Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

35 minutes ago, medobrundo said:

Teo, Shabaz, Ivanović, Marković, Topić

Nedović, Gudura, Lazić

Holland, Dobrić, Lazarević

Singleton, White, Ilić

Martin, Petrušev, Kuzma, Luka, Nikolić, Raduljica?

 

Generalno smo na 1 i 5 dobro popunjeni, dok zabrinjavaju pozicije između

 

Dok lista po poziciji ne prelazi u drugi ne priznajemo da je popunjena 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

Wow, hvala ti.

Shabazz, Singlton, Teo, Gudura i lajk od tebe. Kakvo vece💪

nista od ovoga ne bi bilo da komsije nisu cackale mecku i pocele sa pravljenjem skupog tima zbog poklona EL. Sad, kom' obojci, kom' opanci 🙄

Edited by Abizolirni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

nista od ovoga ne bi bilo da komsije nisu cackale mecku i pocele sa pravljenjem skupog tima zbog poklona EL. Sad, kom' obojci, kom' opanci 🙄

Tako je uz jos 2 dodatne stvari. Morao je Zoc da se obrati nekadasnjem klubu i nekadasnjem igracu da odvedu iz Zvezde okosnicu tima koji ga je klepao po usima gdje je stigao ( Radonju i Kalinica ). To kod Covketa ne prolazi.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko Pancev said:

Centri su reseni i to je jedina pozicija za koju znas da nece dilaziti vise niko Hasan ,Petrusev i Mitar to je to ,na ostalim pozicijama mislim da se jos nismo popunili 

 

Mislim da ni na trojci niko dolaziti nece, i tu smo beton. Dobric + Holand + Lazic + Lazarevic. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:

I šta kažete, skupi čarteri i kasvetan doktor da se pronadju… 
Kakvi mufljuzi i manipulatori vladaju

Svi ovi sto su potpisali imaju stavku u ugovoru o maksimalno 50% charter letova. Ako im tim obezbedi vise, placaju penale, tj. odbija im se od plate. 🍻

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sta li je kvrcnulo u glavi mamlazu da ovakav scenario napravi sprovede. Radonji da kaze da nema pomoci ni dinara, da Holins ode, da svi pomisle da  je rasulo opste, pa da onda krene obrt.

Ludilo u kombinaciji sa sujetom....

Link to comment
Share on other sites

Na zvanicnom sajtu da se ne udostoje da napisu duzinu ugovora, pa trazimo da li je 1+1, da li je player ili team opt., u kom slucaju je +1 team...onda se pitaju iz kluba sto drugi prvi objavljuju pojacanja, a ne klub. 

 

Naravno da sam nezadovoljan ako je potpis na 1 godinu, za 1+1 sa NBA klauzulom ONLY je prihvatljivije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se Zvezda i Partizan luksuziraju 🤣

Ovako bih mogao i ja.

Uzmem kredit, odem na Ibicu, prvom klasom, pijem Moet, dzekiram se, postavljam storije da crkavaju dusmani, a kad se vratim , skapavam narednih god dana, da pokrpim 10 dana glumatanja.

 

Sto rece mali Smoke Mardeljano:

Jebes ukus kesa, ako z govnima se mesa, vidis da moze i ovako, zato mojne da si smesan.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, leki bg said:

Na zvanicnom sajtu da se ne udostoje da napisu duzinu ugovora, pa trazimo da li je 1+1, da li je player ili team opt., u kom slucaju je +1 team...onda se pitaju iz kluba sto drugi prvi objavljuju pojacanja, a ne klub. 

 

Naravno da sam nezadovoljan ako je potpis na 1 godinu, za 1+1 sa NBA klauzulom ONLY je prihvatljivije.

Piše na zvaničnom sajtu da je ugovor za narednu sezonu. Tako da je jednogodišnji vrlo verovatno 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...