Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

19 minutes ago, 1945 said:

Niko ne izigrava cistu pricu, nemoj da zamenjujes tezu.

 

Ovde mozes da procitas na svakoj stranici i da se pljuje i Vucic i Covic(i Fmp) i svi do jednog ovde pisemo da dobijamo pare od drzave i zavisimo od iste u velikoj meri, sto niko nikada i nije osporio.

 

Ti meni okaci sad crno na belo kao sto sam ja i ako ima cinjenica, priznacu bez ikakvih problema sve sto nije cisto od strane kkcz. Sto nisam siguran da sam ikada procitao sa druge strane da se normalno prizna nesto, odgovori su uglavnom zamenjivanje teza u stilu tvog "a vi sa tim i tim?" ili se prebaci na los grobarski humor "dobro evo priznajemo samo da vi posteni budete zadovoljni",  mozda cak nijednom nisam naisao na normalan odgovor a pisao dosta puta slicne stvari pa i na Partizanovoj temi.

 

 

Ma tako je, ta prica, vi ste svi dobri, kod vas igraju dobri momci, sa druge strane olos navija, olos igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bole Tyson said:

Ma tako je, ta prica, vi ste svi dobri, kod vas igraju dobri momci, sa druge strane olos navija, olos igra.

Opet zamena teza. Ne znam u cemu je toliki je problem da se pise precizno i priznaju cinjenice.

 

Bas i napisah kako radi vas humor a ti ponovi isto to, neprijatno mi je.

 

Evo i da ti odgovorim i na to tvoje iako ti nisi na moje.

 

Mi nismo dobri-ima dosta necistih stvari i kod nas, u pravu si da kod nas igraju sve dobri momci i ovo je bas losa zamena teza, sa druge strane ima onih koji se ponasaju sportski a ima i nesportski, olosa navijaca ima sa obe strane.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...