Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

27 minutes ago, Bole Tyson said:

 

Ne znam na koga ciljas pod tim "najveceg Srbina", ima vise kandidata 🙂 ako mislis na Zoc-a, ja ga ne dozivljavam kao najveceg i ne vidim lgoiku da se sve upre da on nesto uradi, jerbo nije bas da mu je tanak CV. Mi smo imali dosta igraca ove sezone koji su veca imena od vasih, ali vi ste imali bolji tim, uigraniji, namazaniji (u najpozitivnijem smislu), svi su vec igrali u istom sistemu. Ocekivanja i ulaganja su bila da se uzme sve, nije se uspelo, Boze moj, to je igra. Ni prvi veliki trener, ni prvi slucaj. Ako mislis na Vucica i njegove fantazije, apsolutno nemam problem da priznam da je Partizan SNS klub, da ga vodi podguzna muva Vuciceva (tj. satro ga on vodi). Al pogledas kroz istoriju ko je vodio oba kluba, nema bas nesto mnogo sjajnih licnosti, bar ne u ovih 40 godina koje ja pamtim. Al DNK analizu navijacke pripadnosti  i deobu na dobre i lose po tome ne mogu da svarim. Jer kad le Branko vadi bubreg Bogdanu, to je sportski, a kad neki majmun u crno belom dresu digne srednji prst, to se kao nesto bitno razlikuje.

 

O tome sam i pricao ... od tebe se ima dosta smislenog cuti.

I da, mislio jesam na Zelimira ... ali ocekivao nisam da u svemu ovome ucestvuje 

Doduse, imao sam prilike da se licno ( pre mnooooogo godina) uverim kakav je to egomanijak i koliko ne voli da gubi ... mozda je bas zato i uspeo

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Из твојих уста у Божје уши, али одакле ти ово да остаје? Буквално све упућује на то да је бивши, није да ово већ нисмо гледали по идентичној матрици.

Samo moje misljenje kao sto sam i napisao.

 

A za Alimpija da ceka kao zapeta puska nije moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

Gde da odu?

 

Imaju ugovor obojica, i postoji obestecenje za obojicu.

 

Ja ipak mislim da Radonja ostaje bez obzira na sve ovo. Sa druge strane Alimpije ceka kao zapeta puska.

Dule je takodje pod ugovorom, sklapa ekipu uveliko.

Bolje je i za njega i za nas da ostane u Turskoj i kroz kontinuitet dobrih rezultata dodje do EL. 

Ima dobar status tamo, dobio veci budzet, neka pokaze ove sezone da prosla nije bila slucajnost i vec moze da se nada nekoj ponudi one tamo godine kad krenu otpustanja u sred sezone.

Moze to sve i ranije ali bojim se da bi to opet bilo preskaknje stepenika.

Neka ga Alimpije, covek je isto godiste kao Stefanovic iz FMP-a a ima vec toliko iskustvo, da ne zurimo sa njim.

 

Naravno da Segi i Dzoni ne idu nigde, glupost i paranoja onih koji se pecaju na smrdljivi telesport.

 

I ja sam sve vise uvereniji da Dejo ide, bas cu biti pozitivno iznenadjen ako ipak ostane.

U tom slucaju jedino njegovog kuma, celavog Acu Lukasa vidim kao dostojnu zamenu.

Sve ostalo je ili tanko i neiskustno (Stefanovic, Vlada Jovanovic, pa i taj Alimpije) ili preskupo (citaj Kari).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

reče marcus januar;

ako uključimo bazičnu logiku, u kojoj radonja drži hollinsa u startnoj 5orci iako se raspada ofanzivno (jer je jedan od stubova defanzive) & ako se setimo prošlih iskustava, gde čović u januaru obično želi da škartira strance koji negde ne isporučuju, jasno je da je priča kako čova nudi da se produži u januaru a radonjić kao nah, nema potrebe - je storija puna bulšita.

Znas sta je verovatno istina,Radonja ga jeste koristio ali pretezno sigurno zato sto je Dobric i od takvog Holinsa bio losiji napadacki a odbrambeno...Dakle to sto je bio prva petorka ne znaci da ga je DR cenio i tada kao sada.

