Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 hours ago, goldberg said:

 

Mislim da je Radonjic otisao kao i prosli put, kada je video da klub nece/ne moze da zadrzi najbolje domace igrace. Potpuno preslikana situacija, nadam se samo da opet nece doci neki trener pocetnik.

 

Evo, odu Davidovac, Kalinic, Kuzmic i Markovic, ostaju:

 

Ivanovic, ?

?, ?

Lazic, Dobric, Lazarevic

White, ?

?, Mitrovic, ?

 

Evo, koga da dovedes na ove pozicije, a da je voljan da se prilagodi Radonjicevom sistemu i da tim ne bude divlji sa 5-6 Amerikanaca? Takav tim Radonjic nece da trenira.

Upravo ce takav tim da trenira u Atini, nismo deca, majku mu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, quentin said:

Ali liku koji je postavio ovu sliku u Olijevoj trenerci treba pljunuti posred čela. Odvratna sitna gadost.

kako da ga pljuneš kad ne izlazi iz čovićeve guzice

8 hours ago, Zli Coban said:

Neko je pitao gde je i sta radi Jure Zdovc, mislim Cvarkov ali ne videh odgovor, ako neko zna voleo bih cuti, mislim da nije losa opcija mozda i na duze staze. Hvala

ja sam postavio pitanje ali niko da odgovori mada po nekim mojim info koje dobijam čović se zainatiao pa sad hoće da dokaže da ima para za trenera i da nije on kriv što nam najtrofejniji trener i najbolji igrači odlaze iz kluba  

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Mislim da je Radonjic otisao kao i prosli put, kada je video da klub nece/ne moze da zadrzi najbolje domace igrace. Potpuno preslikana situacija, nadam se samo da opet nece doci neki trener pocetnik.

 

Evo, odu Davidovac, Kalinic, Kuzmic i Markovic, ostaju:

 

Ivanovic, ?

?, ?

Lazic, Dobric, Lazarevic

White, ?

?, Mitrovic, ?

 

Evo, koga da dovedes na ove pozicije, a da je voljan da se prilagodi Radonjicevom sistemu i da tim ne bude divlji sa 5-6 Amerikanaca? Takav tim Radonjic nece da trenira.

 

Otišao je kao prošli put kada je dobio bolju ponudu od drugog el tima. I to treba ceniti, na osnovu uspeha i minulog rada, ali prevashodno u Zvezdi, podigao je sebi cenu i obezbedio bolji ugovor, uz pomoć naravno sposobnog agenta. Taj agent se sada okreće drugoj strani brda jer je lova tamo kao što se i ranije okrenuo Zvezdi kada je zaratio sa DV. 

 

Doduše, neke davne 2015. je odbio Baskoniu i ostao u Zvezdi, ali agent je kasnije izjavio da je to bila nerazumna odluka.

 

Da li smo mi imali prilike da podignemo ponudu za još 200 hiljada i pokušamo da ispariramo Janakopulosu, to je pravo pitanje? I da li ima smisla toliko plaćati trenera? Imaće priliku tamo da radi sa boljim igračima i da mimo Zvezde dokaže sa može da bude uspešan, možda bi baš to, osim novca, mogao biti dodatan motiv.

 

Da su igrači u pitanju kako ti pišeš, sigurno ne bi potpisao posle Saše Obradovića, da trenira pitomog OBrajanta i frankeštajn tim koji je neko drugi selektirao, al tad nije imao drugu ponudu jebi ga. Tako da ta teorija - ovavak tim neće da trenira pada u vodu. Uostalom mogao je i sam da dopuni ovaj roster sa igračima za koje misli da bi mogli da iznesu sezonu, a ponuda na tržištu je veća nego ikad.

 

Ostao mu je Lazić koga jako voli, tu mu je Ivanović koga je doveo iz Budućnosti, kao i Mitrović - njegov igrač svih ovih godina, White koga je on skautirao i ti sad kažeš neće da baš njih trenira, ha, ha! Da da kako da ne!

 

To je običan čovek sa svojim vrlinama i manama i na ličnom i profesionalnom planu a ne neko božanstvo i nezamenljivi deo KK. Upisao se u istoriju i treba ga poštovati i ceniti ali u ovom slučaju je definitivno sam doneo odluku, niko ga nije oterao kao što se podmeće.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

bilo bi lepo kad bi topik mogli da zaobidju covic propagandni pamfleti

znam da mnogo trazim, al jbg

Zika zivac je dezurni krivac, kad klinci trafiku obiju, Zika zaglavi robiju... 

Na osnovu cega se necije misljenje (sa kojim se ja npr. slazem @Mikel; stavio sam i lajk) naziva propagandnim pamfletom?

