Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, grati said:

Nije idealno ali nije ni lose resenje. Gledao sam ga par puta u Fibi ove sezone, jako dobar suter. Osvojio Fibu i zavrsio sezonu sa 12.6ppg i 45.4% trojke

 

Evo neke partije:

Protiv Tofasa: 27 poena - 8/12 trojke

Protiv Rytasa: 23 poena - 7/13 trojke

Protiv Karsijake: 20 poena - 6/11 trojke

Protiv Prometeja: 33 poena - 8/13 trojke

Ma lik je neverovatan šuter. Nije toliki anonimus koliko ga predstaviše malo pre... A nije ni toliko star. Baš sam pogledao upravo. 31,32 god

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja omiljena Radonjina sezona je 2016/17, mleli smo kao mlin onih mesec i po. Bolesnu kosarku smo igrali, vrhunac Radonjizma. Jebem ti Joviceve povrede, Javora, Printezisa, epska je nepravda sto taj tim nije bio ne samo u TOP 8 , vec i neki sesti npr. Nikada tu EL sezonu necu prezaliti

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 19
  • Love 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Moja omiljena Radonjina sezona je 2016/17, mleli smo kao mlin onih mesec i po. Bolesnu kosarku smo igrali, vrhunac Radonjizma. Jebem ti Joviceve povrede, Javora, Printezisa, epska je nepravda sto taj tim nije bio ne samo u TOP 8 , vec i neki sesti npr. Nikada tu EL sezonu necu prezaliti

Falio nam je te sezone samo neki Mileroliki skorer na krilnom centru, i ovogodisnji Wolters... Eh kad se sjetim prvo 13 0 protiv CSKA pa onda 16 0 protiv PAO... Steta stvarno one utakmice kad je Darussafaka pokrala Bamberg prosli bi da nije bilo tu sramotnog sudjenja.

Mada ni Darussafaka nije imala losu ekipu (Clyburn, Wilbekin, Anderson, Wanamaker, Zizic, Bertans, Moerman...)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geronimo said:

Postovani gospodine Covicu,

Sorry sto tebe citiram, znam da nisi nerealan,ali si mi dao odlucan slagvort I podsetio me na ovakve postove na rahmetli b92 forumu I slicno obracanje Radonjicu u drugom licu posle cuvene Cibone...

Neko je stao tada iza njega, I ovaj nam je to poverenje stostruko vratio, a mene utvrdio u uverenju da je pravi potez uvek za 180 stepeni od toga gde vecina gadja

 

I ne znam zasto vas je toliko potresla slika Radonjica u Olyjevom duksu? Sta je tu tacno problem? Fotomontaza? Neko ima problema sa obrazom? Neko pomenuo licemerje? Ne, to je samo jedna slika koju svako moze da tumaci kako god hoce, sto se mene tice, bas zadnja stvar za koju bi trebali da se hvatamo.

 

Jos manje mi je jasno zasto nekog na forumu pogadja kad se podseti na cestitanje komsijama na kupovini WC, kao kad se podseti na pljuvanje Radonjica (lemur/magarac) posle one Cibone. Ili, kao sto neko rece, rokade Silb/Lipovij (sifra go.no za g.vno)

 

Jer problem je sustinski. Uspeh se u Srbiji ne prasta, to bi mi matori morali da znamo. Problem nije u Covicu, on je dokazao da zna posao, I kad sve ovo prodje, sa jedne istorijske distance, on ce biti najuspesniji predsednik naseg kosarkaskog kluba, neko za cijeg predsednikovanja je osvojen najveci broj trofeja, neko ko se suprotstavio horskom teranju lemura, ali I neko ko je presao preko svoje sujete I ponovo doveo u klub istog tog lemura, bez obzira na okolnosti prilikom prethodnog razlaza.

 

E da... jos da izjavim za postovani forum da je komsijski projekat (da ga tako nazovem, jer kad bih rekao sta je to u stvari, verovatno bi mi 'realni' forumaski modovi sredili banovinu) mnogo veci razlog sto nas napustaju igraci I treneri, nego (ne)sposobnost predsednika kluba da se ogrebe za 7.5M koje cemo videti u klubu verovatno Nikad.

Edited by djura.net
Typos
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nece da mi postavi tvit ali kopiracu

 

According to multiple sources from Catalyna, Xavi Pasqual agreed 1+1 deal (team option) with Red Star Belgrado. It seems that you never have to underestimate president Covic. More arrivals to disclose soon. #bcredstar #euroleague #belgrado #xavipasqual

 

Da li ovo moze da bude tacno?! Meni neverovatno malo.

I jel ovo znaci da zmaj udara repom?

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vasa123 said:

Falio nam je te sezone samo neki Mileroliki skorer na krilnom centru, i ovogodisnji Wolters... Eh kad se sjetim prvo 13 0 protiv CSKA pa onda 16 0 protiv PAO... Steta stvarno one utakmice kad je Darussafaka pokrala Bamberg prosli bi da nije bilo tu sramotnog sudjenja.