S druge strane Covic sigurno koristi naknadnu pamet da prebaci Radonjicu,kao sto ga nisi produzio a taj produzetak sigurno nije bio iniciran ni sa cije strane.Kao sto se recimo Radonja stvarno presao za Dekija,klub je sigurno dao tu ideju o produzetku a Radonja je "odbio"(verovatno),za Holinsa sam siguran da nije bilo ni ponude ni odbijanje Radonje u januaru,ali eto Covic mu zamera sto ovaj nije bio vizionar.Prebacivke.

Ja mislim da DR taj dogovor sa PAO nece postici,e sad da li je morao da bude eliminisan iz Zvezde/da moze da ostane ali samo u krs uslovima videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nenad010 said:

Dule je takodje pod ugovorom

Rekao je da ima izlaz iz ugovora ka evroligaskoj ekipi i da mu ne bi pravili problem u klubu.

Just now, Nenad010 said:

Neka ga Alimpije, covek je isto godiste kao Stefanovic iz FMP-a a ima vec toliko iskustvo, da ne zurimo sa njim.

Bolje Alimpije nego matori Ivanovic, posto nisam siguran oko Zvezdana(iako bi najpre njega u slucaju Radonjinog odlaska), a Sferopulosa Covic ne bi placao, kao sto nije onomad ni Paskvala ni Trinkijerija, osim ako ovaj ne bi spustio cenu.

 

U svakom slucaju najbolje Radonjic, ja i da mislim da ostaje, saznacemo sve za dan ili dva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

Rekao je da ima izlaz iz ugovora ka evroligaskoj ekipi i da mu ne bi pravili problem u klubu.

Bolje Alimpije nego matori Ivanovic, posto nisam siguran oko Zvezdana(iako bi najpre njega u slucaju Radonjinog odlaska), a Sferopulosa Covic ne bi placao, kao sto nije onomad ni Paskvala ni Trinkijerija, osim ako ovaj ne bi spustio cenu.

 

U svakom slucaju najbolje Radonjic, ja i da mislim da ostaje, saznacemo sve za dan ili dva.

Ma naravno da je Dejo najbolja opcija za nas, tako ce vervatno biti u narednih 10 godina.

 

Matori Ivanovic je ona varijanta gde ce ili sve da pukne i ode u materinu ili ce matori da slozi ekipu od 12 ljudi koji piju krv protivnicima.

U poslednje vreme je uglavnom los, mada je i Perasovic bilo los u poslednja 2 navrata kao trener Baskonije, poceo je sa 0-5 u Uniksu, ocekivao se otkaz i samo odjednom - bum. Pocese ljudi da lete po terenu i da metlaju redom.

Plasim se da bi Zeljko pojeo Duleta na nivou sezone, da nas ne zavarava ona jedna utakmica sa Bursom, a bilo bi mnogo 2 "neuspeha" Alimpija u razmaku od 6 godina i bojim se da bi nakon toga trajno ostala etiketa prosecnog trenera.

 

Zvezdan defintivno najbolja opcija, ali da sacekamo jos 2 dana, ako nista drugo bar iz postovanja prema Deji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Može u par crtica šta je rekao, ako nekom nije teško.

 

"Interesantno je što svi brinu. Svi mi hoćemo dobar tim da imamo. Naravno da i mi hoćemo garantovan budžet. Naravno da smo hteli prošle godine Davidovca, da potpiše kada je i Dobrić, ali je procena bila da treba da se dokaže. Ponuda CSKA je duplo veća to se ne odbija. Davidovac je od 2014. u sistemu, nek ode da zaradi. Holinsa nismo produžili u januaru, šta da radimo. Dejana Radonjića što se tiče, dali smo ponudu. Finansijski odličnu ponudu. Vaše je da odgovorite, prihvatam ili ne. Ili prihvatam, ali popravite ovo i ono. Šta sad da radimo"

 

"Imate još jednu stvar: dok je neko plaćao poreze, neko drugi je plaćao igrače. Mi smo klub koji najmanjje duguje za porez, mogli smo i mi tako da radimo, ali nismo hteli. to nije ambijent koji želimo."

