bekap pleja zvuci kao ludilo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

budimo realni, dzoni jeste razocarenje u svojoj prvoj sezoni kod nas

i stoji da nas on ne mestu bakup pleja dosta ogranicava kod formiranja te bekovske linije

opet, neka struka, cuj mene nebojsa, mislim struka proceni, da li ima smisla cekati ga i ovu sezonu i koje su sanse da to bude (znacajno) bolje nego prosle

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...