Na osnovu cega se uvek veruje jednoj strani (ako str. uopste postoje), a nikada drugoj? 

Vrlo je diskutabilno ko je sta uradio i da li je starija koka, ili jaje. 

Taj za koga se kao agituje je sastavio taj UPPR, iskoristio zakonske mogucnosti, klimu koja je postojala i izvukao KKCZ iz mulja. Taj isti se macevao sa DV iako je i DV redovno posecivao SNS skupove. Taj isti je nasuprot vecini KKCZ navijaca zadrzao DR-a kada su ga svi sutirali nakon Cibone. Taj isti jeste sujetan, ali je i iskusan menadzer i dugo u basketu...

DR je se sa druge str. oduzio rezultatima, lepim ponasanjem i doneo toj istoj KKCZ neko ime, neke novce od prodaje igraca itd.  

Sasvim je OK da se ode za vecim parama, boljim uslovima, lepsom klimom, mozda za mogucnostima ucenja / studiranja za decu, slobodnim vremenom na nekoj plazi u blizini itd. 

A da ipak ne pravimo zaveru oko svega??? 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mikel said:

 

Otišao je kao prošli put kada je dobio bolju ponudu od drugog el tima.

 

Uopšte ne vjerujem da je Radonjić otišao u PAO zbog veće plate.

Otišao je jer klub nije imao pare da zadrži/dovede igrače koji su mu potrebni i obezbijedi ostale uslove (čarteri). To je uostalom rekao i Čović u intervjuu. Da li su to bili realni zahtjevi sa Radonjićeve strane? Apsolutno jesu, kad se pogleda čime raspolaže glavni rival.

E sad, zašto Zvezda nije imala pare, ili ih nije imala na vrijeme, je pitanje za Nebojšu Čovića. Gdje je pogriješio u uvlačenju u dupe AV on valjda zna. Jer tom strategijom je obezbijeđivao 90% sredstava za klub.

Ne bih se ja na Čovića toliko ni ljutio što nije skupio pare da nije ove njegove odvratne pizme prema Dejanu Radonjiću. Treneru koji ti je osvojio šta je osvojio treba da se pokloniš i ponadaš se da ćete ponovo sarađivati jednom, a ne da ga tračaš i praviš sitne podvale. 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne bih još da se bavim odlaskom Radonjića dok ne bude zvanično.

 

Što se ostalih stvari tiče: odlazak Hollinsa u Makabi uprkos ne baš impresivnoj statistici kod nas jasno govori o vrednosti tog igrača i onome što je donosio. To nije uvek bilo vidljivo okom proste statistike. Hollins je za nas bio veoma vredan igrač i otišao je za veće pare u klub koji je obično omiljen Amerikancima iz više razloga - em plaćaju uvek sve i na vreme, em su evropski velikan, em je Tel Aviv super grad za život i jedno od retkih mesta gde se Amerikanci osećaju sasvim komotno. 

 

Davidovac u CSKA je dosta čudna varijanta, posebno s obzirom na limbo u kome su ruski klubovi. Svakako će nedostajati jer poseduje specifične all round veštine feat muda, ali nije neki igrač koga odlikuje konstantnost. Ako tu uzmemo Ilića dugoročno smo verovatno napravili upgrade. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, blesingejm said:

Nadam se da Čović ima spremno rešenje za novog trenera i da nećemo dugo čekati na njegovo predstavljanje.

ima ih čović u fioci uvek kad zatreba, Vlada Jovanović, Klipa, Jakovljević, možda i ovaj sadašnji iz FMP-a 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

ima ih čović u fioci uvek kad zatreba, Vlada Jovanović, Klipa, Jakovljević, možda i ovaj sadašnji iz FMP-a 

Mislim da će biti neko malo respektabilnije ime, mada Stefanović ima potencijal ali nije za EL.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Luke Kornet said:

Good morning everyone. I was reading this most popular topic on internet and i find in the begging that some guys recommended me for a new Red Star player. Cheers to them. I think i deserve chance in Euroleague, and i don't wanna stay in Boston anymore where shit coach Udoka harassed me with garbage time and i know i deserve more, so i think i am perfect suit for Red Star.

 

https://www.spotrac.com/nba/boston-celtics/luke-kornet-23670/ 

 

As you can see i earn in Nba this season around 600k in usd after tax, so my salary in Europe will be around 500k in euros. I think Red Star can pay that.

 

@Devil In My Pants as i saw and translate Serbian langugage every post here, you are the biggest fan of Coach Radonjic and you said that you have a lof of informations about him. Do you have his phone number? I'd like to call him.

 

 

 

 

I am glad that you are offering yourself to such a quality coach, I can't give you his number, but I can talk about everything and feel free to call me whenever you want

+ 38166-666-666

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...