 

"Ambijent je napravljen tako da nešto što je uspešno propadne. Pa nek propadne, a neće da propadne! Stalno neka propast, umesto da pričamo o tome da smo naš najbolji klub. Mi smo 12. klub u Evropi! A pričamo o raspadima sistema... Ljudi, vi koji pričate o raspadima sistema, dođite pa uzmite i vodite klub! Ok propašćemo, da zadovoljimo nekoga. Eto, ok raspadosmo se."

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda je sve ovo taktika, da se opusti komsija, kao fora raspadamo se, nemamo za kiflu, a ondak nam FK udeli silne miliJone.

Taktika ubijes konja i nastavis peske, lukav je Covke, nece se dati pasjim sinovima.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nenad010 said:

Dule je takodje pod ugovorom, sklapa ekipu uveliko.

Bolje je i za njega i za nas da ostane u Turskoj i kroz kontinuitet dobrih rezultata dodje do EL. 

Ima dobar status tamo, dobio veci budzet, neka pokaze ove sezone da prosla nije bila slucajnost i vec moze da se nada nekoj ponudi one tamo godine kad krenu otpustanja u sred sezone.

Moze to sve i ranije ali bojim se da bi to opet bilo preskaknje stepenika.

Neka ga Alimpije, covek je isto godiste kao Stefanovic iz FMP-a a ima vec toliko iskustvo, da ne zurimo sa njim.

 

...

 

Da se razumemo, ja se još uvek nadam ostanku Radonje, tako da ne licitiram sa novim trenerskim imenima. Samo sam hteo da prokomentarišem Alimpijevu situaciju u Bursi.

 

Naime, po njegovim rečima iz emisije kod Edina i Koleta, on se tamo odlično oseća. Vole ga navijači, cene ga ljudi iz kluba. A njemu se svidja što taj projekat u Bursi nije klasična turska priča gde se uloži ogromno para, odma zahteva vrhunski rezultat, i klub onda propane posle 2 sezone. Valjda se radi dosta pametnije i postepeno, i zasad je to idealna sredina za njega.

 

Tako da po mom mišljenju, i kad bi se otvorila mogučnost za povratak u Zvezdu u ovom momentu, on bi ostao u Bursi.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

Može u par crtica šta je rekao, ako nekom nije teško.

 

80% vremena pricao o politici u svetu i kod nas, tu sam ga slusao pasivno.

Sto se nas tice rekao je ono sto su ljudi ovde vec i naveli.

Prvo je pljunuo Ibog naslova "raspad sistema", onda konstatovao da je glupost to sto se pise da Dejo trazi budzet jer "svi mi valjda hocemo maksimalan budzet", tu je i iskoristio priliku da pljune ove sto ne placaju porez.

Onda je indirektno prozvao strucni stab kako je njihova odluka bila da se Davidovac ne produzi proslog leta, a Holi zimus, sto po njemu i nije velika steta jer cemo ih valjano zameniti.

Pricu je zakljucio time da necemo propasti ko god da ode iz kluba.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Mozda je sve ovo taktika, da se opusti komsija, kao fora raspadamo se, nemamo za kiflu, a ondak nam FK udeli silne miliJone.

Taktika ubijes konja i nastavis peske, lukav je Covke, nece se dati pasjim sinovima.

Sve to pada u vodu ako ode Dejo, ako ostane onda ce biti bas tako, samo necemo dobiti milione od Fk-a vec recimo 300k kao sto smo dobili 2019. aj da kazemo 500k u najboljem slucaju ako se Fk plasira u Ligu Sampiona, iako je neko pisao bio da necemo dobiti nista od Fk-a a vec jednom smo dobili. Nije uzalud Covic prepustio mesto sdcz predsednika Terzicu.

 

Mada tad nekad(valjda u Avgustu) ako se plasiramo u LS je i kasno za pare, mada nikad nije kasno i uvek dobro dodju, videcemo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Mozzart pise da smo aktivirali +1 za Whitea. Haos.

Zasto je to haos? Dizali smo decka u nebesa pre povrede, ako sad odradi pripreme kako treba i vrati se na staro, bice top igrac. Plus kako je krenulo pitanje dal mozemo bolje od njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...