Mada ni Darussafaka nije imala losu ekipu (Clyburn, Wilbekin, Anderson, Wanamaker, Zizic, Bertans, Moerman...)

Plus izgubismo bezvezno prvu tekmu protiv Darusafake u Beogradu. Ta utakmica i da nismo izgubili od Olija u produzetku bi nas odvele na sesto mesto i isli bismo na PAO. Mada, s druge strane, i logicno je da nam je falilo nesto, taj tim je za relativno male pare perfektno funkcionisao. Na cetvorci smo imali skorera prime Simona, vise nam je falio ovogodisnji Volters umesto starog 🙂

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djura.net said:

E da... jos da izjavim za postovani forum da je komsijski projekat (da ga tako nazovem, jer kad bih rekao sta je to u stvari, verovatno bi mi 'realni' forumaski modovi sredili banovinu) mnogo veci razlog sto nas napustaju igraci I treneri, nego (ne)sposobnost predsednika kluba da se ogrebe za 7.5M koje cemo videti u klubu verovatno Nikad.

 

Jel to hoces da kazes da je zalizani direktno ukljucen u uklanjanje prepreka ? Ima smisla ...

Link to comment
Share on other sites

Mi ako hocemo da postanemo ozbiljan klub prvo sto trebamo uraditi jeste da oformimo sportski sektor zaduzen za dovodjenje igraca. Ne moze i ne smije trener biti taj koji dovodi igrace na osnovu menadzerskih predlaganja.

Treba da imamo ljude zaduzene za skauting po Evropi i koledzu/G ligi.

Ima mnogo igraca koji se mogu uzeti ispod radara a koji su vrhunski igraci i od kojih ce klub imati koristi.

Evo npr. Baskonija ima vec odlican sistem i vjerovatno najbolji u Evropi za pronalazak igraca ispod radara. Koliko je samo vrhunskih igraca proslo kroz Baskoniju u zadnjih 10ak godina, cak su par puta bili i na f4 a nemaju mnogo veci budzet od nas.

Trener bi trebao da kaze kakav igrac mu treba na kojoj poziciji i tu da dobije listu 5-10 iskautiranih igraca i on da bira koji mu pase, a ne da nam Misko dovodi 90% igraca... 

Nama je npr. Milan Dozet (nista licno protiv Milana) sportski direktor, a sa njim ne mozemo napraviti bilo kakav iskorak i nije mi jasno za sta sluzi on u klubu.

Ovo sam napisao jedino sto mi nije jasno na sta smo mi ove godine potrosili 8.4 miliona (koliki nam je bio budzet) jer smo mogli mnogo bolje i pametnije od ovoga.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Nece da mi postavi tvit ali kopiracu

 

According to multiple sources from Catalyna, Xavi Pasqual agreed 1+1 deal (team option) with Red Star Belgrado. It seems that you never have to underestimate president Covic. More arrivals to disclose soon. #bcredstar #euroleague #belgrado #xavipasqual

 

Da li ovo moze da bude tacno?! Meni neverovatno malo.

I jel ovo znaci da zmaj udara repom?

gdje si ovo vidio?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Nece da mi postavi tvit ali kopiracu

 

According to multiple sources from Catalyna, Xavi Pasqual agreed 1+1 deal (team option) with Red Star Belgrado. It seems that you never have to underestimate president Covic. More arrivals to disclose soon. #bcredstar #euroleague #belgrado #xavipasqual

 

Da li ovo moze da bude tacno?! Meni neverovatno malo.

I jel ovo znaci da zmaj udara repom?

Ajde druze batali, ionako smo svi vec sprzeni..

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Nece da mi postavi tvit ali kopiracu

 

According to multiple sources from Catalyna, Xavi Pasqual agreed 1+1 deal (team option) with Red Star Belgrado. It seems that you never have to underestimate president Covic. More arrivals to disclose soon. #bcredstar #euroleague #belgrado #xavipasqual

 

Da li ovo moze da bude tacno?! Meni neverovatno malo.

I jel ovo znaci da zmaj udara repom?

 

Pouzdan je ovo nalog, i ja sam danas načuo nešto na ovu temu

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Nece da mi postavi tvit ali kopiracu

 

According to multiple sources from Catalyna, Xavi Pasqual agreed 1+1 deal (team option) with Red Star Belgrado. It seems that you never have to underestimate president Covic. More arrivals to disclose soon. #bcredstar #euroleague #belgrado #xavipasqual

 

Da li ovo moze da bude tacno?! Meni neverovatno malo.

I jel ovo znaci da zmaj udara repom?

 

A ko ce Zenitu da plati 3 milke ...  Gasprom ?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Да олакшам душу:

 

Јасно је да не може нешто да траје дуго, и да је спорт поготово код нас једна велика амоплитуда. 

Много би ми лакше пало све ово да смо изгубили титулу, и да су показали да су бољи и као то је то. Али ти освојиш две везане трипле круне, и после непуних месец дана од тога, теби се распусти тим уз неозбиљно понашање свих актера. Много ми тешко пада ово све сад, баш ми утиче на расположење. Да л' сам млад још увек па са ових 28 година нисам научио да ме боли пимпек или шта већ...али свакако нисам психички спреман био за ово приземљење

 

Баш је ово једно велико њесра

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po logici mozemo da zaboravimo na Miskove trenere kako su se stvari odigrale. Mozemo se nadati nekim poltrontrenerima, domace marke i taj fol. Logicno bicemo topovsko meso u EL, ako iz iste ne istupimo.

Naravno glave gore idemo dalje, zaboravimo na odlaske i taj fol, al ajde da podrzimo te nove likove koji dodju, da ih ne pljujemo posle par poraza nego da im napunimo halu i bodrimo do koske i kad bude 10:0.

I da ih istrpimo, i da i tad budu nasi i da se tako osjecaju, i kad smo svjesno da ne mogu no sekund vise i bolje da ih bodrimo i podrzavamo. 

 

Pa posle toga svega da opljunemo po DENJANU RADONJIĆU i kacimo ove sramne slike ovih botova i da odvagamo posle toga jel to puno sto je on tad trazio i to sto cemo vec tad da spiskamo u razne pokusaje trenera i sistema.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mikel said:

 

Želeo je da ostane ali se predomislio kad je video veći iznos koji nudi Pao a sve zaslugom prepodobnog agenta. Volim i ja Deju, ali verujem da je surovi profesionalac i da tu nekim emocijama mesta nema.

 

Mislim da je Radonjic otisao kao i prosli put, kada je video da klub nece/ne moze da zadrzi najbolje domace igrace. Potpuno preslikana situacija, nadam se samo da opet nece doci neki trener pocetnik.

 

Evo, odu Davidovac, Kalinic, Kuzmic i Markovic, ostaju:

 

Ivanovic, ?

?, ?

Lazic, Dobric, Lazarevic

White, ?

?, Mitrovic, ?

 

Evo, koga da dovedes na ove pozicije, a da je voljan da se prilagodi Radonjicevom sistemu i da tim ne bude divlji sa 5-6 Amerikanaca? Takav tim Radonjic nece da trenira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

Evo, koga da dovedes na ove pozicije, a da je voljan da se prilagodi Radonjicevom sistemu i da tim ne bude divlji sa 5-6 Amerikanaca? Takav tim Radonjic nece da trenira.

 

kapiram šta hoćeš da kažeš, međutim, videli smo dovoljno puta da amer ne mora da bude divlji basketaš. hollins je aktuelni primer, white takođe. 

pre njih si imao i skorere koji nisu divlji: kinsey, kc rivers, billy baron plus lorenzo brown, jenkins itd

 

pri tome, koliko je pao imao amera prošle sezone, verovatno 5? plus divljeg nedovića ( :

 

edit

....i da se izvinim djurasu aka @NikadProtivKaline sto sam mu ucitavao vezane ruke i noge juce, nije on to rekao a ja izgubim zivce

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Losmi17 said:

Nece da mi postavi tvit ali kopiracu

 

According to multiple sources from Catalyna, Xavi Pasqual agreed 1+1 deal (team option) with Red Star Belgrado. It seems that you never have to underestimate president Covic. More arrivals to disclose soon. #bcredstar #euroleague #belgrado #xavipasqual

 

Da li ovo moze da bude tacno?! Meni neverovatno malo.

I jel ovo znaci da zmaj udara repom?

спрдња

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su najjaci navijaci koji prizivaju Stefanovica, Jovanovica, Alimpijevica itd..Koliko je njima Covic suzio izbor da uvek gledaju ka ex FMP igracima. Malo se zaigrao Covic jer on pravi jak tim u FMP-u, nudi Deju 500k+bonusi, a vamo kuka da para nema i odlaze mu igraci, na to sve on proziva Radonjica jer ipak Radonja duguje plate i nije ih potpisao pre pola ili godinu dana. Botovi po Tviterima izlaze na videlo, kunu Radonjica, bacaju se price da je on kriv itd...

 

Poprilicno sam siguran ako ima para za FMP, a tamo se dobijaju pare..da nma za Zvezdu...napravio je takav koncept da je doveo Deja pred svrsen cin. Porezi se placaju, sve u minut ide, ali se igracima duguje po dve sezone o ovoj da ne pisem.

 

Radonjic ide kod ''ludaka'' i ''narkomana'' a nece da ostane kod Covica, dovoljno govori o Covicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...